sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • Novation Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye
   
     Mini Tuşlu bir Enstrüman ve 16 Adet Renkli Padi Bulunan Novation’un Yeni Müzik Aletidir. Padler ile Loopları, Ses Efektlerini ve Transportları Dilediğiniz Gibi Kontrol Edebilirsiniz.

  Launchkey Mini Ayrıca 25 Tuşlu Bir Klavyeye, 8 Atanabilir Dönebilen Kontrol, 7 Donksiyon Butonu ve 2 Performans Butonu Bulundurmaktadır. Sahnede veya Evde Performans veya Üretim İçin İdeal, Kompakt ve Taşınabilirdir.

  Launchkey Mini MKII Novation'ın En Kompakt ve Taşınabilir MIDI Klavye Denetleyicisidir. Küçük Olabilir, Ancak Ableton Live'da Masanızın Karmaşıklığını Bozmadan Yeni Parçalar Yaratmak İçin İhtiyacınız Olan Her Şeyi Verir.

  Launchkey Mini MKII, Elektronik Müzik Üretmenin Kolay ve Eğlenceli Olmasını Sağlamak İçin Tasarlanmıştır. Tüm Kontroller Sağlandığı Anda Çalışır ve Ableton Live'da En Mantıklı Olacak Şekilde Düzenlenmiştir. 16 Hıza Duyarlı Yastıklar, Klipler Çıkarmaya ve Atım Yapmanıza İzin Verir. Klipler Yüklendiğinde, Çalınırken ve Kaydedildiğinde Size Göstermek İçin Yanarlar Ableton Live Oturum Görünümünüzle Eşleşecek Şekilde Düzenlenir Klipleri Başlatmak İçin Bir Sıra ve Onları Durdurmak İçin Bir Sıra. Enstrümanlarınızı Sekiz Yüksek Kaliteli Topuz Kullanarak Kolayca Değiştirebilir ve Oynamayı Gerçekten Keyifli Hale Getiren Hızlı Bir Synth Tarzı Eylemi Olan 25 Notalı Bir Mini Klavyede Fikirleri Tasvir Edebilirsiniz.

  Launchkey Mini MKII, Kompakt ve Oldukça Dayanıklı Olduğundan Dolayı Her Yere Götürebilirsiniz. Dizüstü Bilgisayarınıza Taktığınız Andan İtibaren Çalışır ve Herhangi bir Sürücü veya Güç Kablosuna İhtiyaç Duymazsınız Çünkü Sınıfı Uyumludur ve USB Üzerinden Otobüsle Bile Çalışır. Novation'ın Ücretsiz Launchkey Uygulaması Gibi Her Tür iOS Müzik Uygulamasını Kontrol Etmek İçin Bir Kamera Bağlantı Kiti Aracılığıyla iPad'inize Bağlayabilirsiniz.

                                       Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

  Launchkey Mini Mk2 Midi Klavye

  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Net ağırlık: 675g
  Boyutları: W: 325mm, L: 175mm, D: 43mm
  Bağlantı: USB: USB ve iPad (Camera Connection Kit ile, kutu içeriğinde yoktur.)
  Güç: Tamamen USB ile , iPad dahil  Net ağırlık: 675g
  Boyutları: W: 325mm, L: 175mm, D: 43mm
  Bağlantı: USB: USB ve iPad (Camera Connection Kit ile, kutu içeriğinde yoktur.)
  Güç: Tamamen USB ile , iPad dahil           
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.