Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

2 Metre TRS - TRS Kablo (Enova Konnektör + Maxon Mxa 22 Summit Kablo)

Ürün Kodu : ASI04056
390 TL
Havale Fiyatı :
382 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla SesciBaba Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Sescibaba

SBTRS1(Enova Konnektör+Maxon Mxa 22 Summit Kablo)

Güvenilir bağlantı sistemleri etkinlik endüstrisi için vazgeçilmezdir. ENOVA, profesyonel sahne uygulamaları için yüksek kaliteli konnektörler ve kablolar sunan genç bir markadır. ENOVA'nın ürün portföyü, normal ve IP versiyonunda yerleşik endüstri standardı XLR ile başlamıştır. Konnektör portföyü, eğlence endüstrisinin gereksinimlerini karşılamak için sürekli olarak genişletilmektedir.

TRSCAB11.jpeg (26 KB)

Stüdyo, sahne veya stüdyo için esnek, düşük gürültülü iletim için yüksek kalite bileşenlerle ENOVA mühendisliği MAXON ile buluşuyor! İki yalıtımlı bükümlü iletken ve hepsi yüksek yoğunluklu bir spiral içine alınmış yüksek verimlilik için bakır kılıf; uğultu, gürültü, ve istenmeyen frekanslardan korur.

maxon-mxp-22-smart-audio-kablosu.webp (48 KB)

Hikayenize Sesçibaba Dokunuşu

Müziğin sizler için bir tutku olduğunu biliyoruz. Bizler de bu tutkumuzdan yola çıkarak sizler için en iyi bileşenleri bir araya getirip uzun yıllar güvenle kullanabileceğiz kablo koleksiyonumuzu sizlerin beğenisine sunuyoruz. Hikayenizde sizlere eşlik etmekten memnuniyet duyacağız. Müziğinizi en net bir şekilde ifade edin, müzikle kalın.

trscabj.jpeg (29 KB)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.