Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

UR 12 Ses Kartı

Ürün Kodu : STE0002
3.099 TL
Havale Fiyatı :
3.037 TL
(1) Yorum Yap
Daha Fazla Steinberg Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

STEINBERG UR 12
 
24-bit 192 kHz 2x2 USB 2.0 ses kartı

Steinberg'in ultra taşınabilir UR12 USB ses kartı ayrık elemanlarla tasarlanmış devrelere sahip tertemiz bir ses kalitesini taşınabilirlik ile birleştirmektedir. Steinberg'in ünlü D-PRE mikrofon preamlifikatörlerine sahip olan UR12 nefes kesen Class A analog preamp devrelerini içerir. İster iOS, ister Mac, ister PC olsun her platformda çalışabilen ve 24-bit/192 kHz kayıt alabilen UR12 her an yanında mükemmel bir ses kalitesi isteyenler için ideal bir ses kartıdır.


  • Loopback fonksiyonu ile çok kolay internet streaming
  • Class A D-PRE mikrofon preamp
  • Benzersiz analog devreler
  • Cubase AI yazılım
  • iPad uyumlu    Internet streaming için loopback fonksiyonalitesi

Kimi zaman podcasting gibi bazı uygulamalarda çok girişe ihtiyaç olmamakla birlikte iyi bir ses kalitesi ve temiz bir dönüştürme istenir. Steinberg bu durumları ve özellikle internet streaming ve podcasting uygulamalarını düşünerek UR12 ye çok kullanışlı bir loopback fonkisyonu eklemiştir. Loopback fonkisyonları internet streaming programlarında bulunan ve aktive edildiğinde bilgisayarınızdaki DAW veya herhangi bir programın çıkışını mikrofon veya line girişteki sinyal ile birleştirerek tekrar bilgisayara yollayarak kusursuz bir canlı ses akışı (live streaming audio) sağlamaktadır.

Son derece dayanıklı metal bir kasaya sahip olan UR-12 evde, stüdyoda, yolda hemen her koşulda her türlü kötü muameleye rahatlıkla dayanabilir. Küçük olmasından dolayı da laptop çantasında rahatlıkla taşınabilir. USB beslemeli olmasından dolayı herhangi bir güç kaynağına gerek duymadan yolda dahi Steinberg kalitesinde 24-bit 192 kHz kayıt alabilirsiniz. Beraberinde gelen Cubase AI ile UR-22'yi alır almaz kayıt yapmaya başlayabilirsiniz.GENEL ÖZELLİKLER

 24-bit 192 kHz USB 2.0 ses kartı
 1 adet Class-A D-PRE mikrofon preamplifikatörü
 1 TRS giriş (Gitar için Hi-Z girişli)
 Bağımsız seviye kontrollü kulaklık çıkış
 Zero-Latency hardware monitör imkanı
 Yüksek mobilite sağlayan USB besleme
 Dayanıklı metal şase
 Cubase AI ile birlikte
 iOS, Mac ve PC uyumlu


Bağlantı örneği


Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.