sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • iLoud Precision 6 


  El yapımı olan iLoud Precision 6, son teknoloji Dijital Sinyal İşlemeyi üstün bir elektro-akustik sistemle birleştirir. Özel güç amplifikatörleri ile birleştirilmiş olan bu profesiyonel referans monitörleri ile, gerçek faz yanıtı, zaman tutarlılığı, doğru frekans tepkisi ve genişletilmiş bass frekanslar ile ileri seviye ses doğruluğu, yüksek detay ve yüksek performansın keyfini çıkarın.

  Precision_Front


  Precision_Front_Back

  X-MONITOR Kontrol Uygulaması

  Sadece bir çift hoparlör ile müziğinizin farklı sistemlerde nasıl duyulduğunu dinleyin.

  Mac ve Windows işletim sistemleri için üretilen X-MONITOR uygulaması, genişletilmiş akustik alan kurulumlarına olanak sağlar.

  Oda içi frekans tepkilerinin önceki ve sonraki verilerini görmenize ve tüm zamanların en ikonik stüdyo monitörlerini taklit ederek miksinizi farklı sistemlerde dinlemenize olanak sunar.

   

  Precision_Front_Back

  Gelişmiş Kontrol

  iLoud Precision'ın LED özellikli arka kontrolleri ile stüdyonuzdaki mixerden boyutlu ses donanımlarına kadar cihazınızı hızlı ve kolay bir şekilde kalibre edin.

  Cihazınızı koyduğunuz yüzeyde oluşabilecek istenmeyen titreşimleri ve rezonansların yayılmasını engellemek için 4 yüksek performanslı izolasyon tabanının yanında 4 seslendirme seçeneği, ARC açma-kapama, sessiz+ veya doğrudan kısma gibi diğer işlevler arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlayan uzaktan kumanda ile birlikte gelir.
            TEKNİK ÖZELLİKLER

  Bas-Refleks, Koruma

  6" orta woofer, 1,5" tweeter hoparlör

  6,5" / 16,5 cm Kağıt Woofer LF Sürücü

  1,5" / 3,8 cm Dome Tweeter HF Sürücü

  150 W toplam RMS gücü

  (-4 dB'de) 35 Hz - 30 kHz Frekans aralığı

  45 Hz - 30 kHz ± 1 dB Frekans tepkisi

  1 x Combo XLR-1/4" Balanslı Analog Giriş

  XLR Analog Giriş

  116 dBA Ses Basıncı Seviyesi (SPL)

  0 ila 180° Sürekli Faz Kontrolü

  35/50/65/80 Hz'de değiştirilebilir Low-pass anahtar eklentisi

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.