sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Clarett 8 Pre USB-C Ses Kartı  Focusrite'ın Clarett 8Pre 18-in / 20-out Ses Arayüzü, Stüdyo veya Mobil Kayıt Ekipmanınız İçin Güçlü bir Temeldir. 8 Adet Oldukça Kaliteli Ses Veren Clarett Mikrofon Ön Yükselticisi, Olağanüstü Bir Dinamik Aralık ve Thunderbolt'ın Sağladığı Ultra Hızlı, Düşük Gecikmeli Performansa Sahip. Mikrofonlarınızı Taktığınız Anda Clarett'in Sihri Başlar. Mikrofon Önbellekleri, Mikrofonlarınıza ISA Transformatör Tabanlı Mikrofon Ön Amplifikatörünün Hava ve Berraklığını veren Focusrite'ın Değiştirilebilir Hava Etkisi Özelliğine Sahiptir. 
  Clarett 8Pre'nin 8 Yeni Tasarlanmış Clarett Mikrofon Ön Amplifikatörü, Gerçekten Etkileyici Bir Dinamik Aralık Sunar. Stüdyo veya Mobil Kayıt Teçhizatınız İçin Mükemmel Olan Clarett 8Pre, Hepsi de Şık Bir 1U Form Faktörü ile Size ADAT ve MIDI I/O Dahil Olmak Üzere Zengin Bir Bağlantı Sunar. Sonik Performansı, Son Teknoloji İleri Yönlü Ses Gecikmesi ve Kullanım Kolaylığı ile Clarett 8 Pre, Mükemmel Bir Arayüz Seçimidir.                       
  Clarett 8 Pre USB-C Ses Kartı
  Clarett 8Pre'nin 8 Yeni Tasarlanmış Clarett Mikrofon Ön Amplifikatörü, Gerçekten Etkileyici Bir Dinamik Aralık Sunar. Stüdyo veya Mobil Kayıt Teçhizatınız İçin Mükemmel Olan Clarett 8Pre, Hepsi de Şık Bir 1U Form Faktörü ile Size ADAT ve MIDI I/O Dahil Olmak Üzere Zengin Bir Bağlantı Sunar. Sonik Performansı, Son Teknoloji İleri Yönlü Ses Gecikmesi ve Kullanım Kolaylığı ile Clarett 8 Pre, Mükemmel Bir Arayüz Seçimidir.  Genel Özellikler


  *Focusrite'nın Özel Air Özelliğine Sahip 8 Clarett Mikrofon Preamp'ı

  *8 Analog Giriş, 10 Analog Çıkış

  *2 Ön Panel Mikrofon /Hat/Cihaz Girişi

  *Erişilebilir Ölçüm ve İzleme

  *Sezgisel, Kullanımı Kolay Yazılım Mikseri, İzleme ve Yönlendirme Ayarlarınızı Yapılandırmanıza Yardımcı Olur. Dahili Donanım İşlevlerine Hızlı Erişim Sağlar

  En Sevdiğiniz DAW Eklentileri ile Gerçek Zamanlı Olarak Kaydedin ve İzleyin

  *Hem Siz Hem de Sanatçılarınız İçin Özel Monitör Ayarları Oluşturun

  *Focusrite'nın Klasik Red 2/Red 3 Eklenti Paketini İçerir

  *Focusrite'nın Sınıf Lideri 24/192 Dönüşümü

  *119dB'ye Kadar Dinamik Aralık

  *Harici Dijital Cihazların Slave Edilmesi İçin Word Clock Çıkışı

  *6 Segmentli, Çok Kanallı LED Metre

  *2 Geniş Dinamik Aralıklı Ön Panel Kulaklık Çıkışı

   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.