sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • 8260A Referans Monitörü  Genelec 8260A, Profesyonel Stüdyoda Kullanmak İçin Gelişmiş 3 Yollu Monitör Hoparlör İdealdir. Hoparlör, 10" Woofer, 5" Orta Kademe Sürücü ve 0.75" Tweeter Barındıran Bir Döküm Alüminyum Minimum Kırınım Muhafaza'sına Sahiptir. Koaksiyel Sürücü Tasarımı, Doğru Görüntüleme ve Mükemmel Ses Kalitesi Sağlar. Directivity Control Waveguide, Sürücülerin Güvenli Olmasını Sağlar. Tam Bant Genişliği Boyunca Düzgün Bir Şekilde Bir Araya Getirin ve Kesin Bir Orta / Yüksek Nokta Kaynağı Oluşturun. Güçlendirilmiş Tasarım, Olağanüstü Düşük Bozulma ile Güçlü ve Net Bir Performans İçin 390W Toplam Çıkış Gücü Sağlar.  Göze Çarpanlar


  * Döküm Alüminyum Kasası Sayesinde Yumuşak Bir Frekans Tepkisi Sağlar

  * 10" Woofer, 5" Orta Kademe Sürücü ve 0,75" Tweeter, Doğru Görüntüleme ve Mükemmel Ses Kalitesi Sağlayan Koaksiyel Bir Sürücü Tasarımına Sahiptir

  * Bir Directivity Control Waveguide, Sürücülerin Tam Bant Genişliği Boyunca Doğru Şekilde Eşleşmelerini ve Doğru Bir Orta / Yüksek Nokta Kaynağı Oluşturmasını Sağlar

  * Üç Güçlendirilmiş Tasarım, Olağanüstü Düşük Bozulma ile Güçlü ve Net Bir Performans İçin 390W Toplam Çıkış Gücü Sağlar

  * DSP Sinyal İşleme, Çaprazlama, Sürücü EQ, Sürücü Pozisyonu Hizalama, Oda Yanıtı Hizalama, Kalibrasyon ve Mesafe Dengeleme Gecikmeleri Gibi Tüm Hoparlör Fonksiyonlarından Sorumludur.

  * Analog ve Dijital Girişler Müthiş Esneklik Sağlar. Dijital Bir Soket de Sağlanmıştır

  * Dahili Iso-Pod Tabanı, Titreşim ve Yansımaların Neden Olduğu Renklenmeyi Önlemek İçin Hoparlörü Montaj Yüzeyinden Ayırır

  * Entegre Destek Noktaları, Çeşitli Zemin ve Duvar Sehpalarına Rahat Montaj Sağlar

                       
  8260A Referans Monitörü
  Hoparlörde, Geçiş, Sürücü EQ, Oda Yanıtı Hizalaması ve Daha Fazlası Gibi Tüm Hoparlör İşlevlerinden Sorumlu Olan DSP Sinyal İşleme Özelliği Bulunur. Hoparlör Hem Analog Hem de Dijital Girişlere ve Ayrıca Olağanüstü Esneklik İçin Dijital Bir Konektöre Sahiptir. Bir Iso-Pod Tabanı, Titreşimler ve Yansımaların Neden Olduğu Renklenmeyi Ortadan Kaldırmak İçin Hoparlörü Montaj Yüzeyinden Ayırır.  Teknik Özellikler


  Monitör Türü: Aktif 3 Yollu
  Sürücüler: HF Sürücü: 1 x 0.75"/ 19 mm Alüminyum Dome Tweeter
  MF Sürücü: 1 x 5" / 127 mm Kompozit Koni
  LF Sürücü: 1 x 10"/ 254 mm Woofer
  Amplifikasyon HF Amplifikatörü: 120 W ile derecelendirilmiştir
  MF Amplifikatörü: 120 W ile derecelendirilmiştir
  LF Amplifikatörü: 150 W'de Derecelendirildi

  Verim
  Frekans tepkisi: 29 Hz - 21 kHz ± 1 dB
  Maksimum Ses Basıncı Seviyesi (SPL): 123 dB

  Geçiş Frekansı 
  Düşük Geçiş Frekansı: 490 Hz
  Yüksek Geçiş Frekansı: 3 kHz

  Bağlantı
  1 x 3-Pin XLR Dişi Analog Giriş (10 kOhms)
  1 x 3-Pin XLR AES / EBU Dişi Dijital Giriş (110 Ohm)
  1 x 3-Pin XLR AES / EBU Erkek Dijital Çıkış / Thru (110 Ohm)

  Dijital ses
  Maksimum Numune Hızı / Çözünürlük 192 kHz / 24-Bit

  Güç
  AC Giriş Gücü 60 Hz'de 120 VAC

  Genel
  Boyutlar: 357 x 570 x 347 mm
  Ağırlık: 27,5 Kg
   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.