Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

CERES E4.5 Referans Monitör (çift)

Ürün Kodu : PRE0053
12.941 TL
Havale Fiyatı :
12.682 TL
(0) Yorum Yap
Daha Fazla Presonus Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

CERES E4.5 Referans Monitör (çift)
 


Kayıt Stüdyosu Kalitesinde Zengin ve Detaylı Sound
Presonus Stüdyo Cihazları, Yaptıkları Müziklerdeki En İnce Detaylarına Kadar Duymak İsteyen Ses Kayıt Mühendisleri Tarafından Yıllardır Tercih Edilmektedir. Bu Kalite Artık Herkesin Ulaşabileceği Bir Durumda. Ceres Aktif Monitör Hoparlörleri Ev veya Ofisinize Stüdyo Dinleme Ortamı Kalitesinde Bir Ses Vermektedirler. Üzerinde Barındırdığı Son Derece Esnek Bağlantı İmkanları Sayesinde Profesyonel Kontroller ve Herhangi Bir Bluetooth Cihazından Kablosuz Audio Streaming Özellikleri ile Kullanımları Son Derece Kolaydır.

Presonus Markasını Duymamış Olabilirsiniz ama Bizi Her Gün Duyuyorsunuz
Televizyonda ve Radyoda, MP3'lerde ve Online Videolarda, Oyunlarda ve Filmlerde... Presonus Ses Mühendislerinin Kaydedip, Yayımladıkları Yüksek Kaliteli Müzikleri Oluşturmak İçin Kullandıkları Teknolojiyi Üretmektdir. Tüm Stüdyo Monitörlerimizde Kullanılan Teknoloji ve Blutooth'un Son Derece Kullanım Kolaylığını birleştirerek Ortaya Çıkan Ceres Hoparlörleri Evinizde Dinlediğiniz Müziği Orijinal Perfomanstaki Bütün Sesleri En İnce Detaylarına Kadar Size Verecektir.

Sıradan Ev Hoparlörleri ile Gerçek Arasındaki Fark
Presonus Stüdyo Cihazları, Yaptıkları Müziklerdeki Bütün Detayları Duymak İsteyen Ses Kayıt Mühendisleri Tarafından Çok Uzun Bir Süredir Kullanılmaktadırlar. Bu Kalite Artık Herkesin Kolayca Ulaşabileceği Bir Formatta. Ceres Aktif Monitör Hoparlörleri Ev veya Ofisinize Stüdyo Dinleme Ortamı Kalitesinde Bir Ses Vermektedirler. Bünyesinde Barındırdıkları Son Derece Esnek Bağlantı İmkanları Sayesinde Profesyonel Kontroller ve Herhangi Bir Bluetooth Cihazından Kablosuz Audio Streaming Özellikleri ile Kullanımları Oldukça Kolaydır.
                                     VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Frekans Cevabı : 35 Hz - 160 kHz (-3 dB)

Maksimum Çıkış : 
126 dB SPL

Alçak Frekans Sürücü : 
15" (3" coil)

Amplifikatör Tür: 
Class D

Amplifikatör Gücü: 
Toplam 1200W (peak)

Girişler : 
2 x XLR / TRS combo

Çıkışlar : 
2 XLR link çıkış

Boyutlar : 
612 x 425 x 606 mm.

Ağırlık : 
32 kg

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.