sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • HRM-7 Profesyonel Monitör Kulaklık

  Pioneer HRM-7 Profesyonel Circumaural Studio Monitor Kulaklıklar Ayrıntılı İzleme İçin Optimum Bas Tepkisi ile Doğru ve Nötr Ses Sağlar. Yüksek Çözünürlüklü 40mm Sürücüler, 5 Hz ila 40 kHz Frekans Yanıtı Sunarken Ergonomik Kafa Bandı, Uzun Oturumlar İçin Rahatlık Sağlar. İkili Hava Odaları ve Üç Katmanlı Sönümleme Yapısı, Uygun Bir Hava Akışı ve Daha İyi Bir Bas Tepkisi Sağlarken, Temiz Bir Düşük-Orta Frekans İçin İstenmeyen Rezonansı Ortadan Kaldırır. Tamamen Kapalı Olan Kulak Yastıkları, Kulakların Etrafına Doğru Hava Akışıyla Rahat Bir Oturuş Sağlamak İçin Hibrit Hafızalı Köpük ile Yapılırken, Büyük Kulak Haznesi Daha Geniş Bir Ses Seviyesi ve Net Bir Akustik Ayırma Sağlar. HRM-7, 2 Adet Mini XLR Kablosu (sargılı ve düz), 1/8" ila 1/4" Adaptör ve Yedek Kadife Kulak Yastıkları ile Birlikte Gelir.                                       HDJ-CUE1 DJ Kulaklık

  HDJ-CUE1 DJ Kulaklık

  Daha İyi Hava Akışı ve Sağlam Yapı, Temiz ve Doğru Bir Bas Sağlar. Yuvalardaki Çift Hava Odaları, Gelişmiş Bir Bas Tepkisi Sağlamak İçin Hava Akışını İyileştirirken, Üç Katmanlı Bir Sönümleme Yapısı, Düşük ve Orta Frekanslı Temizleyiciler İçin İstenmeyen Rezonansı Ortadan Kaldırır.
  TEKNİK ÖZELLİKLER


  Sürücü boyutu
  1,6 inç / 40 mm
  Sürücü tipi
  Dinamik
  Frekans tepkisi
  5 Hz - 40 kHz
  İç direnç
  45 Ohm
  Maksimum Ses Basıncı Seviyesi (SPL)
  97 dB
  Maksimum Güç Kullanımı
  2000 mW
  Ses konektörü 1/8 "/ 3,5 mm TRS
  Bağlayıcı Kaplama Altın
  Kablo
  Kablo Tasarımı Tek taraflı
  Kablo uzunluğu 9,8 '/ 3 m
  3,9 ile 9,8' / 1,2 ila 3 m (Sarmal)
  Kablo rengi Siyah
  Fiziksel
  Ağırlık 330 g

   

   

   

   


           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.