sadsad x
asdasd
Presonus

Sphere Tüm Studio One, Notion ve İçeriklerini İçeren 1 Yıllık Abonelik

Ürün Kodu : PRE0122
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Sphere Tüm Studio One, Notion ve İçeriklerini İçeren 1 Yıllık Abonelik

   
     Müzik hepimizi birleştiriyor. Presonus Sphere yaratıcılığınızı ateşleyecek komple bir sistemi sizlere sunuyor. Sphere sadece bir yazılım paketi değil, Sphere tüm dünyadaki yaratıcı amatör ve profesyonellerin müzik için bir araya geldiği global bir topluluktur.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Studio One® Professional
  Notion
  Studio One Remote: Studio One Remote yazılımı ile kayıt ve miks işlemlerinizi uzaktan bir tablet üzerinden yapabilme imkanına sahipsiniz.
  Audio Batch Converter: İster ses mühendisi, içerik üretici veya ses tasarımcısı olun, Audio Batch Converter Studio One'ın ses işlemcilerine kusursuzca entegre edilmiş bir toplu ses format dönüştürücüsüdür. Tekrar gerektiren zaman alıcı işler bir tek tıklama ile sonuçlandırılabilir.
  30 gigabyte Bulut saklama alanı: Presonus Sphere çalışma alanında projelerinizi saklayıp paylaşın. 30 GB üyelik ile gelmektedir, aylık 4 USD karşılığında 100 GB'a arttırabilirsiniz
  Paylaşım Araçları: Diğer Syphere üyelerini projenizde çalışmak üzere davet edin. Canlı mesajlaşma sayesinde gerçek zamanlı iletişim kurun.
  Presonus'un ürettiği tüm Studio One Add-on ve Plug-In: Channel Strip Collection, CTC-1 Pro Console Shaper, Fat Channel Collection, PreSonus Symphony Orchestra, PreSonus Studio Grand, ve tüm Presence XT add-on sound pack.
  Tüm Notion Add-On sesleri: Abbey Road Stüdyolarında, Victor ve Roy Wooten, Neil Zaza ve benzeri London senfoni orkestrası sanatçıları tarafından çalınıp kaydedilen tüm Notion sesleri.
  Düzinelerce ilham verici içerik kütüphaneleri. Tüm Spark collection sample ve loop kütüphanesi ile her iki Tom Brechtlein drums kütüphanesi
  Üyelik süresince tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanacaksınız.
  Üyelik süreciniz boyunca üretilen her yeni içerik aboneliğinize dahil edilip kullanımınıza sunulacaktır.
                                       Revelator Profesyonel USB-C Mikrofon • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.