Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

XM8500 Kablolu Mikrofon

Ürün Kodu : BEH0203-OTV
2.614 TL
993 TL
Havale Fiyatı :
973 TL
(4) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

XM8500 Kablolu Mikrofon
 
 XM8500 Dinamik Mikrofon, Bir Sanatçı ve Ev Kayıt Meraklılarının Hayallerini Gerçekleştiriyor! Bu Profesyonel Kalitede Mikrofon, Seslerinizi Olağanüstü Hassasiyetle Yakalamak İçin Tasarlanmıştır. Mükemmel Ses Kaynağı Ayırma ve Geri Besleme Reddi İçin Kardiod Başlatma Modeliyle, Bu Ultra Geniş Frekans Tepkisi Mikrofonları Herhangi Bir Performans veya Kayıt Senaryosu İçin Mükemmel Bir Seçimdir. 
Dinamik Mikrofonlar, Canlı Vokal Uygulamaları ve Güçlendirilmiş Enstrümanların Kaydedilmesi İçin Onları İdeal Kılan Çeşitli Avantajlara Sahiptir. Sağlamdır, Neme Karşı Dayanıklıdır ve Geri Bildirimden Önce Yüksek Kazanç Sağlayabilir. XM Serisi'nin Kardioid Alma Modeli, Eksen Dışı Sesi Keserken, Bir Gitar Amplifikatörü veya Vokalisti Gibi Kaynak Sinyalini Yakalar ve Hepsinden Önemlisi, Dinamik Mikrofonlar Herhangi Bir Hayalet Güç Gerektirmez, Bu Yüzden Tek İhtiyacınız Olan Mikrofon ve Kablonuzdur!


                                     XM8500 Kablolu Mikrofon

XM8500 Kablolu Mikrofon

Ultravoice XM8500, Yıllarca Devam Eden Dinamik Mikrofonlarınız Olacak Şekilde Üretilmiştir. Yüksek Kaliteli Bileşenleri ve Son Derece Sağlam Yapısı, Çubuk Devresinin Zorluklarına Kolaylıkla Dayanabilir. Ürünle Birlikte Verilen Mikrofon Standı Adaptörü ve Taşıma Çantası ile XM8500, İhtiyacınız Olan Her Şeyle Birlikte Şık Bir Şekilde Seyahat Eder.
Bu Mikrofon Canlı ve Stüdyo Uygulamaları İçin Mükemmel Bir Seçimdir ve Diğer Kayıt Gereksinimlerini Güvence Altına Almak İçin Yeterli Para Bırakacak Bir Fiyata Mevcuttur. Yakınınızdaki Bir Satıcıdan İnanılmaz XM8500 Mikrofonunu İnceleyin.GENEL ÖZELLİKLER

Mükemmel Ses Yansıtması İçin Pürüzsüz Orta Frekans Varlığı Yükselişine Sahip Dinamik Vokal Mikrofon
Mükemmel ve Şeffaf Ses İçin Ultra Geniş Frekans Tepkisi
Son Derece Yüksek Sinyal Çıkışı, Sesinizin Kesilmesini Sağlar
Kardioid Özelliği Arka Plan Gürültüsünü ve Geri Bildirimi En Aza İndirir
Mikrofona Entegre Olarak Rüzgar ve Pop Gürültü Filtresi
Mikrofon Standı Adaptörü ve Darbeye Dayanıklı Taşıma Çantası Dahil
         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.