Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X-DANTE X32 İçin Dante Kartı

Ürün Kodu : BEH0638
14.477 TL
Havale Fiyatı :
14.188 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X-DANTE X32 İçin Dante Kartı
 
 


X32'nin Genişletme Yuvası, Birçok Farklı Uygulama İçin Esnek ve Genişletilebilir bağlantı Sağlar. X-DANTE Genişletme Kartı, X32 ile birlikte Verilen X-USB Kartı Yerine Kolayca Takılabilir. 32 Kanallı 48kHz Çift Yönlü Ses Arabirimi, Dante Özellikli IP Ağlarıyla Entegrasyona Hazır Hale Getirilerek X32'ye Daha Fazla Giriş ve Çıkış Seçeneği Sunar.
Bütünleşik Ethernet Anahtarı Kullanılarak X32'nin Tam Uzaktan Kumandası Mümkündür. X-DANTE Kartı Bir Bilgisayara Bağlandığında, Audinate'in Dante Denetleyicisi Uygulaması, Dante Özellikli Cihazlarınız Arasında Yapılandırma ve Sinyal Yönlendirmesi Üzerinde Tam Kontrol sağlar. Ayrıca, X-USB Kartınızı Değiştirmek, Kayıt Arayüzünden Vazgeçmeniz Gerektiği Anlamına Gelmez. Ethernet Tabanlı Kayıt ve En Sevdiğiniz DAW veya Uygulamadan Oynatmayı Etkinleştirmek İçin Dante Virtual Soundcard Yazılımını PC veya Mac'inize Ekleyin.
X32, Genişletme Yuvasında X-USB Kartı ile Birlikte Gelir, Ancak X-DANTE Kartını Bu Yuvaya Taktığınızda, Mikseriniz, Standart 100Mbit ya da DSCP Tabanlı QoS Özellikli Gigabit Ağ Altyapısını Kullanarak Dante Ağlarıyla Bağlantı Kuracaktır. Aynı Ağda Bulunan Karışık Örnekleme ve Bit Hızları Desteği. X-DANTE Kartı, En Yüksek Ses Bütünlüğünü Sağlayan, Numune Hassas Senkronizasyonu ve Düşük Gecikme Süresi ile 24Bit Sinyal İletimini Kullanır. İkincil bir Giriş ise Kesintisiz, Fazladan Bir Ağ Kurmanıza Olanak Sağlar.

                                     X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

X-ADAT X32 İçin Adat Kartı


GENEL ÖZELLİKLER


*32 Kanal 48kHz, Dante IP Ağları İçin Çift Yönlü Ses arabirimi

*Numune Hassas Senkronizasyonu ve Düşük Gecikme Süresi ile Yüksek Hızlı 24Bit Sinyal İletimi

*DSCP Tabanlı QoS ile Standart 100 MBit/s veya Gigabit Ağ Altyapısı ile Arayüz Oluşturmaya İzin Verir

*Karışık Örnek ve Bit Oranları Aynı Ağ Üzerinde Bir Arada Bulunabilir

*Bütünleşik Ethernet Anahtarı Kullanılarak X32'nin Tam Uzaktan Kumandası Mümkündür

*Tüm Dante Özellikli Cihazlar Arasında Konfigürasyon ve Sinyal Yönlendirmesi Üzerinde Tam Kontrol Sağlayan Audinate Dante Controller Uygulaması

*Dante Virtual Soundcard, PC veya Mac'in IP Tabanlı Çok Kanallı Kayıt ve 64 Kanala Kadar Oynatma İçin Kullanılmasını Sağlar 

*İkincil Bağlantı Kesintisiz Yedekli Ses ağı İçin Yapılandırılabilir

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.