sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-ADAT X32 İçin Adat Kartı
   
     X-ADAT Genişletme Kartı , X32 ile Birlikte Verilen X-USB Kartı Yerine Kolayca Takılabilir. X32'nizi ADAT I/O Özelliğine Sahip Herhangi Bir Cihazla Dijital Olarak Entegre Etmenize Olanak Sağlar. Bu, Bağımsız Kaydediciler, Dijital ses İş İstasyonları ve Diğer Dijital Mikserler ve Sinyal İşleme Ekipmanlarını İçerir.
  X-ADAT Kartı, 8 Adet Fiber Optik Toslink Konektöründe 32 Kanal ADAT Girişi ve Çıkışı Sağlar. Kart 24Bit Sinyal İletimi Özelliğine Sahiptir ve Sinyal Bütünlüğünü Koruyarak Hem 44.1 Hem de 48kHz Örnek Hızında Çalışır. Hafif Borulu Fiber Optik Bağlantılar, Sinyalinizin Topraklama Döngüsünden Etkilenmeden Korunmasını da Sağlar.


                                       X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  X-ADAT Genişletme Kartı, X32'nizi ADAT Bağlantısının Gerekli Olduğu Herhangi Bir Durumda Birleştirmenize Olanak Tanır , X32 Serisi Konsolların Canlı, Stüdyo, AV ve Entegrasyon Uygulamalarında Kullanımını genişletir . X-ADAT Kartında, X32'yi Harici Bir Saatle Arayüzlemek veya Diğer Cihazlar İçin Saat Sinyali Sağlamak İçin Kullanılabilecek Bir BNC Kelime Saati Giriş ve Çıkışı Bulunmaktadır. Harici Saat Senkronizasyonu, 4 Toslink Girişinden Herhangi Birinin Yanı Sıra BNC Bağlantısı Yoluyla da Mümkündür.  GENEL ÖZELLİKLER

  8 Fiber Optik Konektörde 32 Kanallı ADAT Giriş / Çıkış (TOSLINK)
  Eşzamanlı 32 Giriş, 32 Çıkış Ses Akışı
  ADAT Arayüzlü HD Kayıt Cihazlarında Stüdyo ve Canlı Kayıtlar İçin Mükemmel
  Mükemmel Sinyal Bütünlüğü İçin 48 veya 44,1 kHz'de 24Bit Yüksek Hızlı Sinyal İletimi
  Zemin Döngüsü Girişimini Önlemek İçin Fiber Optik bağlantılar
  4 Toslink Girişinden Birine Harici Saat senkronizasyonu Mümkündür
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.