sadsad x
asdasd
37.976 TL
22.786 TL
%40
Havale ile 22.330 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

  • VQ1800D 500 Watt Subbass
     EUROLIVE VQ1800D 500 Watt Aktif Subwoofer'ımız, Düşük Frekanslı Çoğaltmada En Üst Seviyeyi Sağlar ve Dahili Stereo Geçişi, Aktif 2 Yollu Hoparlörlerimizden Herhangi Biri ile Kullanım İçin İdealdir. Güçlü Bir 500 Watt D Sınıfı Amplifikatör, 18'' Uzun Süreli Düşük Frekanslı (LF) Dönüştürücüsü ve İnanılmaz Bir Profesyonel Özellikler Dizisi ile Paketlenmiş Olan VQ1800D, Tipik Olarak Ayrılmış Tanım ve Netliğe Sahip, Aşırı Düzeyde Düşük Seviye Delgeç Üretir Çok Daha Büyük Sistemler İçin! Basitçe İfade Etmek Gerekirse, Bu Harika Çalışan Sistemler Çok Daha Hafiftir, Taşıması ve Kurulumu Son Derece Kolay Hale Getirir ve Ödün Vermeyen Tasarımımız, Partiyi Koruyacak, İnanılmaz Derecede Derin, Göğsü Saran Bas Elde Etmenizi Sağlar Bütün Gece Devam Ediyorum.
  VQ1800D, Ek Muhafazaları Bağlamak İçin Dengeli XLR Girişleri ve Çıkışlarının Yanı Sıra Dengeli XLR Thru Jaklarına da Sahiptir. Yükseltme Frekansı Düğmesi, 40 ve 90Hz Arasında Bir Yükseltme Frekansını Hedefler. Seçtiğiniz Frekansı +10 dB Artırmak İçin Yükseltme Düğmesine Dokunun. VQ1800D Ayrıca Subwoofer'ın Amplifikatörünün Üst Köşe Frekansı Üzerinde Hassas Kontrol Sağlayan Bir High Cut Kadranına Sahiptir. High Cut Kadranı Thru Sinyallerini Etkilemez, Yalnızca Subwoofer'a Yönlendirilen Sinyalleri Etkiler. Çıkış Soketlerindeki Sinyaller, Tam Aralıklı Uydu Hoparlörleriniz İçin Optimize Edilmiş Yayınlar Sağlayan 100 Hz Yüksek Geçişli Bir Filtreden Geçirilir. Bir Seviye Düğmesi Giriş Kazancını Kontrol Eder. Faz Anahtarı, Subwoofer ve Uydu Hoparlörler Arasındaki Frekans İptalini Telafi Etmek İçin Çıkış Fazını Ters Çevirir. 
  Muhtemelen Fark Ettiğiniz Gibi, Bu Subwoofer'ları İki Farklı Woofer Boyutunda Yapıyoruz. Hangisi Sizin İçin Doğru? 18" woofer, Havayı 15"den Daha Fazla Hareket Ettirmek İçin Daha Fazla Yüzey Alanına Sahiptir. Bir Akşam Yemeği Kulübünde Bir Caz Combo İçin Ses Kullanıyorsanız, İhtiyacınız Olan Tek Bir VQ1500D Olabilir. Ancak Büyük, Sadece Odanızda Yer Alan Bir Dans Kulübünde Nabzı Düşüren Teknoya İhtiyacınız Varsa, Dans Pistini Gerçekten Yutuşturmak İçin Bir Çift VQ1800D'ye İhtiyacınız Olabilir.

                                       Behringer UMC22 2x2 Ev Stüdyosu için Midas Mikrofon PreAmfi Ses Kartı

  Behringer UMC22 2x2 Ev Stüdyosu için Midas Mikrofon PreAmfi Ses Kartı

  Genel Özellikler

  *PA Uygulamaları İçin Profesyonel 500 Watt Motorlu Subwoofer
  *Yüksek Sıcaklık Ses Bobini ile Güçlü 18'' Uzun Gezi Transdüseri İnanılmaz Derecede Doğru ve Darbe Vurucu Bas Sağlar
  *"Kurşun Geçirmez" Zımba ve Darbe İçin Ultra Düşük Frekansların Hassas Şekilde Üretilmesi
  *Kapsamlı Dışa Aktarma, Termal ve Klips Limit Koruması ile Son Teknoloji 500 Watt D Sınıfı Amplifikatör
  *Dahili Aktif Stereo Geçit, Tam Aralıklı Hoparlörler İçin Yüksek Geçişli Filtreli Çıkışlar Sağlar
  *Ayarlanabilir Düşük Frekans Performansı İçin Ayarlanabilir ve Değiştirilebilir Bass Boost Plus Faz Şalteri
  *Mükemmel Ses Hizalaması İçin Değişken Yüksek Kesim Kontrolü
  *Subwoofer ile Tam Aralıklı Hoparlörler Arasındaki Dengeyi Ayarlamak İçin Subwoofer Seviye Kontrolü
  *Mükemmel İzleme İçin Güç, Sinyal ve Klips LED'leri
  *Maksimum Ses Performansı ve Woofer Koruması İçin Akıllı Sınırlayıcı
  *Gürültüsüz Ses, Üstün Geçici Yanıt ve Çok Düşük Güç Tüketimi İçin Dahili Anahtarlamalı Güç Kaynağı
  *Ticari Boşluk Direkleriyle Montaj İçin Kutup Soketi
  *Kolay Taşıma İçin Ergonomik Şekilli Tutamaklar
  *Optimum Hoparlör Koruması İçin Sağlam Çelik Izgara


 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.