sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Temblor T10 Aktif Subwoofer
   

  Yeni Eris E4.5 İki Yollu Aktif 4.5" Monitörler Son Derece Kontrollü ve Hassas Bir Bass Cevabı ile Temiz ve Net Bir Tiz Cevabı sunmaktadır. Kevlar'dan Üretilmiş Olan Alçak Frekans Dönüştürücüler, Düşük Kütleli İpek Kubbeli Tweeter'lar ve Hassas AB Sınıfı Amplifikatörler ile birleştiğinde Ortaya Son Derece Kullanışlı ve Her Yere Uyum Sağlayabilen bir Aktif Monitör Ortaya Çıkmıştır. E4.5'in Kasası Vinil Lamineli MDF Malzemeden Yapılmıştır. 4.5" Kevlar Alçak Frekans Sürücüsü 25 Watt Gücünde AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Eşlenmiştir. Yüksek Frekanslar İçin ise 1" Boyutunda İpek Kubbeli Tweeter 25 Watt Gücünde AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Sürülmektedir. E4.5 Serisi Hoparlörler 70Hz ila 20kHz Arası Bir Frekans Cevabına Sahiptirler. Eris E4.5'ler Balanslı 1/4" TRS ve Balanssız RCA Tipi Girişleri Üzerinde Bulundurur. Ek Olarak Ön Tarafta Bulunan 1/8" Boyutunda Girişler Sayesinde Her Türlü Taşınabilir Medya Oynatıcınızı veya Bilgisayarınızı Eris 4.5'lere Bağlayabilirsiniz.
   
                       
  temblort10

  Akustik Alan Kontrolleri
  Temblor'un Ayrıntılı Kullanıcı Ayarları Arasında -30 dB'den +6 dB'ye Kadar Giriş Kazanç Kontrolü, Full Range Hoparlörleriniz ile Kusursuz Bir Crossover Sağlayan 50 Hz ila 130 Hz Arasında Ayarlanabilen Alçak Geçirgen Filtre Bulunmaktadır. Yüksek Geçirgen Filtre ile Temblor T10'un Çıkışına Verilen Sinyalin 80 Hz Altı Filtrelenerek Full Range Hoparlörleriniz ile Oluşabilecek Frekans Çakışmalarının Önüne Geçilmektedir. T10 ile Beraberinde Gelen Footswitch ile Subwoofer, Yüksek Geçirgen Filtre ve Sub Çıkışı Devre Dışı Bırakılabilir. Bu Sayede T10'a Gelen Sinyal Hiç Bir Değişikliğe Uğramadan Full Range Hoparlörlerinize Yollanarak Subwoofer'lı Miksiniz ile Subwoofer'sız Miksinizi Rahatlıkla Karşılaştırma İmkanı Sunmaktadır.
   
                       
  temblort10

  Giriş / Çıkışlar
  Temblor T10'un Fiyat Aralığında Bulunan Başka Hiçbir Subwoofer'da Bu Kadar Kapsamlı Giriş Çıkış Bulunmamaktadır. T10 Üzerinde Üç Adet Çift Giriş Bulunmaktadır: İki Çift Balanslı Giriş (XLR ve 1/4" TRS) ve Bir Çift Balanssız RCA Giriş. Her İki Balanslı Girişe Sinyal Uygulandığında TRS Girişindeki Sinyal Kullanılır. RCA Girişindeki Sinyal ise Balanslı Girişteki Sinyal ile Mikslenerek Çıkışa Verilir. İki Çift Balanslı Giriş: XLR ve 1/4" TRS. T10'un Girişlerine Verilen Sinyal Bu Çıkışlar Üzerinden Bağlayacağınız Full Range Hoparlörlere Verilir. Highpass Filtre Devreye Alındığında 80 Hz'in Altındaki Sinyaller Bu Çıkışa Verilmez. T10 Üzerinde Aynı Zamanda İkinci Bir T10'a Bağlantı Sağlamak İçin Ayrı Bir XLR Sub Çıkış Bulunmaktadır (Bu Çıkış Sadece Alçak Geçirgen Filtrenin Çıkışından Beslenmektedir). Eğer Bir Adet T10 Size Yetmiyorsa Bu Çıkış ile İkinci Bir T10 Sisteme Dahil Edilebilir.
   
                       

  Girişler


  Çıkışlar


  Frekans Cevabı
  Alçak Geçirgen Filtre Frekansı
  İşaret Gürültü Oranı
  THD
  Amplifikatör
  Güç Harcama
  Maximum SPL
  Sürücü
  Amplifikatör Tipi
  Kasa
  Low Cut
  Boyutlar
  Ağırlık


  2 x XLR Balanslı
  2 x 1/4" TRS Balanslı
  2 x RCA Phono Balanssız
  2 x XLR Balanslı
  2 x 1/4" TRS Balanslı
  1 x XLR Balanslı (Sub out)
  20 Hz ila 200 Hz
  50 Hz - 130 Hz. Ayarlanabilir
  > 98 dB
  0.019% @ RMS <160 Watt
  170 Watt RMS
  200 Watt RMS
  113 dB @ 1 mt.
  10" Glass Composite
  Class AB
  Vinil Lamine MDF
  320 mm x 400 mm x 400 mm
  19.9 Kg
   
                       
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.