sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • CE500D Yüksek Performanslı, Aktif 100 Watt Hoparlörci
   
     CE500D Aktif Hoparlör Sistemi, İş Ortamları İçin İdealdir ve Geniş Bir Dinleme Alanında Tam ve Net Sesin Keyfini Çıkarmanızı Sağlar. Restoranlar, Mağazalar, Sergi Salonları ve Daha Fazlası Gibi İç Mekan Ticari Tesislerini Tamamlamak İçin Özel Olarak Tasarlanan 100-Watt CE500D, Kaplama Gereksinimlerini Karşılamak İçin Duvarlara Yerleştirilebilecekleri veya Yukarıdan Askıya Alınabilecekleri Özel Montaj Dirsekleriyle Donatılmıştır.
  En Son Teknolojiye Sahip Güçlü Amplifikatörler Kesinlikle Etkileyici Geliyor Peki Duyduğunuz Sistemin Kısmı Ne? Dönüştürücülerimizdeki (Woofer ve Tweeter'lar) Hiçbir Zaman Köşeleri Kesmeyiz ve Elimizdekileri Raftan Asla Çekmeyiz. LF (Düşük Frekans) ve HF (Yüksek Frekans) Dönüştürücülerimiz Her Uygulama İçin Özel Olarak Tasarlanmıştır Bizi Rekabetten Ayıran Şey Budur. Bir CE500D Satın Aldığınızda, Gerçekten Profesyonel Sonuçlar İçin İçerideki Transdüserlerin Diğer Tüm Elemanlarla Kusursuz Performans Gösterecek Şekilde Tasarlandığından Emin Olabilirsiniz. Sonuç Olarak, CE500D, 60 Hz - 20 kHz Arasında Cetvelin Yassı Frekans Tepkisini Sağlar. Sıkı ve Doğru Düşük Uçlu, Belirgin Ayrıntılara Sahip Mids ve Kristal Berraklığında Yüksekler.
  CE500D'yi Kullanmak İçin Bir Miksere Bile İhtiyacınız Yok. Sadece Çalışma Gücü Sağlayın, Bir Mikrofon Bağlayın ve Konuşmaya Başlayın. 
  Konferans Odası, Bekleme Odası veya Yemek Alanı İçin Konuşmacılara İhtiyacınız Olsa da, 100 Watt CE500D Şirketinizin Durumunu Yükseltecek ve Mesajınızı Şık Bir Şekilde İleteceksiniz.    

                                       LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi

  LARK 150 Kablosuz Çift Mikrofon Sistemi
  Genel Özellikler

  Çok Amaçlı, 100 Watt Ticari Ses Uygulamaları İçin Aktif Hoparlör;
  Restoranlar, Mağazalar, Sergiler, Multimedya, Ev Kaydı ve A/V Üretimi İçin Mükemmel;
  Olağanüstü Ses Kalitesi, Geniş Dinamik Aralık ve Ultra Lineer Frekans Aralığı;
  Son Derece Hafif Selüloz Konili ve Yüksek Çözünürlüklü ½" Tweeter ile Güçlü 5" "Woofer;
  Ses Kontrolü ve Tepe LED'i ile Ultra Düşük Gürültü Mikrofonu/Hat Girişi;
  Ek Hat Çıkış Konektörü Ek Hoparlör Sistemlerinin Bağlanmasına İzin Verir;
  Üstün Sistem Kontrolü ve Hoparlör Koruması İçin Entegre Sınırlayıcı;
  Ultra Esnek ve Ağır Hizmet Tipi Duvara Montaj Braketi Dahildir.

           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.