sadsad x
asdasd
2.728 TL
2.499 TL
%8
Havale ile 2.449 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MIDIMIX 8 Kanal MIDI Mikser
     MIDImix, Dijital Ses İş İstasyonunuzu (DAW) tek bir düğmeye basarak kontrol etme gibi benzersiz bir yeteneğe sahip, tüm müzisyenlere ve prodüktörlere dijital müzik yaratımlarının miksajı ve işlenmesi üzerinde eksiksiz, karmaşık olmayan bir ustalık veren, taşınabilir, kompakt, yüksek performanslı bir mikserdir. 

  Şimdiye kadar, mikslerinizi önce performans alanında oluşturmanız ve katmanlamanız, ardından bu miksi daha sonra miksaj sonrası işleme ve manipülasyon için DAW'nize aktarmanız gerekiyordu. Ne acı. İlk miksajı oluşturmak ve daha sonra DAW'nizde daha sonra üzerinde çalışamamak arasındaki zaman farkı nedeniyle gerçek zamanlı olarak tam olarak istediğiniz miksajı yaratma konusunda yalnızca sınırlı bir yeteneğe sahip olduğunuz anlamına geliyordu.                                       MIDIMIX_8_Kanal_MIDI_Mikser_1

  MIDIMIX_8_Kanal_MIDI_Mikser

  Akai Professional'ın taşınabilir MIDImix'i bu sorunu tamamen çözer. Akai Professional'ın ünlü yapım kalitesi ve son teknoloji mühendisliği ile, yüksek performanslı bir mikseri 8 ayrı line fader ve bir master fader, kanal başına 3 düzenlenmiş 24 kontrol düğmesi ve Ableton Live ile 1'e 1 eşleştirmeyi birleştirir (Ableton Live Lite dahildir ). DAW'ınzın işlevselliği üzerinde benzersiz bir yönetim ve hassas kontrol için tek bir düğmeye basarak tüm mikser ayarlarını DAW'a gönderebilirsiniz. Bu harika - MIDImix'in sağladığı çok daha büyük yaratıcı esnekliğin bir sonucu olarak size çok daha geniş bir yaratıcı seçenek yelpazesi sunarak projelerinizi eş zamanlı olarak gerçek zamanlı olarak karıştırıp değiştirebileceğiniz/işleyebileceğiniz anlamına gelir.

  Şimdiye kadar, projelerini yerinde mikslemek ve işlemek için kompakt, kolay taşınabilir bir yola ihtiyaç duyan müzisyenler ve yapımcılar için bir çözüm yoktu. Ancak MIDImix, hareket halindeyken taşınabilir miksaj için en iyi çözümdür. MIDImix, sezgisel, tanıdık bir mikser düzeni, en popüler DAW'larla sağlam bağlantı ve efsanevi Akai Professional kalitesi sunar. MIDImix, aynı anda sahnede harika miksler ve profesyonel işleme yapmak için tam olarak ihtiyacınız olan şeydir.  GENEL ÖZELLİKLER

  -Neredeyse tüm DAW'ları kontrol etmek için Midi mikser
  -Kanal başına 3, toplamda 24 encoder düğme
  -Tüm mikser ayarlarını tek bir tuşa basarak DAW'a gönderir
  -8 ayrı line fader, 1 master fader
  -2 bankada düzenlenmiş 16 düğme, kanal başına sessiz, solo ve kayıt kolu işlevselliği sağlar
  -Ableton Live ile 1'e 1 eşleme (Ableton Live Lite dahil)

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.