sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-LIVE X32 İçin Live Kartı
   
   


  X-LIVE USB ve SD Arayüzleri Aynı Anda ve Bağımsız Olarak Çalıştırılabilir. Örneğin, Kaydedilmiş Oturumunuzu Bir SD Karttan Oynatmak ve Parçaları USB Üzerinden En Son İşlemesi İçin En Sevdiğiniz DAW'a Kaydetmek İsteyebilirsiniz ya da DAW'nızdaki Canlı Destek Parçalarını Hazırlamanız ve Ardından Anında Performans İşaretleyicilerini Ayarlarken Bunları Gerçek Zamanlı Olarak Bir SD Karta Aktarmanız Gerekebilir. Artıklık İçin Hem USB Hem de SD'yi Aynı Anda Kullanarak Kayıt Yapabilirsiniz. Hepsinden İyisi, Bu İşlemler Konsol Kanallarınızda İz bırakmadan Gerçekleştirilebilir ve X32'nin Mükemmel FOH Karışımını Oluşturmak İçin Tamamen Serbest Bırakılması Sağlanır.

                                       X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  X-ADAT X32 İçin Adat Kartı


  İşaretçiler Kayıt, Oynatma Sırasında ve Hatta Duraklama Modundayken Herhangi Bir Zamanda Ayarlanabilir. Oturum Yükleme ve İşaretleyici Seçimi, Atanabilir Kontroller veya Uzaktan Uygulamalar, X-TOUCH Kontrol Yüzeyleri ve Hatta MIDI Üzerinden Kolayca Değiştirilebilir. Bir İşaretçiyi Kabaca İstediğiniz Yere Yerleştirdikten Sonra, Özel Bir Yardımcı Program, Çalma İşleminde Sesinizdeki Belirli Geçici İşlemlerle Uyum Gibi En Yüksek Kesinlik Gerektiren Durumlarda, İnce Ayar Yapmanızı Sağlar. Kullanıma Uygun Bir Ön Dinleme Özelliği, Herhangi Bir İşaretçiyi Tam Olarak Bir Noktaya Yerleştirmenize Yardımcı Olur. Yardımcı Programlar Ayrıca, Herhangi Bir Önemli Performansı Kaydetmeden Önce Her Zaman İyi Bir Fikir Olan Oturumları Silmeyi veya Bir SD Kartı Biçimlendirmeyi de Sağlar. Sanal Ses Kontrolleri, Özellikle X-LIVE'ın Güçlü İşaretçisi ve Uzaktan Kumanda İşlevini Kullandığınızda Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.
  Tüm X-LIVE İşlevselliği ve Taşıma Kontrolleri, PC, Android veya iPad Uygulamaları, Atanabilir Kontroller veya BEHRINGER X-TOUCH Gibi Uyumlu Donanım Kontrol Yüzeyleri Üzerinden Uzaktan Kontrol Edilebilir. Bu Güçlü Araç, X32 Konsolundan Uzaktayken Bile, Yedek Parça Başlatmanızı veya Durdurmanızı, Sanal Ses Kontrolleri ve Daha Fazlasını Yapmanızı Sağlar.


 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.