sadsad x
asdasd
pop up.jpg (94 KB)
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • C-4 Condenser Koro Mikrofonu
     C-4 Mikrofon, Koro, Piyano veya Başka Herhangi Bir Vokal veya Akustik Ses Kaynağının Performansını Yakalamak İçin Güzel Bir Gerçekçi Ses Sağlamak Üzere Yapılmıştır. Mükemmel Uyumlu Çiftler Halinde Satılan Bu Olağanüstü Kondansatör Mikrofonları, Özellikle Canlı Uygulamalar İçin Mükemmeldir Çünkü Sahne Işıkları ile Kullanım İçin İdeal Olan Yansıtıcı Olmayan Mat Yüzeylidir.
  Bir Kondansatör Mikrofonu, Canlı veya Kayıt Ayarlarında Vokal veya Akustik Aletleri Yakalamak İçin İdeal Seçimdir. Doğası Gereği, Yoğunlaştırıcı Mikrofonlar Dinamik Mikrofonlardan Çok Daha Hassastır ve En İnce Sinyalleri Bile Almalarını Sağlar. Kondansatör ve Dinamik Mikrofonlar Arasındaki Fark, Operasyon İçin Fantom Gücü (+48 V DC) Gerektiren Aktif Devre İçermeleridir. Bunları Herhangi Bir Fantom Gücüyle Donatılmış BEHRINGER XENYX Karıştırıcısından Güçlendirebilirsiniz                                        C-4 Condenser Koro Mikrofonu

  C-4 Condenser Koro Mikrofonu  Ses Sisteminize Bağlandıktan Sonra, Bu İkiz Kalibreli Yanlı Mikrofonların Olağanüstü Düz Frekans Tepkisine Sahip Olduğunu Fark Edeceksiniz (1 kHz-8 kHz Arasında Ortalama 4 dB Artış). Yoğunlaştırıcı Mikrofonlar Konusunda Yeni Olanlarınız İçin Bu, Temelde Zil Sesleri ve Üstten Miking İçin Mükemmel Bir Şekil Verecek Şekilde Biraz Daha Parlak Bir Ses Elde Edeceğiniz Anlamına Gelir. Akustik Piyanolar ve Korolar da Bu Frekans Tepkisinden Büyük Ölçüde Faydalanacaktır. Kardioid Başlatma Modeli, Benzersiz Ses Kaynağı Ayırma ve Geri Bildirim Reddetme Sağlar. C-4 Mikrofonları, Aşırı Dinamikleri (20 Hz'den 20 kHz'e Kadar) Kaldırabilen ve Maksimum 136dB Ses Basıncı Seviyesine Sahip, Son Derece Düşük Gürültülü Trafosuz FET Giriş Devresi İçerir. C-4 Mikrofonları Ayrıca İnfrasonik Özellikleri Ortadan Kaldırmak İçin Değiştirilebilir Bir Düşük Frekanslı Roll-Off Özelliğine Sahiptir. 
  GENEL ÖZELLİKLER

  * Stereofonik Stüdyo Kayıt ve Canlı Uygulamalar İçin 2 Adet Uyumlu Kondenser Mikrofon

  * Stüdyo ve Canlı Uygulamalar İçin Ana ve Destek Mikrofonları Olarak İdeal

  * Etkili Geri Bildirimin Giderilmesi İçin Kardioid Toplama Modeli

  * Ultra Geniş Frekans Tepkisi ve Mükemmel Ses Üretimi İçin Düşük Kütleli Diyafram

  * Değiştirilebilir Düşük Frekanslı Roll-Off ve Giriş Zayıflama

  * Ultra Düşük Gürültülü Trafosuz FET Girişi Düşük Frekans Bozulmasını Önler

  * Metal Döküm Gövdeli Son Derece Sağlam Yapı

  * En Yüksek Sinyal Bütünlüğü İçin Altın Kaplamalı 3 Pinli XLR Konektörü

  * Stand Adaptörleri, Ön Camlar, Stereo Bar ve Taşıma Çantası Dahil
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.