sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MiniBrute 2 - %100 Analog, Semi Modular Hybrid Synth  *Miks Edilebilen Multi Waveform VCO1 ve VCO2 Ses Şekillendiricilerinin Süzlere Sundugu Özellikler Şu Şekildedir; İnce ve Kalın Ayar Seçenekli, Noise Generator'lü ve Harici Girişli Sawtooth, Ultrasaw, Square, Pulse, Triangle, Metalizer Sinüs Dalgaları

  *Self Osilasyon Özellikli Steiner Parker Multimode Filtre. Low Pass, High Pass, Band Pass, Notch ve Bypass Seçenekleri ile Beraberinde

  *ADRS Envelope Generator, Ekstra Multi Mode ve CV Kontrollü AD Diltre

  *Brute Factor Özelliği Sayesinde En Hafif Drive Efektinden Akıllara Zarar Intermodülasyon Kaosuna Varan Efekt İmkanı

  *48 Patch Noktalı Kapsamlı CV Gate Modülasyon Matrix'i

  *Sequencer ile Sync Çalışabilen Çoklu Waveform'lara Sahip 2 Adet LFO

  *MIDI ve USB ile Sync Olabilen Sequencer ve Arpeggiator

  *Yüksek Kaliteli 25 Nota MatrixBrute Stilinde Keyboard. Aftertouch, Modülasyon, Atanabilir Pitch Band Range ve Oktav Kontrollü

  minibrute2

  Performansın Gücü
  Arturia'nın Devrim Yaratan Analog Monosynth'i Modüler Çağ İçin Kelimenin Tam Anlamıyla Yeniden Doğdu. MiniBrute 2 Diğer Enstrümanlarınıza Adapte Olabilen Baştan Çıkarıcı Edici Bir Synthesizerdir. İnanılmaz Güçlü Analog Tonu, Güçlü Sound Düzenleme Özellikleri, Step Sequencer, Arpegiattor ve Moduler Patch Bay'i ile MiniBrute 2 Sound'unuzu Yepyeni Bir Seviyeye Taşıyacaktır. MiniBrute 2'de Bulunan Kapsamlı Modülasyon Matrix'i ile Düzinelerce Kaynak ve Hedef Elinizin Altındadır. İster Dahili Parametreleri ile Denemeler Yapın, İsterseniz Modüler Setup'ınıza Bağlayın İsterseniz Diğer Cihazlarınızı Dahili Sequencer'ına Sync'leyin... MainiBrute'nin Sunduğu İmkanların Sınırı Yoktur. MatrixBrute'ta Bulunan Yumuşak ve Kaliteli Tuş Takımına Sahip Olan MiniBrute 2 ile Çalmaktan Vazgeçemeyeceksiniz. Modülasyon Matrix'ine Yönlendirilebilen Aftertouch Size Sınırsız Performans Variasyonu İmkanı Sunar. MiniBrute 2'de Bulunan Çok Modlu, Tap Tempo Özellikli Arpegiator ve Step Sequencer Size Sınırsız Bir Kreatif Özgürlük Sunmaktadır.

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.