sadsad x
asdasd
22.394 TL
8.510 TL
%62
Havale ile 8.340 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-TOUCH EXTENDER Modülü
   
     X-TOUCH EXTENDER Mevcut Kurulumunuzu Büyütmek İçin İdeal, Uygun Maliyetli Bir Yoldur ve Hatta Dizüstü Bilgisayarınıza Uzaktan Kayıt Yapmak İçin Bağımsız Bir Kontrol Ünitesi Olarak Bile Kullanılabilir. Dokunmaya Duyarlı 8 Motorlu Fader ve 8 Dinamik LCD Karalama Şeridinden 8 Adet Döner Kodlayıcıya, 32 Adet Aydınlatmalı Butona ve Kanal Başına 8 Segmentli LED Metreye Kadar, X-TOUCH EXTENDER, DAW'nizin Ekranındakileri Dönüştürür. Hassas Kontrol İçin Uyumlu, Özellik Dolu Yüzey ve Kritik Karışım Parametrelerinin Bakışı. Geleneksel USB Bağlantılarını Kullanarak Bağlantı Kurmak Kolaydır, Ayrıca RTP (Gerçek Zamanlı Protokol) MIDI Uzaktan Kumandasını Destekleyen DAW'larla Kullanım İçin Bir Ethernet Arabirimine Sahiptir.
  Entegrasyon Söz Konusu Olduğunda, X-TOUCH EXTENDER Sizi Endüstrideki En Yaygın Kullanılan Protokollerle Kapladı. HUI ve Mackie Control İçin Verilen Destek Sayesinde, Müziğe Önem Veren Şeylere Odaklanmanıza İzin Veren Tüm Uyumlu Müzik Üretim Yazılımlarıyla Sorunsuz Çalışacağından Emin Olabilirsiniz.
  X-TOUCH EXTENDER, Mevcut Müzik Prodüksiyon Kontrolünüzü Genişletmek İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Araçları Sağlar, Böylece Her Zaman Kaydetme ve Karıştırma Seanslarınızdan En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz. 


                                       X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

  Teknik Özellikler
  *Studio ve Live Uygulamaları İçin Universal X-TOUCH EXTENDER
  *Her Uyumlu Müzik Üretim Yazılımıyla Sorunsuz Entegrasyon İçin Mackie Control, HUI ve Standard MIDI Control Protokolünü Destekler
  *Büyük Ölçekli Bir Kontrol Yüzeyini Taklit Etmek İçin Çoklu X-TOUCH ve EXTENDER Üniteleri Birleştirilebilir
  *8 Tamamen otomatik ve Dokunmaya Duyarlı 100 mm Motorlu Fader
  *Mac veya PC Bilgisayarlara Doğrudan Bağlantı İçin Dahili USB MIDI Arayüzü
  *Ek Denetleyicileri Bağlamak İçin 2 Portlu Çoklu TT USB Hub
  *RTP (Gerçek Zamanlı Protokol) MIDI Uzaktan Kumanda İçin Ethernet Arayüzü


   

   


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.