Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X-LIVE X32 İçin Live Kartı

Ürün Kodu : BEH0576
7.939 TL
Havale Fiyatı :
7.780 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X-LIVE X32 İçin Live Kartı
 
 


X-LIVE USB ve SD Arayüzleri Aynı Anda ve Bağımsız Olarak Çalıştırılabilir. Örneğin, Kaydedilmiş Oturumunuzu Bir SD Karttan Oynatmak ve Parçaları USB Üzerinden En Son İşlemesi İçin En Sevdiğiniz DAW'a Kaydetmek İsteyebilirsiniz ya da DAW'nızdaki Canlı Destek Parçalarını Hazırlamanız ve Ardından Anında Performans İşaretleyicilerini Ayarlarken Bunları Gerçek Zamanlı Olarak Bir SD Karta Aktarmanız Gerekebilir. Artıklık İçin Hem USB Hem de SD'yi Aynı Anda Kullanarak Kayıt Yapabilirsiniz. Hepsinden İyisi, Bu İşlemler Konsol Kanallarınızda İz bırakmadan Gerçekleştirilebilir ve X32'nin Mükemmel FOH Karışımını Oluşturmak İçin Tamamen Serbest Bırakılması Sağlanır.

                                     X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

X-ADAT X32 İçin Adat Kartı


İşaretçiler Kayıt, Oynatma Sırasında ve Hatta Duraklama Modundayken Herhangi Bir Zamanda Ayarlanabilir. Oturum Yükleme ve İşaretleyici Seçimi, Atanabilir Kontroller veya Uzaktan Uygulamalar, X-TOUCH Kontrol Yüzeyleri ve Hatta MIDI Üzerinden Kolayca Değiştirilebilir. Bir İşaretçiyi Kabaca İstediğiniz Yere Yerleştirdikten Sonra, Özel Bir Yardımcı Program, Çalma İşleminde Sesinizdeki Belirli Geçici İşlemlerle Uyum Gibi En Yüksek Kesinlik Gerektiren Durumlarda, İnce Ayar Yapmanızı Sağlar. Kullanıma Uygun Bir Ön Dinleme Özelliği, Herhangi Bir İşaretçiyi Tam Olarak Bir Noktaya Yerleştirmenize Yardımcı Olur. Yardımcı Programlar Ayrıca, Herhangi Bir Önemli Performansı Kaydetmeden Önce Her Zaman İyi Bir Fikir Olan Oturumları Silmeyi veya Bir SD Kartı Biçimlendirmeyi de Sağlar. Sanal Ses Kontrolleri, Özellikle X-LIVE'ın Güçlü İşaretçisi ve Uzaktan Kumanda İşlevini Kullandığınızda Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.
Tüm X-LIVE İşlevselliği ve Taşıma Kontrolleri, PC, Android veya iPad Uygulamaları, Atanabilir Kontroller veya BEHRINGER X-TOUCH Gibi Uyumlu Donanım Kontrol Yüzeyleri Üzerinden Uzaktan Kontrol Edilebilir. Bu Güçlü Araç, X32 Konsolundan Uzaktayken Bile, Yedek Parça Başlatmanızı veya Durdurmanızı, Sanal Ses Kontrolleri ve Daha Fazlasını Yapmanızı Sağlar.


Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.