sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • 8350A Referans Monitörü  Genelec 8350A Çift Amplifikatörlü Stüdyo Monitörler Zorlu Profesyonel Uygulamalar İçin Üretilmiştir, Size Küçük Bir Ayak İzi, Sofistike Bir Muhafaza Tasarımı ve Olağanüstü Akustik Performans Sunar. 8350A Monitörler, Sweetec'te Çok Etkilendiğimiz Genelec'in Akıllı Aktif Monitör (SAM) Teknolojisiyle Uyumludur. SAM Teknolojisi, Bu Stüdyo Monitörlerinin Kendilerini Optimize Etmelerine ve Oda Tepki Anomalilerinin Seviyelerini, Zamanlamalarını ve Eşitlemelerini Otomatik Olarak Hizalamalarına İzin Vererek, Kaynağınızın Orijinal Nüanslarını Duymanıza, Herhangi Bir Şey Bırakmadan veya Sinyalinize Bir Şey Eklemenize Gerek Kalmamasını Sağlar. Bunun da Ötesinde, Bu Monitörler Etkileyici Bir Şekilde Derin Bas, Dahili Dekuplaj, ISS Güç Yönetimi ve Daha Fazlasını Sunar.  Göze Çarpanlar


  * 8" Woofer ve 1" Metal Kubbe Tweeter ile 2 Yönlü Monitör

  * HF Direktifi Kontrol Dalga Kılavuzu (DCW)

  * Optimize Edilmiş D Sınıfı Amplifikatörler: 200-watt (LF), 150-watt (HF)

  * Aktif geçitler

  * Genelec'in Akıllı Aktif Monitör (SAM) Teknolojisi ile Uyumlu

  *  Koruma Devresi

  * Akıllı Sinyal Algılama Özelliği Sayesinde Kullanılmadığında Güç Tasarrufu Sağlar

                       

  8350A Referans Monitörü
  Tüm Genelec 8000 Serisi Monitörler Gibi, 8350A Gelişmiş Genelec Directivity Control Waveguide (DCW) Özelliğine Sahiptir. Devrim Niteliğindeki DCW, 8350A'nın Yönlendiriciliğinin Son Derece Hassas Kontrolünü Sağlamak İçin Daha da Geliştirilmiştir. Genelec, Bu Özel Şekilli, Çok Pürüzsüz Yüzeyi Tasarladı ve Mahfazaya Entegre Etti. Şaşırtıcı Derecede Düz Eksen Dışı ve Eksen Dışı Frekans Tepkisi Elde Etmek İçin Alanı Maksimize Edilmiştir. Sonuç Olarak, 8350A, Hem Eksende Hem de Eksende Şaşırtıcı Derecede Geniş, Düz Frekans Tepkisine Sahiptir. Bu Ayrıca 8350A'ya Mükemmel Görüntüleme Özellikleri ve Daha Az Dinleme Yorgunluğu Verir.  Teknik Özellikler


  Güç Yapılandırması: Çift Amperli
  LF Sürücü Boyutu: 8" woofer
  HF Sürücü Boyutu: 1" tweeter
  LF Sürücü Güç Ampi: 200W
  HF Sürücü Güç Ampi: 150W
  Frekans Tepkisi: 38Hz-20kHz
  Geçiş Frekansı: 1.8kHz
  Maksimum Tepe SPL: 121 dB SPL
  Giriş Türleri: 1 x XLR (analog), 1 x XLR (AES / EBU)
  Çıkış Türleri: 1 x XLR Thru (AES / EBU)
  Özellikler: Ek EQ / Seviye ayarları için DIP anahtarları, Eğim
   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.