Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

C-4 Condenser Koro Mikrofonu

Ürün Kodu : BEH0201-OTV
1.792 TL
Havale Fiyatı :
1.756 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Behringer Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

C-4 Condenser Koro Mikrofonu
 C-4 Mikrofon, Koro, Piyano veya Başka Herhangi Bir Vokal veya Akustik Ses Kaynağının Performansını Yakalamak İçin Güzel Bir Gerçekçi Ses Sağlamak Üzere Yapılmıştır. Mükemmel Uyumlu Çiftler Halinde Satılan Bu Olağanüstü Kondansatör Mikrofonları, Özellikle Canlı Uygulamalar İçin Mükemmeldir Çünkü Sahne Işıkları ile Kullanım İçin İdeal Olan Yansıtıcı Olmayan Mat Yüzeylidir.
Bir Kondansatör Mikrofonu, Canlı veya Kayıt Ayarlarında Vokal veya Akustik Aletleri Yakalamak İçin İdeal Seçimdir. Doğası Gereği, Yoğunlaştırıcı Mikrofonlar Dinamik Mikrofonlardan Çok Daha Hassastır ve En İnce Sinyalleri Bile Almalarını Sağlar. Kondansatör ve Dinamik Mikrofonlar Arasındaki Fark, Operasyon İçin Fantom Gücü (+48 V DC) Gerektiren Aktif Devre İçermeleridir. Bunları Herhangi Bir Fantom Gücüyle Donatılmış BEHRINGER XENYX Karıştırıcısından Güçlendirebilirsiniz                                      C-4 Condenser Koro Mikrofonu

C-4 Condenser Koro MikrofonuSes Sisteminize Bağlandıktan Sonra, Bu İkiz Kalibreli Yanlı Mikrofonların Olağanüstü Düz Frekans Tepkisine Sahip Olduğunu Fark Edeceksiniz (1 kHz-8 kHz Arasında Ortalama 4 dB Artış). Yoğunlaştırıcı Mikrofonlar Konusunda Yeni Olanlarınız İçin Bu, Temelde Zil Sesleri ve Üstten Miking İçin Mükemmel Bir Şekil Verecek Şekilde Biraz Daha Parlak Bir Ses Elde Edeceğiniz Anlamına Gelir. Akustik Piyanolar ve Korolar da Bu Frekans Tepkisinden Büyük Ölçüde Faydalanacaktır. Kardioid Başlatma Modeli, Benzersiz Ses Kaynağı Ayırma ve Geri Bildirim Reddetme Sağlar. C-4 Mikrofonları, Aşırı Dinamikleri (20 Hz'den 20 kHz'e Kadar) Kaldırabilen ve Maksimum 136dB Ses Basıncı Seviyesine Sahip, Son Derece Düşük Gürültülü Trafosuz FET Giriş Devresi İçerir. C-4 Mikrofonları Ayrıca İnfrasonik Özellikleri Ortadan Kaldırmak İçin Değiştirilebilir Bir Düşük Frekanslı Roll-Off Özelliğine Sahiptir. 
GENEL ÖZELLİKLER

* Stereofonik Stüdyo Kayıt ve Canlı Uygulamalar İçin 2 Adet Uyumlu Kondenser Mikrofon

* Stüdyo ve Canlı Uygulamalar İçin Ana ve Destek Mikrofonları Olarak İdeal

* Etkili Geri Bildirimin Giderilmesi İçin Kardioid Toplama Modeli

* Ultra Geniş Frekans Tepkisi ve Mükemmel Ses Üretimi İçin Düşük Kütleli Diyafram

* Değiştirilebilir Düşük Frekanslı Roll-Off ve Giriş Zayıflama

* Ultra Düşük Gürültülü Trafosuz FET Girişi Düşük Frekans Bozulmasını Önler

* Metal Döküm Gövdeli Son Derece Sağlam Yapı

* En Yüksek Sinyal Bütünlüğü İçin Altın Kaplamalı 3 Pinli XLR Konektörü

* Stand Adaptörleri, Ön Camlar, Stereo Bar ve Taşıma Çantası Dahil
         
Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.