sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • RODE VideoMic GO Mikrofon
   
  Kompakt Kamera Mikrofonu

  Mükemmel Temizlikte ve Yönel Ses Alabilen, Taşınabilir Mikrofon.  Oldukça Kompakt Bir Tasarıma Sahip Olan VideoMic GO Kullanıcıya Hiç Bir Zorlukla Karşılaşmadan Tertemiz, Berrak ve Yönel Sir Ses Sağlar. Daraltılmış Ses Alanı Sayesinde Sadece Mikrofonun Yöneltiği Yöne Doğru Sesleri Alarak Çevreden Gelebilecek Rahatsız Edici Gürültüleri Olabildiğince İzole Etmektedir.

  Dahili Rycote Lyre Shock Mount'u Sayesinde Kullanım Sırasında Oluşabilecek Çarpma ve Titreşim Sesleri İzole Edilerek Kayıtlara Olabildiğince Az Yansımaması Sağlanmaktadır.

  Tek Parça Güçlendirilmiş Thermoplastikten Üretilmiş Olan VideoMic GO Klasik Elastik Tasarımlara Oranla Çok Daha İyi Bir Akustik Süspansiyon Sağlamakla Kalmayıp Kırılma ve Sarkmalara Karşı Olabildiğince Dayanıklıdır.

  VideoMic GO'nun Üzerinde Herhangi Bir Düğme vs Bulunmamakta ve Çalışması İçin Gerekli Gücü Kameranızın Harici Mikrofon Girişinden Sağlamaktadır. Yani Herhangi Bir Pile İhtiyaç Duymamaktadır.

                                       VideoMic GO Kompakt Kamera Mikrofonu

  VideoMic GO Kompakt Kamera Mikrofonu

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Akustik Prensip Line Gradient
  Aktif Elektronik Bipolar Çıkış Tamponlu JFET Empedans Dönüştürücü
  Yönel Pattern Super Cardioid
  Kapsül 1/2"
  Frekans Aralığı 100Hz - 16kHz
  Eşdeğer Gürültü 34 dB-A
  Maximum SPL 120dB SPL (@ 1kHz, 1% THD into 1KΩ load)
  Hassasiyet -35.0dB re 1 Volt/Pascal (18.80mV @ 94 dB SPL) +/- 2 dB @ 1kHz
  Ağırlık 73 gr
  Boyutlar 79mmY x 73mmG x 167mmD
  Çıkış 3.5" Jack

  MİKROFON ÖZELLİKLERİ

  3.5" Jack Çıkış
  79mmY x 73mmG x 167mmD
  Ağırlık 73gr
  100Hz - 16kHz Frekans aralığı
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.