sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X-TOUCH MINI Modülü
   
     X-TOUCH MINI Ultra Kompakt Evrensel USB Kontrol Yüzeyi, Üretim Yazılımınızın Gücünü Parmaklarınızın Ucuna Getirir! Kullanıcı Dostu ve Son Derece Çok Yönlü X-TOUCH MINI, Tüm Popüler DAW'ların, Cihazların, Efektlerin ve Aydınlatma Uygulamalarının Her Yere Götürülmesini Sağlar. Ellerinizi Farenizden ve Bu Küçük Kontrol Cihazının Üstüne Getirdiğinizde Yaratıcılığınızın Çılgına Dönmesine İzin Verin!
  Günümüzün DAW'ları, Cihazları, Efektleri ve Aydınlatma Uygulamaları, Kullanıcıların Minimum Verimlilikte Yüksek Hassasiyetli Değişiklikler Yapmalarını Sağlayan Kontrol Cihazlarıyla Arayüz Oluşturmak İçin Tasarlanmıştır. Dahili Mackie Control Emülasyonu, X-TOUCH MINI'nizin Hayal Edebileceğiniz Hemen Hemen Tüm Profesyonel Ses Üretim Yazılımlarıyla Çalışmasını Sağlar. Bunlara Ek Olarak Kutudan Çıkardığınız Anda Kurulum Gerekmez!


                                       X-TOUCH MINI Modülü

  X-TOUCH MINI Modülü

  X-TOUCH MINI, Uzun Süre Dayanan 60 mm'lik Bir Ana Fader ve DAW ile Cihaz Kontrolü Arasında Hızlı Değişiklikler Yapmak veya Herhangi Bir İki Uygulama Arasında Geçiş Yapmak İçin Çift Katman Moduna Sahiptir. Örneğin, DJ Sanal Sentezler İçin Bir Katmanı Kullanabilir.Hızlı Bir Şekilde Yaratıcı Olma Hakkını Elde Edersiniz, Çünkü MINI Kutudan Anında Çalıştırılması İçin Önceden Yapılandırılmış Kontrol Elemanları ile Birlikte Gelir. Bununla Birlikte, Ücretsiz, İndirilebilir ve Kullanıcı Dostu Editör Uygulamamızla Deneyimi Kişiselleştirmek İçin de Özgürsünüz.
  Ultra Kompakt Tasarımı Sayesinde Sırt Çantanıza Kolayca Sığar ve Diğer X-TOUCH Modellerini Basamaklandırır veya Ekler. Güç, USB Veriyolu Üzerinden Sağlanır, Bu Nedenle Bir Güç Kaynağı Taşımanıza Gerek Kalmaz ve Yüksek Kaliteli, Sağlam Yapı, Yıllar Boyunca Yanınızda Güvenilir MINI Çalışma Grubuna Sahip Olacağınız Anlamına Gelir.   GENEL ÖZELLİKLER

  Uyumlu Olan Bütün Müzik Üretim Yazılımıyla Kusursuz Entegrasyon İçin Mackie Control Emülasyon Modu İçerir
  Uzun Süre Dayanan 60 mm'lik Ana Fader
  DAW ve Cihaz Kontrolü Arasında Hızlı Geçiş İçin Çift Katmanlı Mod
  En Sevdiğiniz Parametrelerin Anında Ayarlanması İçin 8 Adet Döner Kontrol
  Anahtar Fonksiyonlara Doğrudan Erişim İçin 16 Adet Özel Işıklı Düğme 
  Mac veya PC Bilgisayarlarına Doğrudan Bağlantı İçin Dahili USB MIDI Arayüzü
  Diğer X-Touch Modelleri İçin Kolay Kademelendirme ve Ekleme İçin Ultra Kompakt Tasarım
  25 Kontrol Elemanının 2 Katmanına Anında Erişim
  USB Veri Yolu Destekli, Güç Adaptörü Gerektirmez
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.