sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • X18 18 Kanallı Efektli Mikser
   
     BEHRINGER X32, Kullanan 100.000'den Fazla Kullanıcı Sonuçtan Keyif Alıyor. Şimdi, Aynı Teknoloji, Hem Kaydetme Şeklinizi Hem de Canlı Müzik Çalma Şeklinizi Sonsuza Dek Değiştirecek Olan Küçük ama İnanılmaz Derecede Güçlü, Rafa Monte Edilebilir Bir Miksere Dahil Edildi. Devrim Niteliğindeki X18, iPad ve Android Tabletler de Dahil Olmak Üzere En Sevdiğiniz Bilgisayar Tabletiniz İçin Lansman Pedi Olarak da Hizmet Veren, 18 Girişli/12 Yollu Bir Dijital Mikserdir. Ödüllü 16 MIDAS Tasarımlı Mikrofon Ön Amplifikatörü, Kablosuz Kontrol İçin Uygun Tümleşik Wifi Modülü ve Yıldırım Hızında Çift Yönlü Bir USB Ses Arabirimi Sayesinde Hem Canlı Hem de Stüdyo Uygulamaları İçin İdealdir.
  En Üst Düzey Mobilite İçin Tasarlanmış Olan X18, Harici Bir Yönlendirici Kurmaya ve Yapılandırmaya Gerek Kalmadan, Mikserinizin İşlevlerini Doğrudan Kontrol Etmek İçin Entegre Bir Wifi Modülüne Sahiptir. X18 Size Kitlenize Odaklanma Özgürlüğü Verirken, İzleyicinin Her Bölümünün Ne Duyduğunu Tecrübe Etmek İçin Mekanı Dolaşmanıza İzin Verir. Ayrıca, Canlı Monitör Takozlarını Sanatçının Perspektifinden Ayarlayabilirsiniz veya Daha İyisi, Kendi IEM'lerini ve Yer Monitörlerini Kendi Tabletleri ile Karıştırmalarına İzin Verin. Erişim Noktası, Doğrudan ve Aynı Anda 4 İstemciye Bağlanmanın En Kolay Yoludur. Bu Mod, Uzaktan Kumandanızın Bir Dakikadan Daha Az Bir Sürede Açılıp Çalışmasını Sağlamalıdır. Wifi İstemcisi, Mikserinizi Kontrol Eden Uygulamaların ve Cihazların Bağlı Olduğu Mevcut Kablosuz Ağa Eklemenizi Sağlar.


                                       X18 18 Kanallı Efektli Mikser

  X18 18 Kanallı Efektli Mikser

  İnanılmaz Derecede Hızlı ve Kapsamlı 18x18 Kanallı, Çift Yönlü USB Arabirimi, X18'i Doğrudan iPad'inize veya PC'nize Kaydetmek İçin İnanılmaz Derecede Güçlü Bir Dijital Karıştırma Çözümü Haline Getirir. 16'ya Kadar Mikrofon Sinyali Gönderirken Efektler ve Sıfır Gecikme Süresiyle Mükemmel İzleme Karışımını Çevirin Klavyeci MIDI Kayıt İçin DAW'ınıza Not Eder. Stüdyoda Rock Tarihi mi Yazıyorsunuz, Yoksa Canlı Performansları Yakalamak mı İstiyorsunuz Çarpıcı Netlikleri Olağanüstü Netlikte Kaydetmek Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı.
  Uygulamanız, Sahnede Yapılan Panel Tartışması, Basın Toplantısı veya Mahkeme Salonu Davaları Gibi Çok Mikrofonlu Bir Kurulum İçin Çağrı Yaptığında, Çok Fazla Açık Mikrofon Bulundurmak ve Moderatör İçin Maksimum Kazancı ve Önceliği Korumak Zor Olabilir. Kompakt Ses Mikserleri İçin Büyük Bir İlk Olan, Devrim Niteliğindeki X AIR Kazanç Paylaşma Teknolojimiz, 16'ya Kadar Canlı Mikrofonla Tam Otomatik Karışımları Kolayca Yönetebilir. Efsanevi Dan Dugan Automix Sistemine Dayanarak, X18'in Kazanç Paylaşma Paradigması, Seçilen Tüm Mikrofonların Seviyelerini, Herhangi Bir Geçit Eseri veya Gürültü Modülasyonu Olmadan, Gerçek Zamanlı Otomatik Olarak Kontrol Eder. Bu İşlev, İki veya Daha Fazla Mikrofon Birbirine Yakın Olduğunda Ortaya Çıkabilecek Tipik Geri Bildirimi, Stüdyo Gürültüsünü ve Tarak Filtreleme Zorluklarını Önemli Ölçüde Azaltır.  GENEL ÖZELLİKLER

  iPad/Android Tablet, Stüdyo ve Canlı Uygulamalar İçin 18 Girişli Dijital Mikser
  Audiophile Ses Kalitesi İçin 16 Adet Ödüllü Midas Tasarımlı, Tamamen Programlanabilir Mikrofonlu Ön Amplifikatör
  Doğrudan İşletim İçin Dahili Tri Mode Wifi Yönlendirici Harici Yönlendiricilere Gerek Yok
  18x18 Kanal, iPad vb. Üzerine Doğrudan Kayıt İçin Çift Yönlü USB Arayüzü
  Devrim Yaratan Dugan Tarzı Otomatik Karıştırma, Mikrofon Kazancı Paylaşımını Otomatik Olarak Yönetir
  Tüm Kanal ve Bus EQ'ları İçin 100 Bantlı Gerçek Zamanlı Analiz Cihazı (RTA)
  Hemen Hemen Tüm Tabletler, iPad'ler ve Hatta Mini Dizüstü Bilgisayarlar İçin Uygun Ultra Geniş Tepsi
  6 Adet TRS Aux Çıkışı, 2 XLR Ana Çıkışı Artı Stereo RCA Çıkışı ve Telefon Bağlantıları
  Gürültüsüz Ses ve Düşük Güç Tüketimi İçin Dahili Anahtarlamalı Güç Kaynağı
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.