sadsad x
asdasd
Havale ile 5.719 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Novation Launchkey 49 MK2 Midi Klavye
   
  Launchkey, Kullanımı Oldukça Kolay Bir MIDI Klavye Denetleyicisidir. Elektronik Müzik Üretmek ve Gerçekleştirmek İçin Özellikle Hızlı ve Oldukça Kolay Yolu, Özellikle Ableton Live'da  Çünkü Amaç İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır. USB Vasıtasıyla Takarsınız ve Anahtarları, Geçiş Cetvellerini, Topuzları ve Pedleri Hayata Geçirilir ve Elinizle Izgaranız, Aletler, Efektler ve Mikseri Kontrol Edebilir.

  Novation Launchkey MK2 49Key Controller, Bir Çok Popüler DAW İçin Önceden Eşlenmiş Kontrolü Olan Bir USB MIDI Denetleyicisidir. Ayrıca, Döngüleri, Örnekleri ve Daha Fazlasını Başlatmak İçin Kullanılabilen 16 Hıza Duyarlı, RGB Arkadan Aydınlatmalı Tetik Pedleri Vardır. Launchkey, USB Veriyolu Güç Kaynağıdır ve Mac'ler, PC'ler ve iPad'ler ile Uyumludur.
  RGB Başlatma Pedlerine Ek Olarak, Sekiz Düğme, Bir Dönme Kuvveti ve Modülasyon Tekerleği, Özel Taşıma Kontrolü ve Dokuz Kaydırıcı Bulunuyor. Abeton Canlı, FL Studio, Pro Tools, Nedeni, Cubase, ve Diğerleri Gibi Popüler DAW'lerin Otomatik Kontrolü İçin Novation'ın Ön Eşlemeli Şablonlarını kKullanır.

  Paket Aynı Zamanda Ableton Live Lite, Royalty Free Döngüler ve Tek Çekim İçeren 4GB Loopmasters Örnek Kütüphanesi ve Ayrıca Ableton Live 9 İçin Üç Adet Tamamen Örneklenmiş Çok Basit Örnek Alet İçeren Bir Yazılım Paketi de İçeriyor. Novation'ın Klasik Analog Synth'leri, Bas İstasyonu ve V-İstasyonu'nun Yazılım Sürümleri.


                                       Launchkey 49 MK2 Midi Klavye

  Launchkey 49 MK2 Midi Klavye

  ÖZELLİKLER

  49 Nota Hıza Duyarlı Synth Tarzı Klavye
  16 Tam Renkli RGB Arkadan Aydınlatmalı Hız Duyarlı Tamburlu Pedler
  8 Düğme
  9 Sürgü
  6 Adet Özel Taşıma Kontrolleri
  Eğim Virajı ve Modülasyon Tekerleği
  2 Oktav / Transpoze Düğmeleri
  7 Segment 3 Karakterli LED Ekran
  2 Parça / MIDI Kanal Düğmesi  ÖZELLİKLER

  8 Sessiz / Solo Düğme ve Geçiş Düğmesi
  3 In Control Düğmesi
  2 Tam Renkli RGB Arkadan Aydınlatmalı Yuvarlak Düğme
  USB Soketi
  DC Güç Soketi
  Sürüş Pedalı 1/4" Jack Soketi
  Kensington Güvenlik Yuvası           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.