Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

P2 Kulaklık Preamfisi

Ürün Kodu : BEH0615
2.270 TL
Havale Fiyatı :
2.224 TL
(1) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

P2 Kulaklık Preamfisi
 En sevdiğiniz kulaklıklarla, kulakiçi kulaklıklarla veya özel olarak kalıplanmış profesyonel kulak monitörleri (IEM'ler) ile kullanabileceğiniz bir kemer paketine sahip kulak içi monitör amfisidir.

 Klavyeci, davulcu veya performansı sizi tek bir noktada tutturan başka bir müzisyen olun, P2 Ultra Kompakt Kişisel Kulak İçi Monitör Amplifikatörü, kullanışlı bir kablolu kişisel kulak kontrol merkezidir. 

P2'nin kemer takımı monitör kontrolünü parmaklarınızın ucuna getirir.

Üstten monte edilmiş standart 1/8 "(3,5 mm) stereo çıkış jakı sayesinde favori kulaklıklarınızı, kulakiçi kulaklıklarınızı veya özel kalıplı profesyonel Kulak İçi Monitörleri (IEM'ler) P2 ile kullanabilirsiniz. 

P2'nin XLR / TRS combo giriş konektörü, yanlışlıkla mikrofon kablosunun bağlantısını kesmesini önlemek için bir kilitleme mekanizmasına sahiptir.  Kablonuzun ucundaki kabloyu serbest bırakmak için alt montaj konektörünün yanındaki tırnağa basın. 

P2'nin XLR girişi, doğrudan mikserinizden alınan dengeli hat seviyesi sinyallerini kabul eder; bu, dahili amplifikatörün sesini kontrol etmenizi
                                     VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

VP1800S 1600 Watt Pasif Subbass

P2'nin dahili Mono / Stereo anahtarı, gereksinimlerinize en uygun modu seçmenizi sağlar. Bir mikserin yardımcı gönderisini veya başka bir mono kaynağı kullanırken, düğmeyi Mono konumuna getirin. Bir kulaklık çıkışına veya başka bir stereo kaynağa bağlamak için, düğmeyi Stereo'ya ayarlayın ve bir XLR-TRS veya TRS-TRS (erkek-erkek) kablosu kullanın.

P2, her seferinde doğru seviyede arama yapmak için açma / kapama düğmeli yüksek kaliteli bir seviye kontrolüne sahiptir. Algılanan kontrol, koyduğunuz yere kalır.

ÖZELLİKLER

Kulak içi izleme için kompakt kulaklık amplifikatörü
Girişler Kilitleme mekanizmalı XLR / TRS Jak combo giriş konektörü
Kulaklık çıkışı  1/8" (3,5 mm) stereo jak
Dahili stereo / mono kaynak anahtarı
Açma / kapama düğmeli ses seviyesi kontrolü
2 adet AAA pil veya şarj edilebilir pil ile 12 saate kadar çalışma (Piller dahil değildir)
Boyutlar (Y x G x D): 33 x 38 x 132 mm
Ağırlık: 140 g
Kemer klipsi içerir
Darbelere dayanıklı metal şasi

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.