sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • CERES E4.5 Referans Monitör (ÇİFT )

   
                       
  CERES E4.5 Referans Monitör (çift )

  Kayıt Stüdyosu Kalitesinde Zengin ve Detaylı Sound
  Presonus Stüdyo Cihazları, Yaptıkları Müziklerdeki En İnce Detaylarına Kadar Duymak İsteyen Ses Kayıt Mühendisleri Tarafından Yıllardır Tercih Edilmektedir. Bu Kalite Artık Herkesin Ulaşabileceği Bir Durumda. Ceres Aktif Monitör Hoparlörleri Ev veya Ofisinize Stüdyo Dinleme Ortamı Kalitesinde Bir Ses Vermektedirler. Üzerinde Barındırdığı Son Derece Esnek Bağlantı İmkanları Sayesinde Profesyonel Kontroller ve Herhangi Bir Bluetooth Cihazından Kablosuz Audio Streaming Özellikleri ile Kullanımları Son Derece Kolaydır.
  Presonus Markasını Duymamış Olabilirsiniz ama Bizi Her Gün Duyuyorsunuz
  Televizyonda ve Radyoda, MP3'lerde ve Online Videolarda, Oyunlarda ve Filmlerde... Presonus Ses Mühendislerinin Kaydedip, Yayımladıkları Yüksek Kaliteli Müzikleri Oluşturmak İçin Kullandıkları Teknolojiyi Üretmektdir. Tüm Stüdyo Monitörlerimizde Kullanılan Teknoloji ve Blutooth'un Son Derece Kullanım Kolaylığını birleştirerek Ortaya Çıkan Ceres Hoparlörleri Evinizde Dinlediğiniz Müziği Orijinal Perfomanstaki Bütün Sesleri En İnce Detaylarına Kadar Size Verecektir.
  Sıradan Ev Hoparlörleri ile Gerçek Arasındaki Fark
  Presonus Stüdyo Cihazları, Yaptıkları Müziklerdeki Bütün Detayları Duymak İsteyen Ses Kayıt Mühendisleri Tarafından Çok Uzun Bir Süredir Kullanılmaktadırlar. Bu Kalite Artık Herkesin Kolayca Ulaşabileceği Bir Formatta. Ceres Aktif Monitör Hoparlörleri Ev veya Ofisinize Stüdyo Dinleme Ortamı Kalitesinde Bir Ses Vermektedirler. Bünyesinde Barındırdıkları Son Derece Esnek Bağlantı İmkanları Sayesinde Profesyonel Kontroller ve Herhangi Bir Bluetooth Cihazından Kablosuz Audio Streaming Özellikleri ile Kullanımları Oldukça Kolaydır.

  Teknik Özellikler:

  Frekans Cevabı :
  35 Hz - 160 kHz (-3 dB)

  Maksimum Çıkış :
  126 dB SPL

  Alçak Frekans Sürücü :
  15" (3" coil)

  Amplifikatör Tür:
  Class D

  Amplifikatör Gücü:
  Toplam 1200W (peak)

  Girişler :
  2 x XLR / TRS combo

  Çıkışlar :
  2 XLR link çıkış

  Boyutlar :
  612 x 425 x 606 mm.

  Ağırlık :
  32 kg

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.