Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X-TOUCH MINI Modülü

Ürün Kodu : BEH0416
3.044 TL
Havale Fiyatı :
2.983 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X-TOUCH MINI Modülü
 
 X-TOUCH MINI Ultra Kompakt Evrensel USB Kontrol Yüzeyi, Üretim Yazılımınızın Gücünü Parmaklarınızın Ucuna Getirir! Kullanıcı Dostu ve Son Derece Çok Yönlü X-TOUCH MINI, Tüm Popüler DAW'ların, Cihazların, Efektlerin ve Aydınlatma Uygulamalarının Her Yere Götürülmesini Sağlar. Ellerinizi Farenizden ve Bu Küçük Kontrol Cihazının Üstüne Getirdiğinizde Yaratıcılığınızın Çılgına Dönmesine İzin Verin!
Günümüzün DAW'ları, Cihazları, Efektleri ve Aydınlatma Uygulamaları, Kullanıcıların Minimum Verimlilikte Yüksek Hassasiyetli Değişiklikler Yapmalarını Sağlayan Kontrol Cihazlarıyla Arayüz Oluşturmak İçin Tasarlanmıştır. Dahili Mackie Control Emülasyonu, X-TOUCH MINI'nizin Hayal Edebileceğiniz Hemen Hemen Tüm Profesyonel Ses Üretim Yazılımlarıyla Çalışmasını Sağlar. Bunlara Ek Olarak Kutudan Çıkardığınız Anda Kurulum Gerekmez!


                                     X-TOUCH MINI Modülü

X-TOUCH MINI Modülü

X-TOUCH MINI, Uzun Süre Dayanan 60 mm'lik Bir Ana Fader ve DAW ile Cihaz Kontrolü Arasında Hızlı Değişiklikler Yapmak veya Herhangi Bir İki Uygulama Arasında Geçiş Yapmak İçin Çift Katman Moduna Sahiptir. Örneğin, DJ Sanal Sentezler İçin Bir Katmanı Kullanabilir.Hızlı Bir Şekilde Yaratıcı Olma Hakkını Elde Edersiniz, Çünkü MINI Kutudan Anında Çalıştırılması İçin Önceden Yapılandırılmış Kontrol Elemanları ile Birlikte Gelir. Bununla Birlikte, Ücretsiz, İndirilebilir ve Kullanıcı Dostu Editör Uygulamamızla Deneyimi Kişiselleştirmek İçin de Özgürsünüz.
Ultra Kompakt Tasarımı Sayesinde Sırt Çantanıza Kolayca Sığar ve Diğer X-TOUCH Modellerini Basamaklandırır veya Ekler. Güç, USB Veriyolu Üzerinden Sağlanır, Bu Nedenle Bir Güç Kaynağı Taşımanıza Gerek Kalmaz ve Yüksek Kaliteli, Sağlam Yapı, Yıllar Boyunca Yanınızda Güvenilir MINI Çalışma Grubuna Sahip Olacağınız Anlamına Gelir. GENEL ÖZELLİKLER

Uyumlu Olan Bütün Müzik Üretim Yazılımıyla Kusursuz Entegrasyon İçin Mackie Control Emülasyon Modu İçerir
Uzun Süre Dayanan 60 mm'lik Ana Fader
DAW ve Cihaz Kontrolü Arasında Hızlı Geçiş İçin Çift Katmanlı Mod
En Sevdiğiniz Parametrelerin Anında Ayarlanması İçin 8 Adet Döner Kontrol
Anahtar Fonksiyonlara Doğrudan Erişim İçin 16 Adet Özel Işıklı Düğme 
Mac veya PC Bilgisayarlarına Doğrudan Bağlantı İçin Dahili USB MIDI Arayüzü
Diğer X-Touch Modelleri İçin Kolay Kademelendirme ve Ekleme İçin Ultra Kompakt Tasarım
25 Kontrol Elemanının 2 Katmanına Anında Erişim
USB Veri Yolu Destekli, Güç Adaptörü Gerektirmez
         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.