Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
SSL SSL

SSL2+ 2x4 USB Audio Interface

Ürün Kodu : SSL0002
12.329 TL
Havale Fiyatı :
12.082 TL
(3) Yorum Yap
Daha Fazla SSL Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

SSL SSL2+

2X4 USB Ses Kartı

SSL, analog devre ve konsol tasarımında önemli bir geçmişe sahiptir. Klasik EQ '242' ve '292' EQ devrelerimizin sesi, efsanevi SSL G Serisi Bus Compressor ile elde edilen vurgu, çığır açan SuperAnalogue tasarımlı mikrofon amplifikatörü ve konsollarımızın inanılmaz bant genişliği ve hassasiyeti gösteriyor ki analog alanlarda her zaman hızla ilerliyor.

Legacy 4K, SSL 4000 serisi konsolun (genellikle '4K' olarak adlandırılır) karakterinden ilham alan tamamen yeni bir analog geliştirme efektidir. Legacy 4K düğmesi ile 4K sesin 2 temel karakterini tek bir devrede topladık. Biraz hayat vermeniz gereken 'sıkıcı' veya 'donuk' duyulan bir giriş kaynağınız var ise bu efekti kullanabilirsiniz.

88arturia
1. Karakter: Yüksek Frekanslı EQ desteği: Legacy 4K düğmesi ile etkinleşen ilk şey, 4000 serisi EQ'ların bilindiği ve sevildiği; biraz yırtıcı ama oldukça müzikal bir yüksek frekanslı EQ takviyesi sunmaktır.

2. Karakter: Hafif Harmonik Bozulma: 4K konsollar, içlerinden geçen sinyallere belirli bir çekicilik kazandırırlar. Bunu, kompresör VCA’ları, VCA Fader'ları ve transistör mix amplifikatörleri gibi çeşitli bölümlerin birçok aşamasında yaşanan harmonik bozulma ile sağlarlar. Biz de modern bileşenleri kullanarak, sinyal yoluna kontrollü bir şekilde ayarlanmış ve hoş duyulan o harmonik bozulmayı enjekte ederek sesinize daha fazla keskinlik veren bir devre oluşturduk!


Profesyonel Stüdyo Kalitesi, Her Yönüyle


Sınıfında Lider Preamp’lar
Sanat: Performansınızın her nüansını yakalamak için; sınıfında lider, tüm detayları algılayan 2 adet mikrofon preampını, kullandığınız her mikrofonla uyumlu olmak üzere yeterli kazanca sahip olacak şekilde tasarladık.

Teknoloji: USB ile çalışan birçok ses kartı, mikrofon amfi tasarımlarında standart IC devreleri kullanır. Biz farklı bir yaklaşım kullanmayı tercih ediyoruz. 2 aşamalı tasarımımız, IC'ler ile birlikte özel olarak seçilmiş düşük gürültülü transistörlerin bir karışımını kullanır. Bu tasarım; olağanüstü sessizlikte, üstün kazanç aralıklı mikrofon preampları elde etmemizi sağladı.

Ev stüdyonuzun dışında veya yolculuklarda çalışıyor olmanız, ses kartınızın kalitesinden ödün vermeniz gerektiği anlamına gelmez. SSL 2+ ile, daha geniş konsollarımızda ve I/O ürünlerimizde kullandığımız endüstri seviyesi parçaları kullanmayı seçtik ve SSL ekipmanlarına sahip büyük bir stüdyoda alacağınız kalitenin aynısını kişisel çalışma alanınıza sunuyoruz.


ssl+2

• Alps Potlar

• Neutrik XLR ve Jak Konektörler

• Yüksek Akım NJM Kulaklık Amp Çıkışı

• AKM AD / DA Dönüştürücüler - Ünlü Alpha-Link I/O ürünlerimizde kullanılanlar


Teknik özellikler

Sistem Gereksinimleri ve Özellikleri:
Mac OS 10.11 ve üstü | Class-Compliant, Tak ve Kullan

Windows 8.1, Windows 10 | Birlikte verilen ASIO / WDM sürücüsünü yükleyin

Bağlantı
USB 2.0 Type C Konektör (Type C’den C 'ye ve Type C’den A'ya kabloları mevcuttur)

Mikrofon Preampları
-130,5 dBu EIN

Kazanç Aralığı: 62 dB

Enstrüman / Line
Maksimum Enstrüman Giriş Seviyesi: +15 dBu
Maksimum Line Giriş Seviyesi: +24 dBu
* Özellikler (AES17 standartlarına göre ölçülmüştür)

Monitör Çıkışları
Dinamik Aralık: 112 dB
Maksimum Çıkış Seviyesi: + 12.5 dBu

Kulaklık Çıkışı
Dinamik Aralık: 111 dB
Maksimum Çıkış: +10 dBu

Sample Rate
44,1, 48, 88,2, 96, 176,4, 192 kHz
ASIO, Steinberg Media Technologies GmbH'nin ticari markası ve yazılımıdır.

sslssl+2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.