sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Behringer X32 Compact Dijital Mikser
   
  40 Kanallı Dijital Ses Mikseri

  MIDAS, Klark Teknik ve Behringer İş Birliği ile Üretilmiş Olan Piyasanın En Çok Tercih Edilen Mikseri X32'nin Taşınabilir Versiyonudur.
  * Türkiye Distribütör Güvencesi ve Avantajları ile Beraberinde

  * Behringer X32 Compact Dijital Mikser IOS ve Android Desteği Sayesinde Uzaktan Kontrol İmkanı

  * 32 Mono, 8 Stereo Kanal Olmak Üzere Toplamda 40 Kanal Bulunmaktadır

  * CD Çalar / Kaset Çalar Kanalları ve Toplamda 40 Kanal USB Girişi

  * FX Yazılımları Sayesinde Binlerce Efekt Seçeneği

  * Almanya Menşeili Bir Marka Olan Behringer, Bünyesinde Kullandığı Yüksek Kaliteli Malzemeler Sayesinde Uzun Yıllar Boyunca Kullanım İmkanı Sağlamaktadır.

                                       Behringer x32 Compact Dijital Mikser

  Behringer x32 Compact Dijital Mikser

  Behringer X32 Compact, Midas'ın Efsanevi Mikser Teknolojisi, Klark Teknik'in Sinyal İşleme Konusunda Eşsiz Yeteneği ve Behringer Kalitesi Sayesinde, Ulaşabileceğiniz En İyi Dijital Mikser Olmayı Başarmıştır. Kullanıcı Dostu Kolay Anlaşılabilir Arayüzü, Binlerce Farklı Efekt Seçeneğiyle Behringer X32 Compact, Ulaşabileceğiniz En İyi Dijital Mikserlerden Biri. Behringer X32 Compact 40 Kanallı, 25 Buslu Dijital Mikser Konsolu, Profesyonel Canlı ve Kayıt Uygulamaları İçin İdeal Kompakt Bir Tasarıma Sahiptir. Mikser, 32 Adet Tamamen Programlanabilir MIDAS Dizayn Edilmiş Mikrofon Preamperine Sahiptir. Ana LCR ( sol, orta, sağ ) Kanallar, 16 Mix Bus ve 6 Bağımsız Matris Mix Bus'larının Hepsi 6 Bantlı Parametrik EQ'lere ve Mükemmel Sonik Uyarlama Yetenekleri İçin Entegre Dinamik İşleme Özelliğine Sahiptir. 40 Kanal, 25 Bus, 32 Programlanabilir Midas Preamp, 25 Motorlu Fader, LCD Ekran, 32 Kanal Ses Kartı ve iPad / iPhone ile Uzaktan Kumanda Edilebilir Dijital Mikser. Stüdyo ve Canlı Performanslar İçin 40 Giriş Kanalı, 25 Bus Dijital Mixing Konsoluyla Hayran Bırakan Ses Kalitesi İçin MIDAS Tasarımı, Tamamen Programlanabilir 32 Midas Mikrofon Preamfisi. Behringer X32 Compact Full Otomatik 25 Motorize 100 mm Fader’lar, Anlık Gözden Geçirmeyi, Güçlü Sahne Yönetimini ve Daw Kontrolünü Mümkün Kılar. Ses Arabirimi Kartı ve Dijital Ağ Köprüleri İçin Dahili Genişleme Portu ve Yeni FX Eklentileri Dahil Gelecek Update ve Upgrade'leri behringerturkiye.com’dan Ücretsiz Olarak Edinilebilir.

  Behringer X32 Compact Mikserin 16 Analog XLR Çıkışı Yanı Sıra 6 Dengeli Hat Seviyesi 4'de 1 "Aux Girişi ve Çıkışı ve İki Adet 1/4" Kulaklık Girişi Vardır. Talkback Bölümü, Tümleşik Mikrofon veya Bir Harici Mikrofon ile İletişim Kurmanıza İzin Verir. Mikser, Düşük Titreşim ve Gecikme İçin 48 Kanallı Dijital Snake Kullanılmak Üzere KLARK TEKNIK SuperMAC Ağ Oluşturma Özelliğine Sahip Bir Çift AES50 Porta Sahiptir. Sistem Ayrıca 32 x 32 XUF FireWire / USB Ses Kartı Takılı Olarak Teslim Edilen Entegre Bir Genişletme Portuna Sahiptir. Yerleşik Sanal FX, Lexicon 480L ve PCM70, EMT250 ve Quantec QRS Gibi Popüler İşlemcilerin Üst Düzey Simülasyonlarını Sağlayan 8 Gerçek Stereo FX Yuvası Sunar. Entegre Yüksek Güçlü 40Bit Kayan Nokta DSP Sistemi "Sınırsız" Dinamik Aralık, Dahili Aşırı Yük Olmaz ve Giriş - Çıkışlar Arasında Sıfıra Yakın Gecikme Sunar ve En İyi Kalite Performansı Sağlar. Midas, Klark Teknik ve Behringer İş Birliğiyle Yapılan, x32 Serisi Farklı Çeşitleri ile Her Kullanıcı Kesimine Hitap Eder. Artık Dijital Mikserler Ulaşılmaz Değil. x32 Serisi Hem Kalitesi Hem de Hesaplı Fiyatıyla Dijital Miksere, Sahip Olmayı Hayal Olmaktan Çıkarıyor. Behringer x32 Compact Zor Kullanımlı Arayüzler, Uğraştıran Kombinasyonlar, Ne Olduğu Anlaşılmayan Tuşlar, Hiç Kullanılmayan Acayip Potlar, Hiç Bir Fark Hissedilmeyen Değişik Efektlerin Hepsini Yok Edip, Kullanıcı Dostu Arayüzü, Binlerce Farklı Efekt Seçeneği, iOS ve Android ile Mobil Kullanım İmkanı Sağlaması Her Kullanıcıya Hitap Eden, Kolay Paneli ile Hayallerinizi Gerçekleştirmenizi Sağlar. Stüdyo ve Canlı Performanslar İçin 40 Giriş Kanalı, 25 Bus Dijital Mixing Konsoluyla Hayran Bırakan Ses Kalitesi İçin MIDAS Tasarımı, Tamamen Programlanabilir 32 Midas Mikrofon Preamfisi. A Tipi USB Konektör, Dosya ile Sıkıştırılmamış Stereo Kayıt Depolamayı ve Ön Ayar ile Sistem Güncellemelerini Göstermeyi Sağlar.                            Behringer x32 Compact Dijital Mikser           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.