sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • P16-M 16 Kanal Dijital Mikser
     P16-M Kişisel Mikser, Her Bir Kullanıcının Kendi Monitör Karışımını Kontrol Etmesine İzin Verir. Sahne veya Stüdyoda Mümkün Olan En İyi Karışımı Yaratmaya Konsantre Olmasını Sağlar.
   Audiophile Dereceli Ses Performansı, Özel Karışımlar İçin 16 Adet Ön Ayarlı Kayıt, Hızlı ve Kolay Görsel Referans İçin Çift LED Göstergeli Komple 16 Kanal Seçme Düğmesi ve Çok Daha Fazlasının Tadını Çıkaracaksınız. Karışmanızın Sadece Bir Elementini Duymanız Gerekiyor Sadece Solo düğmesine Basın. Ek Olarak, Küresel EQ Çıkış Seviyesi Kontrolü, Tüm Bozulmamış Görkemiyle Mükemmel Karışımınızı Duymanızı Sağlar.
  Temel Bir Kurulum, Ana Miks Konsoluna Bağlanan ve En Fazla Altı P16-M Kişisel Miksere Bağlanan ve Tipik Bir Kayıt Stüdyosunu, Küçük ila Orta Boy Bant veya İbadet Ekibini Donatmak İçin Yeterince Büyük Bir Sistem Yaratan P16-I Giriş Modülünden Oluşur. Ayrıca Birkaç Standart Ses ve Cat5 Kablosuna İhtiyacınız Olacaktır. İsteğe Bağlı P16-MB Montaj Braketi, P16-M Dijital Kişisel Mikserin Herhangi Bir Standart Mikrofona, Müziğe veya Davul Standına Bağlanmasını Sağlar. 
                                       VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

  VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

  GENEL ÖZELLİKLER

  *Kişisel Monitör Karışımınızı Oluşturmak İçin 16 Kanallı Dijital Stereo Mikser
  *Özel Karışımlar İçin Toplam Geri Çağırma ve 16 Ön Ayarlı Ultra Sezgisel "Analog" İşlem
  *Üstün Ses Kalitesi İçin Son Teknoloji 24-Bit D/A Dönüştürücüler
  *Kusursuz Gözden Geçirme İçin Çift LED'li 16 Kanal Seçme Düğmeleri
  *Orta Bant Frekans Kontrolü ile Kanal Başına 3 Bant EQ
  *Kanal Başına Solo ve Sessiz İşlevleri
  *Tamamen Ayarlanabilir Sınırlayıcı, Kulaklarınızı ve Kulaklıklarınızı Korur
  *Behringer BCF2000, BCR2000, vb. Gibi Harici MIDI Cihazlarıyla Tüm Kanalların Gerçek Zamanlı Uzaktan Kontrolü İçin MIDI IN Portu.
  *Standart CAT5e Bağlantısı, Her Bir Kişisel Miksere Güç ve 16 Sinyal Verir
  *1 Milisaniyeden Az Ultra Düşük Sistem Gecikmesi
  *Harici Güç Kaynağı (dahil) veya P16-I / P16-D ile Beslenir

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.