sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • VQ1800D 500 Watt Subbass  EUROLIVE VQ1800D 500 Watt Aktif Subwoofer'ımız, Düşük Frekanslı Çoğaltmada En Üst Seviyeyi Sağlar ve Dahili Stereo Geçişi, Aktif 2 Yollu Hoparlörlerimizden Herhangi Biri ile Kullanım İçin İdealdir. Güçlü Bir 500 Watt D Sınıfı Amplifikatör, 18'' Uzun Süreli Düşük Frekanslı (LF) Dönüştürücüsü ve İnanılmaz Bir Profesyonel Özellikler Dizisi ile Paketlenmiş Olan VQ1800D, Tipik Olarak Ayrılmış Tanım ve Netliğe Sahip, Aşırı Düzeyde Düşük Seviye Delgeç Üretir Çok Daha Büyük Sistemler İçin! Basitçe İfade Etmek Gerekirse, Bu Harika Çalışan Sistemler Çok Daha Hafiftir, Taşıması ve Kurulumu Son Derece Kolay Hale Getirir ve Ödün Vermeyen Tasarımımız, Partiyi Koruyacak, İnanılmaz Derecede Derin, Göğsü Saran Bas Elde Etmenizi Sağlar Bütün Gece Devam Ediyorum.
  VQ1800D, Ek Muhafazaları Bağlamak İçin Dengeli XLR Girişleri ve Çıkışlarının Yanı Sıra Dengeli XLR Thru Jaklarına da Sahiptir. Yükseltme Frekansı Düğmesi, 40 ve 90Hz Arasında Bir Yükseltme Frekansını Hedefler. Seçtiğiniz Frekansı +10 dB Artırmak İçin Yükseltme Düğmesine Dokunun. VQ1800D Ayrıca Subwoofer'ın Amplifikatörünün Üst Köşe Frekansı Üzerinde Hassas Kontrol Sağlayan Bir High Cut Kadranına Sahiptir. High Cut Kadranı Thru Sinyallerini Etkilemez, Yalnızca Subwoofer'a Yönlendirilen Sinyalleri Etkiler. Çıkış Soketlerindeki Sinyaller, Tam Aralıklı Uydu Hoparlörleriniz İçin Optimize Edilmiş Yayınlar Sağlayan 100 Hz Yüksek Geçişli Bir Filtreden Geçirilir. Bir Seviye Düğmesi Giriş Kazancını Kontrol Eder. Faz Anahtarı, Subwoofer ve Uydu Hoparlörler Arasındaki Frekans İptalini Telafi Etmek İçin Çıkış Fazını Ters Çevirir. 
  Muhtemelen Fark Ettiğiniz Gibi, Bu Subwoofer'ları İki Farklı Woofer Boyutunda Yapıyoruz. Hangisi Sizin İçin Doğru? 18" woofer, Havayı 15"den Daha Fazla Hareket Ettirmek İçin Daha Fazla Yüzey Alanına Sahiptir. Bir Akşam Yemeği Kulübünde Bir Caz Combo İçin Ses Kullanıyorsanız, İhtiyacınız Olan Tek Bir VQ1500D Olabilir. Ancak Büyük, Sadece Odanızda Yer Alan Bir Dans Kulübünde Nabzı Düşüren Teknoya İhtiyacınız Varsa, Dans Pistini Gerçekten Yutuşturmak İçin Bir Çift VQ1800D'ye İhtiyacınız Olabilir.                       
  VQ1800D 500 Watt Subbass  GENEL ÖZELLİKLER


  *PA Uygulamaları İçin Profesyonel 500 Watt Motorlu Subwoofer

  *Yüksek Sıcaklık Ses Bobini ile Güçlü 18'' Uzun Gezi Transdüseri İnanılmaz Derecede Doğru ve Darbe Vurucu Bas Sağlar

  *"Kurşun Geçirmez" Zımba ve Darbe İçin Ultra Düşük Frekansların Hassas Şekilde Üretilmesi

  *Kapsamlı Dışa Aktarma, Termal ve Klips Limit Koruması ile Son Teknoloji 500 Watt D Sınıfı Amplifikatör

  *Dahili Aktif Stereo Geçit, Tam Aralıklı Hoparlörler İçin Yüksek Geçişli Filtreli Çıkışlar Sağlar

  *Ayarlanabilir Düşük Frekans Performansı İçin Ayarlanabilir ve Değiştirilebilir Bass Boost Plus Faz Şalteri

  *Mükemmel Ses Hizalaması İçin Değişken Yüksek Kesim Kontrolü

  *Subwoofer ile Tam Aralıklı Hoparlörler Arasındaki Dengeyi Ayarlamak İçin Subwoofer Seviye Kontrolü

  *Mükemmel İzleme İçin Güç, Sinyal ve Klips LED'leri

  *Maksimum Ses Performansı ve Woofer Koruması İçin Akıllı Sınırlayıcı

  *Gürültüsüz Ses, Üstün Geçici Yanıt ve Çok Düşük Güç Tüketimi İçin Dahili Anahtarlamalı Güç Kaynağı

  *Ticari Boşluk Direkleriyle Montaj İçin Kutup Soketi

  *Kolay Taşıma İçin Ergonomik Şekilli Tutamaklar

  *Optimum Hoparlör Koruması İçin Sağlam Çelik Izgara

   
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.