sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MixCubes Active (Siyah)
   
     MixCubes’ün yapımında ise sıkılığı ve düşük rezonans özelliği ile daha kalın ve yoğun bir malzeme olan MDF seçilmiştir.
  165mm (6.5”), sıkıca kapatılmış ve kenarları yuvarlatılmış bir “küp” kabin hazırlanmıştır. Ve daha sonra yapıştırma kaplama yerine Poliüretan parlak “Retro-Cream” boya ve cila ile kabinin dış rengi verilmiştir. Eski versiyonunda kullanılan vidalar ve daha sonraki modellerinde kullanılan plastik plaka üzerindeki plastik bağlantı noktaları yerine MixCubes’de aluminyum plaka üzerine yüksek kaliteli nikel kaplamalı metal bağlantı noktaları kullanılmıştır. Daha sonra kabinin alt kısmına hem kaymasını engelleyecek, hem de üzerinde durduğu mekan ile akustik izolasyon sağlayacak 7mm’lik kalın neopran altlık eklenmiştir. Ayrıca, mikrofon ayaklıklarının hoparlör ayaklığı olarak kullanılabilmesi için tabanına 5/8”-27 endüstri standardı bir yuva yapılmıştır. Bu aşamalardan sonra sürücü tasarımı üzerinde çalışılmaya başlanmıştır. Orijinal 5C’ler 5”lik baskı çerçeveli sürücüye sahiptir. Performansı artırmak için 5.25”lik aluminyum çerçeveli sürücü tasarlanmıştır. Müzikal karaktere sahip olması sebebi ile seçilen kağıt sürücü, özel tasarımdır ve Yeni Zelanda odun hamuruna daha hafif ve sağlam olması için mika fiber eklenerek üretilmiştir. Kaliteyi korumak için sürücünün dış halkası Japonya’da imal edilmiştir (bu malzeme eski versiyonlarında lastik iken, MixCubes’de kumaştır). Sürücülerin üst plakası ve T-Yoke’u düşük karbonlu çelik Sumitomo 1008’den yapılmıştır.

                                       ma_50BLK

  ma_50BLK

  Arka Panel Kontrolleri ve Bağlantıları
  - Balanslı Giriş: Sinyal girişinde kombo XLR/TRS balanslı uç kullanılmıştır. Bu sayede ürüne XLR veya ¼? balanslı (stereo-jack) veya balanssız (mono-jack) giriş yapmanız mümkündür. Balanssız giriş durumunda (-) sinyal otomatik olarak topraklanacaktır.
  - Sistem Kazancı: Gain ayarı ile giriş sinyalinizin seviyesini control edebilirsiniz. Bu ayar, -30 ile +6 dB arasındadır. +6 ayarına getirdiğinizde amplifikatöre tam sinyal gönderilecektir. Bu ayar sayesinde diğer hoparlörlerinizle MixCubes’lerin ses seviyelerinin eşitlenmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle miksleriniz sırasında hoparlör değiştirdiğinizde herhangi bir volume farkı ile karşılaşmadan, düzgün bir çalışma imkanı bulabilirsiniz.
  - On/Off Düğmesi: Bu düğme ile amplifikatör bölümünü açıp, kapayabilirsiniz. Ancak üniteye harici transformatörden hala güç gelmektedir.
  - AC Girişi: Buraya sadece Avantone’un özel harici güç kaynağı takılabilir.
  - Gorund Lift Düğmesi: Bazı durumlarda bu düğmeyi aktif hale getirerek giriş sinyalindeki topraklama kaynaklı problemlerden kurtulabilirsiniz.


  Teknik Özellikler
  • Frekans Cevabı: 90 Hz - 17 kHz
  • LF Amplifikatör: 60 Watt, RMS, Class A-B
  • Sürücüler: 5,25" Full-range
  • THD: %0,005 @ 1 kHz
  • Max SPL: 104 dB @ 1 metre (pink noise)
  • Giriş Konnektörü: XLR/TRS Combo (balanslı ve balanssız)
  • Ağırlık: 3,3 Kg
  • Boyutlar: 165mm x 165mm x 165mm

        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.