sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • S32 Dijital Stage Box
     Dijital Karıştırma, Canlı Eğlence Prodüksiyonu İş Akışında Neredeyse Her Şeyde Devrim Yarattı. Son Derece Uygun Fiyatlı S32 Dijital Stage Box, Sahnede Yetenek, Front of House (FOH) Konsolu ile Dünyanın Geri Kalanı Arasındaki Boşluğu, Oldukça Hızlı ve Son Derece Sağlam Performansı ile Birleştiriyor!
  Komple X32 Sisteminin Parçası Olarak Kullanıldığında, İki Adet S32 Stage Box, Mikserin Dahili Çift AES50 Portu Üzerinden Bağlanabilir ve 64 Adede Kadar Uzak Mikrofon/Hat Girişi, 32 Dengeli Çıkış ve Harika POWERPLAY P-16 İçin Bağlantı Sağlar 16'ya Kadar Bireysel Monitörü Besleyebilen Kişisel İzleme Sistemi, Sahnede Her Müzisyene CAT5 Üzerinden Karışır. 32 Giriş Yeterli Olmadığında, Bir S32 Stage Box Ayrıca Bir S16 veya SD16 ile Basamaklandırılabilir. Sadece Bir CAT5 Hattında AES50 SuperMAC Ağının 48 Kanallı Çift Yönlü Kapasitesinin Tam Kullanımı İçin. Ayrıca PA Sistem Kontrol Cihazları Gibi Dıştan Takma Cihazlara Dijital Olarak Bağlanmak İçin İki Optik ADAT Çıkışı ve İki AES-3 (AES/EBU) Stereo Çıkışı Dahil Ettik. S32 Ayrıca Bilgisayarınız Üzerinden Sistem Güncellemeleri İçin Uygun Bir USB Portu Bulunan Ayrıca Aydınlatma Sistemleriniz ve Ses Modülü Kontrolü İçin MIDI I/O Özelliklerine Sahiptir.                                       S32 Dijital Stage Box

  S32 Dijital Stage Box  Devrim Niteliğindeki Teknoloji, Mikserler,  I/O Sahne Kutuları, Güçlendirilmiş Hoparlörler ve Kişisel İzleme Sistemleri de Dahil Olmak Üzere Uyumlu Dijital Cihazlar Arasında Tek Bir Cat 5 Kablosu ile 16 Bağımsız 24Bit Dijital Ses ve Kontrol Verisi Kanalını Sorunsuz Bir Şekilde İletir. ULTRANET Dijital Ağ Üzerinden Elde Edilen Avantajlar, Geleneksel Analog Yöntemlerle Karşılaştırıldığında, Tüm Ses Sinyalleri, Radyo Frekansı Parazitine (RFI) Karşı Geçirimsizdir. Sinyal Karışma Ortadan Kaldırılır ve Kullanım Kolaylığı Doğrudan Şov Kurulumu veya Kurulumu Sırasında Kaydedilen Önemli Bir Süreye Çevrilir. ULTRANET, Size Eşsiz Dağıtım, Performans ve Kontrol Kolaylığı Sağlayan Güçlü Bir Dijital Eko Sistemi Hayata Geçirir.
  GENEL ÖZELLİKLER

  * 32 Midas Tasarımlı, Audiophile Ses Kalitesi İçin Tamamen Programlanabilir Mikrofon Ön Amplifikatörleri

  * 16 Analog, Servo Dengeli XLR Çıkışı

  * Kulak İçi Uygulamalar İçin Behringer's P16 Kişisel İzleme Sistemi İçin ULTRANET bağlantısı

  * ULTRANET Ağ Özelliğine Sahip Turbosound Hoparlör Sistemleri İçin Dijital Ses ve Kontrol Bağlantısı

  * Behringer X32 Series FOH ile Monitör Konsolları Arasına Bağlandığında Otomatik AES50 Sahne Bölme Modu

  * Ek S16, SD16 veya SD8 Stage Boxlarını Basamaklandırmak İçin Çift AES50 Bağlantı Noktası Sayesinde Birleşme veya Yönlendirici Gerekmez

  * Behringer X32 Serisi Konsol ve Sahne İçi MIDI Cihazları Arasında İki Yönlü İletişim İçin MIDI Giriş ve Çıkış

  * 100m Uzunluğa Kadar Korumalı CAT5e Kablosu ile Uzaktan Çalıştırma

  * PC Üzerinden Sistem Güncellemeleri İçin USB Konektörü
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.