sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-DANTE X32 İçin Dante Kartı
   
   


  X32'nin Genişletme Yuvası, Birçok Farklı Uygulama İçin Esnek ve Genişletilebilir bağlantı Sağlar. X-DANTE Genişletme Kartı, X32 ile birlikte Verilen X-USB Kartı Yerine Kolayca Takılabilir. 32 Kanallı 48kHz Çift Yönlü Ses Arabirimi, Dante Özellikli IP Ağlarıyla Entegrasyona Hazır Hale Getirilerek X32'ye Daha Fazla Giriş ve Çıkış Seçeneği Sunar.
  Bütünleşik Ethernet Anahtarı Kullanılarak X32'nin Tam Uzaktan Kumandası Mümkündür. X-DANTE Kartı Bir Bilgisayara Bağlandığında, Audinate'in Dante Denetleyicisi Uygulaması, Dante Özellikli Cihazlarınız Arasında Yapılandırma ve Sinyal Yönlendirmesi Üzerinde Tam Kontrol sağlar. Ayrıca, X-USB Kartınızı Değiştirmek, Kayıt Arayüzünden Vazgeçmeniz Gerektiği Anlamına Gelmez. Ethernet Tabanlı Kayıt ve En Sevdiğiniz DAW veya Uygulamadan Oynatmayı Etkinleştirmek İçin Dante Virtual Soundcard Yazılımını PC veya Mac'inize Ekleyin.
  X32, Genişletme Yuvasında X-USB Kartı ile Birlikte Gelir, Ancak X-DANTE Kartını Bu Yuvaya Taktığınızda, Mikseriniz, Standart 100Mbit ya da DSCP Tabanlı QoS Özellikli Gigabit Ağ Altyapısını Kullanarak Dante Ağlarıyla Bağlantı Kuracaktır. Aynı Ağda Bulunan Karışık Örnekleme ve Bit Hızları Desteği. X-DANTE Kartı, En Yüksek Ses Bütünlüğünü Sağlayan, Numune Hassas Senkronizasyonu ve Düşük Gecikme Süresi ile 24Bit Sinyal İletimini Kullanır. İkincil bir Giriş ise Kesintisiz, Fazladan Bir Ağ Kurmanıza Olanak Sağlar.

                                       X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  X-ADAT X32 İçin Adat Kartı


  GENEL ÖZELLİKLER


  *32 Kanal 48kHz, Dante IP Ağları İçin Çift Yönlü Ses arabirimi

  *Numune Hassas Senkronizasyonu ve Düşük Gecikme Süresi ile Yüksek Hızlı 24Bit Sinyal İletimi

  *DSCP Tabanlı QoS ile Standart 100 MBit/s veya Gigabit Ağ Altyapısı ile Arayüz Oluşturmaya İzin Verir

  *Karışık Örnek ve Bit Oranları Aynı Ağ Üzerinde Bir Arada Bulunabilir

  *Bütünleşik Ethernet Anahtarı Kullanılarak X32'nin Tam Uzaktan Kumandası Mümkündür

  *Tüm Dante Özellikli Cihazlar Arasında Konfigürasyon ve Sinyal Yönlendirmesi Üzerinde Tam Kontrol Sağlayan Audinate Dante Controller Uygulaması

  *Dante Virtual Soundcard, PC veya Mac'in IP Tabanlı Çok Kanallı Kayıt ve 64 Kanala Kadar Oynatma İçin Kullanılmasını Sağlar 

  *İkincil Bağlantı Kesintisiz Yedekli Ses ağı İçin Yapılandırılabilir

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.