sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MDX2600 V2 Referans Sınıfı 2 Kanal Genişletici  Mono/Stereo Sinyalleri Sıkıştırmak ve Yüksek Frekanslarda Kayıp Olmadan Neredeyse Duyulamayacak Ses Baskılaması Sağlamak; ses Varlığı ve Enerjiyi Arttırmak ve Aşırı Yüksek Sinyal Tepe Noktalarının Sınırlandırılması veya Düzleştirilmesi. Ek Olarak, MDX2600, Klasik Boru Devresinin Ekstra Sıcaklığı ve Şeffaflığı İçin Entegre Dinamik Artırıcı, De-Esser, Düşük Konturlu Filtreye ve Devrim Niteliğindeki, Değiştirilebilir Tüp Simülasyonumuza Sahiptir. Basitçe Söylemek Gerekirse, MDX2600 Vokalleriniz veya Enstrümanlarınız İçin Harika Şeyler Yapabilir. Stüdyo Kalitesinde Dinamik İşleme İçin İhtiyacınız Olan Hemen Her Şeyi Sağlar!
  COMPOSER PRO-XL MDX2600'ün İnanılmaz Sesinin Arkasındaki Sır, Tüpün ve Sıkıştırmanın Özünü Ortaya Çıkaran Tüp Modelleme İşlemcimizdir. Bu Şaşırtıcı Devre, Son Derece Aranan Klasik Tüp Kompresörlerinin Performans Özelliklerini Doğru Şekilde Taklit Eder ve Harmonik İçeriği Bakımından Çok Zengin Bir Ses Yaratır. 
  İnanılmaz MDX2600, Dinamiklerinizin Ustası Olmak İçin İdeal Bir Çözümdür. Esnek Yönlendirme Seçenekleriyle, İsteyebileceğiniz Tüm Giriş ve Çıkışların Yanı Sıra Diğer Profesyonel Özelliklere de Sahip Olan MDX2600, Canlı Şovlarınız İçin İstisnai Bir Araçtır.                        
  MDX2600 V2 Referans Sınıfı 2 Kanal Genişletici  GENEL ÖZELLİKLER


  *Değiştirilebilir IKA (İnteraktif Diz Uyarlama) Programına Uygun Sıkıştırma Devresi, Sert Diz ve Yumuşak Diz Özelliklerinin Avantajlarını Birleştirir

  *Değiştirilebilir Erkek / Dişi Ses Tanıma Özelliğine Sahip Entegre De-Esser, Ses Kayıtlarınızdaki Aşırı Kaliteyi Kaldırır

  *IGC (İnteraktif Kazanç Kontrolü) Tepe Sınırlama Devresi, Sinyal Tepe Noktalarına Karşı Güvenilir ve Duyulamayacak Bir Koruma İçin Kesme Makinesini ve Program Sınırlayıcısını Birleştirir

  *Değiştirilebilir Dinamik Enhancer, Yoğun Sıkıştırmada Bile Mükemmel, Canlı Ses İçin

  *IRC (Etkileşimli Oran Kontrolü), Neredeyse Duyulamayacak Ses Yalıtımı İçin Genişletici

  *Klasik Tüp Devresinin Ekstra Sıcaklığı ve Şeffaflığı İçin Değiştirilebilir Tüp Simülasyonu

  *Otomatik veya Manuel Olarak Ayarlanabilir Saldırı ve Bırakma Süreleri

  *Değiştirilebilir Düşük Kontur Filtresi, Düşük Frekanslı Baskınlı Sıkıştırma Nedeniyle "Pompalamayı" Önler

  *Bağımsız Çıkış Seviyesi Ayarlı Stereo Çift İşlevi

  *Monitör Fonksiyonlu Değiştirilebilir Yan Zincir Girişi

  Giriş ve Çıkış Seviyeleri İçin Ayrı 12 Segmentli LED Metre ve Kazanç Azaltma

  *Atanmış "Trafik Işığı" Eşik ve De-Esser Seviye Göstergeleri

  *Servo Dengeli Girişler ve Çıkışlar ¼" TRS ve Altın Kaplamalı XLR Konnektörlerle

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.