sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • MiniFuse 1 Black
   


  Arturia MiniFuse 1, müzik tarzınız ne olursa olsun rahatlıkla kullanabileceğiniz 1 giriş / 2 çıkışlı taşınabilir bir ses kartıdır. Vokal, gitar, podcast'lerinizi kayıt edip parçalarınızı stüdyo kalitesinde oluşturabilirsiniz. Yanında gelen sanal enstrüman, kayıt yazılımı ve efektler ile kayıt ve prodüksiyon hiç bu kadar kolay olmamıştır.

  MiniFuse, ödüllü AudioFuse ses kartı serisinden gelmektedir. Class-compliant ve bus-powered olması sayesinde herhangi bir güç kaynağına gereksinim duymadan sadece USB bağlantı üzerinden bilgisayara bağlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz.

  MiniFuse 1 üzerindeki giriş / çıkışları ile setup'ınıza kolaylıkla entegre olur. Tek combo giriş sayesinde ister XLR ister 1/4" jack kablo girebilirsiniz. USB-C bağlantısı ile bilgisayara bağlanabilirken, USB hub girişine de dilediğiniz (MIDI controller gibi) USB cihazı bağlayabilirsiniz.

                                       

  minifuse1_black

  Audiophile'ler için, MiniFuse 2 110db dinamik alana ve sınıf lideri -129 dB gürültüye sahiptir. Geri kalan herkes içinse bunun anlamı yapacağınız kayıtların inanılmaz şekilde zengin dinamiğe, gürültüsüz ve stüdyo kalitesine sahip olacağıdır.

  Kalıpları kırın ve stüdyonuzu yola taşıyın. MiniFuse sadece hafif ve kompakt olmakla kalmayıp sağlam aluminyum kasası hareket halindeki prodüktörlerin yaşam tarzına karşıda dayanıklıdır. Çantanıza atın ve çıkın, dilediğiniz yerde en iyi sound'u yakalayacaksınız.


  Teknik Özellikler

  *Combo XLR / 1/4” jack giriş - mikrofon veya enstrüman kablosu takılabilir

  *Arka aydınlatmalı kontroller: Minifuse üzerindeki düğme giriş seviyesine bağlı olarak aydınlanır, sinyal çok yüksek ise kırmızıya döner

  *Kazanç Kontrolü: Bağlanan mikrofon veya enstrümanın seviyesini ayarlayın

  *Enstrüman seviyesi düğmesi: Temiz bir sinyal için enstrüman veya line seviyesi seçimi yapın

  *Monitör seviye kontrolü: Bağlı olan hoparlörlerinizin seviyesini ayarlayın

  *48 Volt phantom düğmesi: 48Volt ihtiyacı olan mikrofonlar için kullanılır

  *Kulaklık çıkışı: 1/4" çıkış üzerinden kulaklıklarınızı takın

  *Kulaklık seviye kontrolü: Bağladığınız kulaklıkların seviyesini ayarlayın

  *USB-C bağlantısı: Bilgisayarınıza bağlantıyı sağlayın

  *USB-A bağlantısı: Herhangi standart bir USB cihazını bağlayın

  *Geniş yazılım paketi ile birlikte;Ableton Live Lite, Analog Lab Intro, 4 adet Arturia FX, Auto-Tune 3-aylık abonelik, GUITAR RIG 6 LE, Splice 3-aylık abonelik


        
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.