Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

X32 COMPACT 40 Kanallı Dijital Mikser

Ürün Kodu : BEH0240
81.495 TL
Havale Fiyatı :
79.865 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

Behringer X32 Compact Dijital Mikser
 
40 Kanallı Dijital Ses Mikseri

MIDAS, Klark Teknik ve Behringer İş Birliği ile Üretilmiş Olan Piyasanın En Çok Tercih Edilen Mikseri X32'nin Taşınabilir Versiyonudur.
* Türkiye Distribütör Güvencesi ve Avantajları ile Beraberinde

* Behringer X32 Compact Dijital Mikser IOS ve Android Desteği Sayesinde Uzaktan Kontrol İmkanı

* 32 Mono, 8 Stereo Kanal Olmak Üzere Toplamda 40 Kanal Bulunmaktadır

* CD Çalar / Kaset Çalar Kanalları ve Toplamda 40 Kanal USB Girişi

* FX Yazılımları Sayesinde Binlerce Efekt Seçeneği

* Almanya Menşeili Bir Marka Olan Behringer, Bünyesinde Kullandığı Yüksek Kaliteli Malzemeler Sayesinde Uzun Yıllar Boyunca Kullanım İmkanı Sağlamaktadır.

                                     Behringer x32 Compact Dijital Mikser

Behringer x32 Compact Dijital Mikser

Behringer X32 Compact, Midas'ın Efsanevi Mikser Teknolojisi, Klark Teknik'in Sinyal İşleme Konusunda Eşsiz Yeteneği ve Behringer Kalitesi Sayesinde, Ulaşabileceğiniz En İyi Dijital Mikser Olmayı Başarmıştır. Kullanıcı Dostu Kolay Anlaşılabilir Arayüzü, Binlerce Farklı Efekt Seçeneğiyle Behringer X32 Compact, Ulaşabileceğiniz En İyi Dijital Mikserlerden Biri. Behringer X32 Compact 40 Kanallı, 25 Buslu Dijital Mikser Konsolu, Profesyonel Canlı ve Kayıt Uygulamaları İçin İdeal Kompakt Bir Tasarıma Sahiptir. Mikser, 32 Adet Tamamen Programlanabilir MIDAS Dizayn Edilmiş Mikrofon Preamperine Sahiptir. Ana LCR ( sol, orta, sağ ) Kanallar, 16 Mix Bus ve 6 Bağımsız Matris Mix Bus'larının Hepsi 6 Bantlı Parametrik EQ'lere ve Mükemmel Sonik Uyarlama Yetenekleri İçin Entegre Dinamik İşleme Özelliğine Sahiptir. 40 Kanal, 25 Bus, 32 Programlanabilir Midas Preamp, 25 Motorlu Fader, LCD Ekran, 32 Kanal Ses Kartı ve iPad / iPhone ile Uzaktan Kumanda Edilebilir Dijital Mikser. Stüdyo ve Canlı Performanslar İçin 40 Giriş Kanalı, 25 Bus Dijital Mixing Konsoluyla Hayran Bırakan Ses Kalitesi İçin MIDAS Tasarımı, Tamamen Programlanabilir 32 Midas Mikrofon Preamfisi. Behringer X32 Compact Full Otomatik 25 Motorize 100 mm Fader’lar, Anlık Gözden Geçirmeyi, Güçlü Sahne Yönetimini ve Daw Kontrolünü Mümkün Kılar. Ses Arabirimi Kartı ve Dijital Ağ Köprüleri İçin Dahili Genişleme Portu ve Yeni FX Eklentileri Dahil Gelecek Update ve Upgrade'leri behringerturkiye.com’dan Ücretsiz Olarak Edinilebilir.

Behringer X32 Compact Mikserin 16 Analog XLR Çıkışı Yanı Sıra 6 Dengeli Hat Seviyesi 4'de 1 "Aux Girişi ve Çıkışı ve İki Adet 1/4" Kulaklık Girişi Vardır. Talkback Bölümü, Tümleşik Mikrofon veya Bir Harici Mikrofon ile İletişim Kurmanıza İzin Verir. Mikser, Düşük Titreşim ve Gecikme İçin 48 Kanallı Dijital Snake Kullanılmak Üzere KLARK TEKNIK SuperMAC Ağ Oluşturma Özelliğine Sahip Bir Çift AES50 Porta Sahiptir. Sistem Ayrıca 32 x 32 XUF FireWire / USB Ses Kartı Takılı Olarak Teslim Edilen Entegre Bir Genişletme Portuna Sahiptir. Yerleşik Sanal FX, Lexicon 480L ve PCM70, EMT250 ve Quantec QRS Gibi Popüler İşlemcilerin Üst Düzey Simülasyonlarını Sağlayan 8 Gerçek Stereo FX Yuvası Sunar. Entegre Yüksek Güçlü 40Bit Kayan Nokta DSP Sistemi "Sınırsız" Dinamik Aralık, Dahili Aşırı Yük Olmaz ve Giriş - Çıkışlar Arasında Sıfıra Yakın Gecikme Sunar ve En İyi Kalite Performansı Sağlar. Midas, Klark Teknik ve Behringer İş Birliğiyle Yapılan, x32 Serisi Farklı Çeşitleri ile Her Kullanıcı Kesimine Hitap Eder. Artık Dijital Mikserler Ulaşılmaz Değil. x32 Serisi Hem Kalitesi Hem de Hesaplı Fiyatıyla Dijital Miksere, Sahip Olmayı Hayal Olmaktan Çıkarıyor. Behringer x32 Compact Zor Kullanımlı Arayüzler, Uğraştıran Kombinasyonlar, Ne Olduğu Anlaşılmayan Tuşlar, Hiç Kullanılmayan Acayip Potlar, Hiç Bir Fark Hissedilmeyen Değişik Efektlerin Hepsini Yok Edip, Kullanıcı Dostu Arayüzü, Binlerce Farklı Efekt Seçeneği, iOS ve Android ile Mobil Kullanım İmkanı Sağlaması Her Kullanıcıya Hitap Eden, Kolay Paneli ile Hayallerinizi Gerçekleştirmenizi Sağlar. Stüdyo ve Canlı Performanslar İçin 40 Giriş Kanalı, 25 Bus Dijital Mixing Konsoluyla Hayran Bırakan Ses Kalitesi İçin MIDAS Tasarımı, Tamamen Programlanabilir 32 Midas Mikrofon Preamfisi. A Tipi USB Konektör, Dosya ile Sıkıştırılmamış Stereo Kayıt Depolamayı ve Ön Ayar ile Sistem Güncellemelerini Göstermeyi Sağlar.                          Behringer x32 Compact Dijital Mikser         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.