Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

BLX14E-CVL Wireless Mikrofon

Ürün Kodu : SHU0219
19.995 TL
Havale Fiyatı :
19.595 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Shure Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE


Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu

Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştiriniz. 2 adet AA pille 14 saate kadar çalışır. Shure BLX14E/CVL Telsiz Yaka Mikrofonu aşağıdaki cihazlardan oluşur.
 
1 Adet Shure CVL-B/C-TQG Kardioid Kondansatör Yaka Mikrofonu:
Shure CVL-B/C-TQG Kardioid Kondansatör Yaka Mikrofonu.  Profesyonel uygulamalar için yapılmış kolay kullanımlı, tek yönlü kardioid kondansatör minyatür yaka mikrofonudur. TA4F (TQG) konektörü ile Shure kablosuz bodypack sistemleri ile entegre çalışır. Profesyonel konuşmalar ve sunumlar için ideal bir yaka mikrofonudur. Minyatür oluşu ile dinleyiciye görünürlülüğüyle rahatsızlık vermez. Bir gömlek yakası ya da kravata takılarak kullanılır.
 
1 adet Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver:
Shure BLX4E Tek kanal Kablosuz Wireless Receiver en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX4E el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Mikroişlemci kontrollü dahili anten çeşitliliği sunmaktadır. Tek dokunuşla QuickScan frekans seçim özelliği ile hızlı müdahale durumunda en açık frekansını bulur. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.
 
1 Adet Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici:
Shure BLX1 Wireless Bodypack Bel Tipi Verici.  Shure BLX1 kablosuz bodypack verici en olumsuz koşullarda çalışmak için tasarlanmıştır. Müzik mekanları, canlı performanslar, eğlence alanları, kültür merkezleri, okullar, ibadethaneler v.s. için ideal bir cihazdır. BLX1 el, yaka, kafa, gitar / bass, enstrüman ve Combo dahil BLX Kablosuz sistemlerinde kullanılır. 2 LR6 AA pil, 1,5 V alkalin pille ondört saat pil ömrü ve 91 metre çalışma mesafesi bulunmaktadır. 524 - 865 MHz çalışma aralığına sahiptir. Sistemin düzgün çalışmasını sağlamak için kendi frekans bantlarını eşleştirin.
 
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.