sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • DCX2496LE Dijital Crossover
     ULTRADRIVE DCX2496LE, Mekanınızın Profesyoneller Tarafından Ayarlandığı Gibi Görünmesini Sağlamanın Cevabıdır. Geçtiğimiz Yıllarda DCX2496 Bir Endüstri Standardı Haline Geldi ve Üst Düzey Gezilerin Yanı Sıra Kurulum Uygulamalarında da Birkaç Yüz Bin Ünite İstihdam Edildi. Yeni DCX2496 “LE” Sürümü, Orijinal DCX2496 ile Aynı Kusursuz Ses Performansını Sunar, Ancak Birçok Müşterinin Standart Sürümün Dijital Girişlerini ve Çıkışlarını Gerektirmediği İçin İşlevsellik Azalır. DCX2496LE, Sinemadan Kutsal Alana ve Konser Salonuna Kadar Her Boyuttaki Mekanda Çok Hoparlörlü Ses Sistemini Yönetmenin Mükemmel Bir Yoludur. 2 Giriş, 6 Çıkış ve 24Bit/96kHz Yüksek Kaliteli AD/DA Dönüştürücülere Sahip Bu Son Teknoloji İşlemci, Sisteminizi Bir Üst Seviyeye ve Öteye Taşıyacak.
  Servo Dengeli, Altın Kaplamalı XLR Konnektörlerde 2 Analog Giriş, 6 Analog Çıkış ve Dört Farklı Mono ve Stereo Çıkış Çalışma Modu ile, Sadece Bir Raf Alanında Maksimum Esneklik Elde Edersiniz. Üstün Kaliteli Cirrus Logic 24Bit/96kHz AD ve DA Dönüştürücüler Size En Üst Düzeyde Sinyal Bütünlüğü ve İnanılmaz Bir Dinamik Aralık Sunar.                                       DCX2496LE Dijital Crossover

  DCX2496LE Dijital Crossover  Hoparlör Koruma ve İşleme, Herhangi Bir Hoparlör Yönetim Sisteminin Temel Taşlarıdır. DCX2496LE, Seviyeye Bağlı Eşitleme İçin Hassas Dinamik EQ'lar, Ayrıca Yüksek Hassasiyetli Sinyal Şekillendirme İçin Tüm G/Ç'lara Uygulanabilen Aşırı Müzikal Parametrik EQ'lara Sahiptir. Her Biri 6 ila 48 dB/Oktav Arasından Seçilebilir roll-off Özelliklerine Sahip Olan Butterworth, Bessel ve Linkwitz-Riley Tasarımları Dahil, Bireysel Çapraz Filtreli 6 Çıkış - Herhangi Bir 2, 3 veya 4 Yollu Sistemi Optimize Etmek İçin Mükemmel. Son Olarak, “Sıfır” Tutuş Sınırlayıcılarımız, Tüm Çıkış Kanallarında Hoparlör Korumasında En Üst Seviyeyi Sağlar.
  EQ Filtre ve Geçiş Seçeneklerinin Bolluğuna Ek Olarak, DCX2496LE, Tüm Giriş ve Çkışlar İçin Ayarlanabilir Gecikmeler Sunar. Bu, Gecikme Hattınızı Mükemmel Bir Şekilde Yapılandırmak İçin Oda Sıcaklığı, Faz ve Varış Zamanı Farklarını Manuel Olarak veya Otomatik Olarak Düzeltmenizi Sağlar Hoparlörler. Konumunu Değiştirdiğinizde Hızlı Geri Çağırma İçin Dahili Olarak 60 Adet Kullanıcı Tanımlı Ön Ayar Saklayabilirsiniz. DCX2496LE Size Harika Ses İçin Son Derece Sağlam Bir Çözüm Sunar.  GENEL ÖZELLİKLER

  * Maksimum Esneklik İçin 2 Analog Giriş ve 6 Analog Çıkış

  * Mükemmel Sinyal Bütünlüğü ve Geniş Dinamik Aralık (120 dB) İçin Üstün Kaliteli 96kHz Dönüştürücüler

  * Tüm Giriş ve Çıkışlar İçin Seçilebilir Seviyeye Bağlı Eşitleme ve Son Derece Müzikal Parametrik EQ'lar İçin Hassas Dinamik EQ'lar

  * Her Giriş ve Çıkış İçin Çeşitli EQ Türleri (LP / BP / HP)

  * Optimum Hoparlör Koruması İçin Tüm Çıkış Kanallarındaki "Sıfır" Tutuş Sınırlayıcılar

  * Dört Farklı Mono ve Stereo Çıkış Çalışma Modu

  * Tüm Giriş ve Çıkışlar İçin Ayarlanabilir Gecikmeler. Oda Sıcaklığı, Faz ve Varış Zamanı Farkları İçin Manuel veya Otomatik Düzeltmeye İzin Verir

  * 60 Kullanıcı Tanımlı Dahili Ön Ayar Saklanabilir

  * Tüm Giriş ve Çıkışlar İçin Servo Dengeli, Altın Kaplamalı XLR Konnektörler
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.