sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye
   
     Mini Tuşlu bir Enstrüman ve 16 Adet Renkli Padi Bulunan Novation’un Yeni Müzik Aletidir. Padler ile Loopları, Ses Efektlerini ve Transportları Dilediğiniz Gibi Kontrol Edebilirsiniz.

  Launchkey Mini Ayrıca 25 Tuşlu Bir Klavyeye, 8 Atanabilir Dönebilen Kontrol, 7 Donksiyon Butonu ve 2 Performans Butonu Bulundurmaktadır. Sahnede veya Evde Performans veya Üretim İçin İdeal, Kompakt ve Taşınabilirdir.

  Launchkey Mini MKII Novation'ın En Kompakt ve Taşınabilir MIDI Klavye Denetleyicisidir. Küçük Olabilir, Ancak Ableton Live'da Masanızın Karmaşıklığını Bozmadan Yeni Parçalar Yaratmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şeyi Verir.

  Launchkey Mini MKII, Elektronik Müzik Üretmenin Kolay ve Eğlenceli Olmasını Sağlamak İçin Tasarlanmıştır. Tüm Kontroller Sağlandığı Anda Çalışır ve Ableton Live'da En Mantıklı Olacak Şekilde Düzenlenmiştir. 16 Hıza Duyarlı Yastıklar, Klipler Çıkarmaya ve Atım Yapmanıza İzin Verir. Klipler Yüklendiğinde, Çalınırken ve Kaydedildiğinde Size Göstermek İçin Yanarlar Ableton Live Oturum Görünümünüzle Eşleşecek Şekilde Düzenlenir Klipleri Başlatmak İçin Bir Sıra ve Onları Durdurmak İçin Bir Sıra. Enstrümanlarınızı Sekiz Yüksek Kaliteli Topuz Kullanarak Kolayca Değiştirebilir ve Oynamayı Gerçekten Keyifli Hale Getiren Hızlı Bir Synth Tarzı Eylemi Olan 25 Notalı Bir Mini Klavyede Fikirleri Tasvir Edebilirsiniz.

  Launchkey Mini MKII, Kompakt ve Oldukça Dayanıklı Olduğundan Dolayı Her Yere Götürebilirsiniz. Dizüstü Bilgisayarınıza Taktığınız Andan İtibaren Çalışır ve Herhangi bir Sürücü veya Güç Kablosuna İhtiyaç Duymazsınız Çünkü Sınıfı Uyumludur ve USB Üzerinden Otobüsle Bile Çalışır. Novation'ın Ücretsiz Launchkey Uygulaması Gibi Her Tür iOS Müzik Uygulamasını Kontrol Etmek İçin Bir Kamera Bağlantı Kiti Aracılığıyla iPad'inize Bağlayabilirsiniz.

                                       Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

  Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Net ağırlık: 675g
  Boyutları: W: 325mm, L: 175mm, D: 43mm
  Bağlantı: USB: USB ve iPad (Camera Connection Kit ile, kutu içeriğinde yoktur.)
  Güç: Tamamen USB ile , iPad dahil  Net ağırlık: 675g
  Boyutları: W: 325mm, L: 175mm, D: 43mm
  Bağlantı: USB: USB ve iPad (Camera Connection Kit ile, kutu içeriğinde yoktur.)
  Güç: Tamamen USB ile , iPad dahil           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.