Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

RODECaster Pro II Podcast Mikser+NTH100

Ürün Kodu : RODE178
30.035 TL
Havale Fiyatı :
29.434 TL
(3) Yorum Yap
Daha Fazla Rode Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

RODECaster Pro II Podcast Mikser

 


RØDECaster Pro II, yayıncılar, podcast yayıncıları ve müzisyenler dahil olmak üzere içerik oluşturucular için nihai ses prodüksiyon çözümüdür. Devrim niteliğindeki özellikleri üstün ses kalitesi, sınırsız özelleştirilebilirlik ve benzersiz kullanım kolaylığı ile birleştiren RØDECaster Pro II, içeriğiniz için inanılmaz ses kaydetmek için ihtiyacınız olan tek şey. Mikrofonları, enstrümanları ve line seviyesindeki cihazları bağlamak için yüksek kaliteli Neutrik™ kombo jakları ile dört dengeli analog girişe sahip olan RØDECaster Pro II, canlı yayın veya podcast için tek bir mikrofon kaydetmekten çok kanallı eksiksiz müzik kayıtlarını yakalamaya kadar her şey için idealdir.

Birinci sınıf Revolution Preamps™, herhangi bir mikrofon veya enstrümanla bozulmamış ses kalitesi sunar. Baştan sona özel olarak RØDECaster Pro II için tasarlanan bu ultra düşük gürültülü, yüksek kazançlı preamp'ler size bol miktarda çıkış sağlarken inanılmaz derecede sessiz kalır ve mikrofon güçlendiriciler, kaldırıcılar veya harici işleme ihtiyacını ortadan kaldırır. Sonik saflık hiç bu kadar erişilebilir olmamıştı.

Profesyonel sesin en saygın isimlerinden biri olan APHEX tarafından desteklenen stüdyo kalitesinde ses işleme ile sesinizi oluşturun. Yerleşik, Aural Exciter™, Big Bottom™ ve Compellor™ ana kompresör/düzeyleyici dahil olmak üzere efsanevi donanım ses işlemcilerinin özgün öykünmeleri paketidir. Ayrıca her kanal için tümü APHEX tarafından desteklenen stüdyo kalitesinde bir kompresör, gürültü kapısı, yüksek geçiş filtresi, de-esser ve üç bantlı ekolayzır bulunmaktadır.

RØDECaster Pro II, büyük yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranı ve dokunsal döner kodlayıcıyı kullanarak gezinmek için inanılmaz derecede basittir ve size sesinizin her yönü üzerinde uygulamalı kontrol sağlar. Kurulum birkaç saniye sürer ve profesyonel olarak uyarlanmış ön ayarlar ve bir düğmeye dokunarak veya bir düğmeyi çevirerek mükemmel sesinizi aramanıza olanak tanıyan sezgisel VoxLab™ işleme düzenleyicimiz ile sesinizi yeni zirvelere çıkarmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Diğer konsollarda ses pedleri bulunur. RØDECaster Pro II, SMART pad'lere sahiptir. Reverb, echo, pitch ve robot FX gibi anında ses efektlerini tetikleyin, harici yazılıma MIDI komutları gönderin, fade ins ve fade out gibi otomatik mixing eylemlerini etkinleştirin. Ses efektlerini, müzik pedlerini, sample'ları veya jingle'ları ateşleyin. Sınırsız yaratıcılık ve kontrol parmaklarınızın ucunda.


                                     RODECASTER_II_1

rodecaster_2_II

Ne tür içerik oluşturuyor olursanız olun, RØDECaster Pro II kayıt kurulumunuza, ideal iş akışınıza ve benzersiz sesinize göre özelleştirilebilir. Dokuz kanal ayrı ayrı atanabilir ve kişiselleştirilmiş mikser konfigürasyonları oluşturmanıza olanak tanır. Her işlemci ve efekt, gelişmiş düzenleyici kullanılarak yerleşik zevke göre ayarlanabilir, her SMART ped tamamen programlanabilir (toplam 64 benzersiz eylem için sekiz pedden oluşan sekiz banka ile) ve parlak RGB LED'ler uygun olacak şekilde özelleştirilebilir. RØDECaster Pro II, rakipsiz cihaz bağlantı seçenekleri sunarak her türlü içerik oluşturma uygulaması için son derece çok yönlü olmasını sağlar. Dört Neutrik™ kombo jakını kullanarak mikrofonları, gitarları, basları, klavyeleri ve hat seviyesindeki cihazları bağlayın. Yüksek güçlü kulaklık çıkışları aracılığıyla dört çift kulaklıkla veya dengeli ¼ inç hat çıkışları aracılığıyla hoparlörlerle sesinizi izleyin. Gelişmiş Bluetooth® bağlantıları aracılığıyla ultra yüksek kaliteli telefon görüşmeleri kaydedin veya yüksek tanımlı ses akışı yapın. Uzak podcast'leri kaydetmekten karmaşık akış kurulumlarını düzene sokmaya kadar her şey için çift USB arabirimlerini kullanarak iki bilgisayarı veya mobil cihazı aynı anda bağlayın. Herhangi bir içerik oluşturucu için mükemmel bir ses kontrol merkezidir. Ana Özellikler:
-Yayıncılar, podcast yayıncıları, müzisyenler ve içerik oluşturucular için tam entegre ses prodüksiyon stüdyosu
-Ultra düşük gürültülü, yüksek kazançlı Revolution Preamps™ (-131.5dBV EIN, 76dB kazanç)
-Mikrofonları, enstrümanları ve line seviyesindeki cihazları bağlamak için dört adet yüksek kaliteli Neutrik® kombo girişi
-Altı yayın kalitesinde fiziksel fader ve üç sanal fader ile dokuz ayrı atanabilir kanal
-Yüksek performanslı dört çekirdekli ses motoru
-Stüdyo sınıfı APHEX® ses işleme ve yerleşik efektler
-Sıra geçişli sekiz tamamen programlanabilir SMART pad
-İki bilgisayarı veya mobil cihazı bağlamak için çift USB-C arabirimi
-Yüksek kaliteli telefon görüşmesi entegrasyonu için gelişmiş Bluetooth® bağlantısı
-Bir microSD™ karta, USB depolama aygıtına veya bilgisayara çok kanallı veya stereo kayıt
-Dört adet yüksek güçlü kulaklık çıkışı ve dengeli ¼ inç hat çıkışı
-Kolay gezinme ve kontrol için dokunsal geri bildirim ve döner kodlayıcı ile 5,5 inç yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekran
-Düzenli ürün yazılımı güncellemeleri yoluyla yeni özellikler ve geliştirmeler
-RØDE'un Sidney, Avustralya'daki son teknoloji tesislerinde tasarlanmış ve üretilmiştirTEKNİK ÖZELLİKLER

Akustik ve Elektriksel Özellikler
Frekans aralığı
Mikrofon Girişleri: 20Hz - 20kHz Monitör Çıkışları: 20Hz - 20kHz
Mikrofon Giriş Empedansı: 4KΩ
Cihaz Giriş Empedansı: 1MΩ
Preamplifikatör Kazanç Aralığı: 0 - 76dB
Eşdeğer Gürültü: -131.5dBV (A ağırlıklı)
Hat Çıkışı Maksimum Seviye: 4dBu
Kulaklık Çıkış Gücü: 250mW
Güç Gereksinimleri: 30W USB-C PD (15V, 2A)
Analog Ses Girişi Bağlantısı: 4 x birleşik jak girişi (mikrofon, hat, enstrüman)
Analog Ses Çıkışı Bağlantısı: 2 x dengeli hat çıkışı, 4 x kulaklık çıkışı
Bluetooth Bağlantısı: Müzik ve Kulaklık profili ile Bluetooth ses (geniş bant konuşma)
USB Arayüzü 1: 1 x 2-in/16-out çok kanallı cihaz, mix-minus ile 1 x 2-in/2-out
USB Arayüzü 2: 1 x 2-in/2-out, mix-minus ile
Bit Derinliği: 24bit
Aynı oran: 48kHz
Kayıt Depolama: microSDHC, microSDXC, USB-C çıkarılabilir sürücü (exFAT – minimum 100MB/sn)
Veri aktarımı: USB 3.0 SD kart okuyucu 130MB/s
Ağ Bağlantısı: Wifi 802.11g/n/ac 2.4GHz ve 5GHz, Ethernet 100/1000
İşletim Sistemi Gereksinimleri: macOS 10.15 veya üzeri, Windows 10 Sürüm 1803 veya üzeri, Windows 11

Mekanik Özellikler

Ağırlık (g):1960g
Boyutlar (mm): 305(U) x 270(D) x 60(G)


         
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.