sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Fireface UCX II 
   


  Fireface UCX II, ön panelde XLR kombo konfigürasyonunda iki mikrofon/line preamp, iki dijital olarak kontrol edilen line/enstrüman girişi, ardından bir kulaklık jakı, çeşitli kontrol düğmeleri, bir ekran ve ana ses düğmesi barındırır. Arkada on analog balanslı line girişi ve çıkışı, MIDI G/Ç, ADAT G/Ç, AES/EBU ve SPDIF G/Ç, USB 2.0 ve ayrıca değiştirilebilir bir word clock G/Ç bulunur.

  SteadyClock FS ile Fireface UCX II, RME'nin en clock ve jitter engelleme teknolojisine sahiptir. Femtosaniye saatini temel alan SteadyClock FS, tüm dijital formatlar üzerinden analogdan ve analoğa dönüştürürken içsel titreşimi tüm zamanların en düşük seviyesine indirir. 

  Dört tuş ve kodlayıcı, yüksek çözünürlüklü ve net renkli ekran ve iyi düşünülmüş bir menü yapısı, kullanıcının cihazın ayarlarını hızlı bir şekilde değiştirmesini ve yapılandırmasını sağlar. Ek olarak dahili bellek, ünitenin altı farklı durumunun kalıcı olarak saklanmasına izin verir. Bu nedenle Fireface UCX II, herhangi bir bağlı bilgisayar olmadan tamamen bağımsız olarak çalışabilir. Tek başına kullanımda, bir düğmeye basit bir tıklama ile tamamen farklı cihazlara dönüşebilir. Ayrıca TotalMix FX, MIDI aracılığıyla da kontrol edilebilir.                                       Fireface UCX II

  Fireface UCX II

  DURec, tüm girişler ve çıkışlar için arka USB bağlantı noktası aracılığıyla doğrudan USB bellek cihazlarına yönelik entegre bir dijital kayıt cihazıdır. USB flash sürücülere veya 2 TB'a kadar kapasiteye sahip sabit sürücülere kayıt yapılmasına olanak tanır. Kayıt işlevi dahili DSP tarafından sağlanır ve bu nedenle bağlı bir Windows veya Mac bilgisayardan bağımsızdır. Bu USB bağlantı noktası, alternatif olarak, RME'nin isteğe bağlı ARC USB uzaktan kumandasının doğrudan bağlantısı için kullanılabilir  .

  Doğrudan USB Kaydı, Fireface UCX II'yi bağımsız bir alan kaydediciye ve önceki kayıtlar, örneğin sanal ses kontrolleri için güçlü bir çok kanallı canlı oynatıcıya dönüştürür. Canlı konserler, grup provaları veya spontane jam oturumları, ortamdan doğrudan kaydedilebilir ve oynatılabilir - hatta bilgisayar veya yazılım olmadan tamamen bağımsız olarak. Tüm giriş ve çıkış kanalları, kayıt ve oynatma için ayrı ayrı seçilebilir.

  Fireface UCX II, kapsamlı yönlendirme ve izleme seçenekleri sunan TotalMix FX DSP mikserin yanı sıra dijital veri akışını her iki yönde maksimum hassasiyetle ölçmeye ve analiz etmeye izin veren DIGICheck Analyzer ile birlikte gelir. TotalMix FX, harici bir mikserin yerini tamamen alabilir ve herhangi bir çıkış için EQ, Dynamics, Reverb ve Delay ile gecikmesiz çoklu monitör mikslerinin oluşturulmasını müzisyenler için ana monitörler ve kulaklık karışımları sağlar. 

  Ek TotalMix Remote, donanım mikserini ve RME ses arabirimlerindeki efektleri kontrol etmek için TotalMix FX için bir uzaktan kumandadır. TotalMix Remote, ana bilgisayar sisteminin iPad ve Windows/Mac bilgisayarlarındaki mevcut durumunu yansıtır - tüm karıştırma durumu, tam yönlendirme, tüm FX ayarları, seviye ölçerlere kadar ve her şey gerçek zamanlı olarak. Ethernet ve WiFi aracılığıyla tüm mikser ve FX ayarlarını uzaktan kolayca ayarlayın.


        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.