sadsad x
asdasd
11.647 TL
4.659 TL
%60
Havale ile 4.566 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-MADI X32 İçin Madi Kartı
   
     X32 'in Genişleme Yuvası Çok Çeşitli Uygulamalar İçin, Esnek ve Genişleyebilen bir Bağlantı Sağlar. X-MADI Genişletme Kartı , X32 ile Birlikte Verilen X-USB Kartı Yerine Kolayca Takılabilir. 32 Kanallı Arabirim, MADI Ağı İçin Anında Etkinleştirerek X32'ye Daha da Fazla Giriş ve Çıkış Seçeneği sunar. MADI veya AES10 Protokolü, Birçok Yayın Uygulamasında Hızla Bir Endüstri Standardı Haline Geliyor.
  X32 ile Gemi X-USB Genişleme Yuvasına Kartı, Ancak X-MADI Kartı Takarak, Çift Yönlü Ses 32 Kanallı, MADI Ağları ile Entegre Etmeye Hazır Olacaktır. X-MADI, 2 km'ye Kadar Desteklenen Çok Modlu Fiber Optik Kablo Uzunluklarına Sahip Fiber Optik MADI Cihazlarına Bağlanmak İçin Optik Çift Yönlü SC Fişleri (IEC874-19) Sağlar. İkili BNC Terminalleri Ayrıca 100m Uzunluğa Kadar Standart 75 Ohm Koaksiyel Kablo Üzerinden İletim İçin de Sağlanmıştır.


                                       X-MADI X32 İçin Madi Kartı

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  X-MADI Kartını Kullanırken, X32 Konsolu Mevcut Olası 64 MADI Kanalından 32'sinden Oluşan Bir Blok Seçmenize İzin Verecektir. Hem 56 Kanal (AES10-1991) Hem de 64 Kanal (AES10-2003) MADI Akışları Maksimum Uyumluluk İçin Desteklenir. BNC ve Fiber Optik Bağlantı, Aynı Zamanda, Fiber Optik Kurulumlarla Güvenilir Bir Artıklık Ağı Oluşturarak da Kullanılabilir.
  MADI, Dünya Çapında Profesyonel Kayıt ve Yayın Stüdyolarında Bulunur. X-MADI Kart Entegre Etmek İçin Mükemmel Bir Çözümdür X32 MADI Protokolünü Kullanarak Mevcut Tesisler İçine.  GENEL ÖZELLİKLER

  MADI (AES10) Aracılığıyla 32 Kanallı, Çift Yönlü Ses Arabirimi
  Fiber Optik MADI Cihazlarına Bağlamak İçin Optik Çift Yönlü SC Fişleri 
  2 Km'ye Kadar Çok Modlu Fiber Optik Kablo Uzunluğu
  100m Uzunluğa Kadar Standart 75 Ohm Koaksiyel Kablo Üzerinden İletim İçin Çift BNC Terminalleri
  BNC Bağlantısı, Fiber Optik Kurulumlara Sahip Bir Yedekleme Ağı Olarak Kullanılabilir
  Konsol, 64 Taneye Kadar MADI Kanalı Arasından 32 Bloğun Seçilmesine İzin Verir.
  Her İki MADI Formatı 56 Kanal ve 64 Kanal Destekli
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.