sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • TEMBLOR T10 Aktif Subwoofer
   


  Temblor'un Ayrıntılı Kullanıcı Ayarları Arasında -30 dB'den +6 dB'ye Kadar Giriş Kazanç Kontrolü, Full Range Hoparlörleriniz ile Kusursuz Bir Crossover Sağlayan 50 Hz ila 130 Hz Arasında Ayarlanabilen Alçak Geçirgen Filtre Bulunmaktadır. Yüksek Geçirgen Filtre ile Temblor T10'un Çıkışına Verilen Sinyalin 80 Hz Altı Filtrelenerek Full Range Hoparlörleriniz ile Oluşabilecek Frekans Çakışmalarının Önüne Geçilmektedir. T10 ile Beraberinde Gelen Footswitch ile Subwoofer, Yüksek Geçirgen Filtre ve Sub Çıkışı Devre Dışı Bırakılabilir. Bu Sayede T10'a Gelen Sinyal Hiç Bir Değişikliğe Uğramadan Full Range Hoparlörlerinize Yollanarak Subwoofer'lı Miksiniz ile Subwoofer'sız Miksinizi Rahatlıkla Karşılaştırma İmkanı Sunmaktadır.

  Temblor T10'un Fiyat Aralığında Bulunan Başka Hiçbir Subwoofer'da Bu Kadar Kapsamlı Giriş Çıkış Bulunmamaktadır. T10 Üzerinde Üç Adet Çift Giriş Bulunmaktadır: İki Çift Balanslı Giriş (XLR ve 1/4" TRS) ve Bir Çift Balanssız RCA Giriş. Her İki Balanslı Girişe Sinyal Uygulandığında TRS Girişindeki Sinyal Kullanılır. RCA Girişindeki Sinyal ise Balanslı Girişteki Sinyal ile Mikslenerek Çıkışa Verilir. İki Çift Balanslı Giriş: XLR ve 1/4" TRS. T10'un Girişlerine Verilen Sinyal Bu Çıkışlar Üzerinden Bağlayacağınız Full Range Hoparlörlere Verilir. Highpass Filtre Devreye Alındığında 80 Hz'in Altındaki Sinyaller Bu Çıkışa Verilmez. T10 Üzerinde Aynı Zamanda İkinci Bir T10'a Bağlantı Sağlamak İçin Ayrı Bir XLR Sub Çıkış Bulunmaktadır (Bu Çıkış Sadece Alçak Geçirgen Filtrenin Çıkışından Beslenmektedir). Eğer Bir Adet T10 Size Yetmiyorsa Bu Çıkış ile İkinci Bir T10 Sisteme Dahil Edilebilir.

                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  TEKNİK ÖZELLİKLER:

  Girişler:

  2 x XLR Balanslı
  2 x 1/4" TRS Balanslı
  2 x RCA Phono Balanssız
  Çıkışlar: 

  2 x XLR Balanslı
  2 x 1/4" TRS Balanslı
  1 x XLR Balanslı (Sub out)

  Frekans Cevabı: 20 Hz ila 200 Hz
  Alçak Geçirgen Filtre Frekansı: 50 Hz - 130 Hz. Ayarlanabilir
  İşaret Gürültü Oranı: > 98 dB 
  THD: 0.019% @ RMS <160 Watt
  Amplifikatör: 170 Watt RMS
  Güç Harcama: 200 Watt RMS
  Maximum SPL: 113 dB @ 1 mt.
  Sürücü: 10" Glass-Composite
  Amplifikatör tipi: Class AB
  Kasa: Vinil Lamine MDF
  Boyutlar: 320 mm x 400 mm x 400 mm
  Ağırlık: 19.9 kg

   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.