Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X18 18 Kanallı Efektli Mikser

Ürün Kodu : BEH0644
23.367 TL
Havale Fiyatı :
22.900 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

X18 18 Kanallı Efektli Mikser
 
 BEHRINGER X32, Kullanan 100.000'den Fazla Kullanıcı Sonuçtan Keyif Alıyor. Şimdi, Aynı Teknoloji, Hem Kaydetme Şeklinizi Hem de Canlı Müzik Çalma Şeklinizi Sonsuza Dek Değiştirecek Olan Küçük ama İnanılmaz Derecede Güçlü, Rafa Monte Edilebilir Bir Miksere Dahil Edildi. Devrim Niteliğindeki X18, iPad ve Android Tabletler de Dahil Olmak Üzere En Sevdiğiniz Bilgisayar Tabletiniz İçin Lansman Pedi Olarak da Hizmet Veren, 18 Girişli/12 Yollu Bir Dijital Mikserdir. Ödüllü 16 MIDAS Tasarımlı Mikrofon Ön Amplifikatörü, Kablosuz Kontrol İçin Uygun Tümleşik Wifi Modülü ve Yıldırım Hızında Çift Yönlü Bir USB Ses Arabirimi Sayesinde Hem Canlı Hem de Stüdyo Uygulamaları İçin İdealdir.
En Üst Düzey Mobilite İçin Tasarlanmış Olan X18, Harici Bir Yönlendirici Kurmaya ve Yapılandırmaya Gerek Kalmadan, Mikserinizin İşlevlerini Doğrudan Kontrol Etmek İçin Entegre Bir Wifi Modülüne Sahiptir. X18 Size Kitlenize Odaklanma Özgürlüğü Verirken, İzleyicinin Her Bölümünün Ne Duyduğunu Tecrübe Etmek İçin Mekanı Dolaşmanıza İzin Verir. Ayrıca, Canlı Monitör Takozlarını Sanatçının Perspektifinden Ayarlayabilirsiniz veya Daha İyisi, Kendi IEM'lerini ve Yer Monitörlerini Kendi Tabletleri ile Karıştırmalarına İzin Verin. Erişim Noktası, Doğrudan ve Aynı Anda 4 İstemciye Bağlanmanın En Kolay Yoludur. Bu Mod, Uzaktan Kumandanızın Bir Dakikadan Daha Az Bir Sürede Açılıp Çalışmasını Sağlamalıdır. Wifi İstemcisi, Mikserinizi Kontrol Eden Uygulamaların ve Cihazların Bağlı Olduğu Mevcut Kablosuz Ağa Eklemenizi Sağlar.


                                     X18 18 Kanallı Efektli Mikser

X18 18 Kanallı Efektli Mikser

İnanılmaz Derecede Hızlı ve Kapsamlı 18x18 Kanallı, Çift Yönlü USB Arabirimi, X18'i Doğrudan iPad'inize veya PC'nize Kaydetmek İçin İnanılmaz Derecede Güçlü Bir Dijital Karıştırma Çözümü Haline Getirir. 16'ya Kadar Mikrofon Sinyali Gönderirken Efektler ve Sıfır Gecikme Süresiyle Mükemmel İzleme Karışımını Çevirin Klavyeci MIDI Kayıt İçin DAW'ınıza Not Eder. Stüdyoda Rock Tarihi mi Yazıyorsunuz, Yoksa Canlı Performansları Yakalamak mı İstiyorsunuz Çarpıcı Netlikleri Olağanüstü Netlikte Kaydetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.
Uygulamanız, Sahnede Yapılan Panel Tartışması, Basın Toplantısı veya Mahkeme Salonu Davaları Gibi Çok Mikrofonlu Bir Kurulum İçin Çağrı Yaptığında, Çok Fazla Açık Mikrofon Bulundurmak ve Moderatör İçin Maksimum Kazancı ve Önceliği Korumak Zor Olabilir. Kompakt Ses Mikserleri İçin Büyük Bir İlk Olan, Devrim Niteliğindeki X AIR Kazanç Paylaşma Teknolojimiz, 16'ya Kadar Canlı Mikrofonla Tam Otomatik Karışımları Kolayca Yönetebilir. Efsanevi Dan Dugan Automix Sistemine Dayanarak, X18'in Kazanç Paylaşma Paradigması, Seçilen Tüm Mikrofonların Seviyelerini, Herhangi Bir Geçit Eseri veya Gürültü Modülasyonu Olmadan, Gerçek Zamanlı Otomatik Olarak Kontrol Eder. Bu İşlev, İki veya Daha Fazla Mikrofon Birbirine Yakın Olduğunda Ortaya Çıkabilecek Tipik Geri Bildirimi, Stüdyo Gürültüsünü ve Tarak Filtreleme Zorluklarını Önemli Ölçüde Azaltır.GENEL ÖZELLİKLER

iPad/Android Tablet, Stüdyo ve Canlı Uygulamalar İçin 18 Girişli Dijital Mikser
Audiophile Ses Kalitesi İçin 16 Adet Ödüllü Midas Tasarımlı, Tamamen Programlanabilir Mikrofonlu Ön Amplifikatör
Doğrudan İşletim İçin Dahili Tri Mode Wifi Yönlendirici Harici Yönlendiricilere Gerek Yok
18x18 Kanal, iPad vb. Üzerine Doğrudan Kayıt İçin Çift Yönlü USB Arayüzü
Devrim Yaratan Dugan Tarzı Otomatik Karıştırma, Mikrofon Kazancı Paylaşımını Otomatik Olarak Yönetir
Tüm Kanal ve Bus EQ'ları İçin 100 Bantlı Gerçek Zamanlı Analiz Cihazı (RTA)
Hemen Hemen Tüm Tabletler, iPad'ler ve Hatta Mini Dizüstü Bilgisayarlar İçin Uygun Ultra Geniş Tepsi
6 Adet TRS Aux Çıkışı, 2 XLR Ana Çıkışı Artı Stereo RCA Çıkışı ve Telefon Bağlantıları
Gürültüsüz Ses ve Düşük Güç Tüketimi İçin Dahili Anahtarlamalı Güç Kaynağı
         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.