sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MPK MINI3G MIDI Klavye (Gri)
     MPK mini'de yeni olan, dünyanın en iyi klavye çalarlarına uygun bir piyano tuşu performansı sunan, yeniden tasarlanmış Gen 2 geliştirilmiş dinamik tuş yatağıdır. Kuyruklu piyanolardan çarpıcı synth lead'lerine ve elektrikli piyanolara kadar, bu tuş yatağı, herhangi bir çalma stilinden ve sanal enstrümandan en iyi şekilde yararlanmayı garanti eder.

  Amiral gemisi MPC serimizden alınan 8 ped ile davul parçalarınıza bu insan dokunuşunu ekleyin. Bu güvenilir, hıza duyarlı arkadan aydınlatmalı MPC pedleri, en talepkar icracıların bile eşsiz bulacağı, hassas davul çalma ve melodik örnek çalma için mükemmel bir dokunuş sağlar.                                       MPK_MINI3G_ MIDI_Klavye

  MPK_MINI3G_MIDI_Klavye_Gri_1

  Hit bir şarkıya yolculuğunuz MPK mini ile başlar ve Complete Music Production Starter Kit, hedefinize giden yol haritasıdır. Efsanevi MPC iş akışına dayalı bir DAW ile başlayın, endüstri profesyonellerinin kullandığı davul ve örnek genişletme paketlerini ekleyin ve bugün mevcut olan en çok yönlü sanal eklenti araçlarıyla tamamlayın, olasılıklar sonsuzdur. Yılın yaz partisi marşını ortaya çıkarın, dünya çapında kalplere dokunacak bir sonraki baladı yaratın veya bir nesil için film müziğini geliştirin. MPK mini, ulaşmak için yola çıktığınız başarı düzeyine ulaşmanız için size tüm araçları sunar. Öne çıkan yazılım MPC Beats, AIR Hybrid, Mini Grand, Velvet ve çeşitli MPC genişletme paketlerini içerir.

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Nota Tuşları:
  25 hıza duyarlı tuşlar; Oktav yukarı/aşağı düğmeleri ile 10 oktav aralığı
  pedler
  8 atanabilir arkadan aydınlatmalı pedler, hıza ve basınca duyarlı; 2 banka

  Düğmeler

  8 atanabilir 360° düğmeler
  X-Y Denetleyici
  3 modlu yapılandırılabilir parmak izi

  Bağlantılar

  Uzatma pedalı için 1/4" (6,35 mm) TS girişi
  USB bağlantı noktası

  Güç

  USB Veri Yoluyla çalışan

  Boyutlar (genişlik x derinlik x yükseklik)

  318 mm x 181 mm x 44 mm

  Ağırlık

  0,75 kg


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.