Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X-TOUCH EXTENDER Modülü

Ürün Kodu : BEH0641
39.538 TL
15.025 TL
Havale Fiyatı :
14.724 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X-TOUCH EXTENDER Modülü
 
 X-TOUCH EXTENDER Mevcut Kurulumunuzu Büyütmek İçin İdeal, Uygun Maliyetli Bir Yoldur ve Hatta Dizüstü Bilgisayarınıza Uzaktan Kayıt Yapmak İçin Bağımsız Bir Kontrol Ünitesi Olarak Bile Kullanılabilir. Dokunmaya Duyarlı 8 Motorlu Fader ve 8 Dinamik LCD Karalama Şeridinden 8 Adet Döner Kodlayıcıya, 32 Adet Aydınlatmalı Butona ve Kanal Başına 8 Segmentli LED Metreye Kadar, X-TOUCH EXTENDER, DAW'nizin Ekranındakileri Dönüştürür. Hassas Kontrol İçin Uyumlu, Özellik Dolu Yüzey ve Kritik Karışım Parametrelerinin Bakışı. Geleneksel USB Bağlantılarını Kullanarak Bağlantı Kurmak Kolaydır, Ayrıca RTP (Gerçek Zamanlı Protokol) MIDI Uzaktan Kumandasını Destekleyen DAW'larla Kullanım İçin Bir Ethernet Arabirimine Sahiptir.
Entegrasyon Söz Konusu Olduğunda, X-TOUCH EXTENDER Sizi Endüstrideki En Yaygın Kullanılan Protokollerle Kapladı. HUI ve Mackie Control İçin Verilen Destek Sayesinde, Müziğe Önem Veren Şeylere Odaklanmanıza İzin Veren Tüm Uyumlu Müzik Üretim Yazılımlarıyla Sorunsuz Çalışacağından Emin Olabilirsiniz.
X-TOUCH EXTENDER, Mevcut Müzik Prodüksiyon Kontrolünüzü Genişletmek İçin İhtiyaç Duyduğunuz Tüm Araçları Sağlar, Böylece Her Zaman Kaydetme ve Karıştırma Seanslarınızdan En İyi Şekilde Yararlanabilirsiniz. 


                                     X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

X-ADAT X32 İçin Adat Kartı

Teknik Özellikler
*Studio ve Live Uygulamaları İçin Universal X-TOUCH EXTENDER
*Her Uyumlu Müzik Üretim Yazılımıyla Sorunsuz Entegrasyon İçin Mackie Control, HUI ve Standard MIDI Control Protokolünü Destekler
*Büyük Ölçekli Bir Kontrol Yüzeyini Taklit Etmek İçin Çoklu X-TOUCH ve EXTENDER Üniteleri Birleştirilebilir
*8 Tamamen otomatik ve Dokunmaya Duyarlı 100 mm Motorlu Fader
*Mac veya PC Bilgisayarlara Doğrudan Bağlantı İçin Dahili USB MIDI Arayüzü
*Ek Denetleyicileri Bağlamak İçin 2 Portlu Çoklu TT USB Hub
*RTP (Gerçek Zamanlı Protokol) MIDI Uzaktan Kumanda İçin Ethernet Arayüzü


 

 


         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.