Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

ERIS E4.5 Referans Monitör (çift)

Ürün Kodu : PRE0020
10.095 TL
Havale Fiyatı :
9.893 TL
(3) Yorum Yap
Daha Fazla Presonus Ürünü
ÜCRETSİZ TESLİMAT
2 YIL GARANTİ
KOLAY İADE

ERIS E4.5 Referans Monitör (çift)
 


Yeni Eris E4.5 İki Yollu Aktif 4.5" Monitörler Son Derece Kontrollü ve Hassas Bir Bas Cevabı ile Oldukça Temiz ve Net Bir Tiz Cevabı Sunmaktadır. Kevlar'dan Üretilmiş Alçak Frekans Dönüştürücüler Sayesinde Oldukça Düşük Kütleli İpek Kubbeli Tweeter'lar ve Hassas AB Sınıfı Amplifikatörler ile Birleştiğinde Ortaya Son Derece Çok Kullanışlı ve Her Yere Uyum Sağlayabilen Bir Aktif Monitör Çıkmıştır. E4.5'in Kasası Vinil-Lamineli MDF'den İmal Edilmiştir. 4.5" Kevlar Alçak Frekans Sürücüsü 25 Wattlık AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Eşlenmiştir. Ayrıca Yüksek Frekanslar İçin 1"'lik İpek Kubbeli Tweeter 25 Watt'lık AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Sürülmektedir. E4.5 Serisi Hoparlörler 70Hz ile 20kHz Arası Bir Frekans Cevabına Sahiptirler. Eris E4.5'ler Hem Balanslı 1/4" TRS Hem Balanssız RCA Tipi Girişlere Olanak Sağlar. Ayrıca Ön Tarafta Bulunan 1/8" lik Girişler Sayesinde Her Türlü Taşınabilir Medya Oynatıcınızı veya Bilgisayarınızı Eris 4.5'lere Bağlayabilirsiniz.

Akustik Ayar Kontrolleri
Eris Monitörleri Akustik Ayar Kısmında 3 Adet EQ Kontrolü Sunmaktadır: Yüksek, Orta ve Düşük CutOff. Bu Ayarlar Sayesinde Monitörünüz Yerleştirildiği Ortama Göre Ayarlanabilir. Düşük CutOff Aynı Zamanda Sub Bass'lar ile Birlikte Kullanıldığında Daha Faydalı Olmaktadır. High Kontrolü, 4.5 kHz Üzerindeki Sinyalleri 6 dB Kadar Arttırıp Azaltabilen Bir Shelving Filtredir. Orta CutOff ise 1 kHz'in Bir Oktav Üstü ve Altındaki Frekansları Arttırıp Azaltabilen Bir Peak Filtredir. Düşük CutOff ise 80 veya 100 Hz'in Altındaki Frekansları 12 dB / Oktavlık Bir Eğim ile Kesen Bir Filtre Görevi Görmektedir. Bu Kontrol Özellikle E4.5'ler Bir Sub Bass ile Birlikte Kullanıldığında Son Derece Fayda Sağlamaktadırlar.

Akustik alan kontrolü
Bu üç konumlu Akustik alan kontrolü 800 Hz'in altındaki frekansları 2 veya 4 dB kesen ikinci dereceden, low shelving filtredir. Akustik alan kontrolü monitörlerin özellikle duvar kenarları veya köşelerine yerleştirildiğinde ortaya çıkan yüksek bas cevabını dengelemek için kullanılır.


Son Derece Kusursuz Koruma Devreleri
RF Ekranlama Sayesinde Radyo Frekansı (RC) Dalgaların Monitörün Devrelerini Etkileyip Duyulabilir Bir Gürültü Oluşması Engellenmiştir. Eris monitörleri Yüksek Isı Koruması, Çıkış Akım Sınırlayıcı ve Subsonic Korumaya Sahiptir. Ayrıca Monitörlerin Açıldıklarında Duyulan "POP" Sesini Önleme Amaçlı "Soft Startup" Özelliği Bulunmaktadır.
                                     ERIS_E4.5_Referans_Monitör_(çift)

ERIS_E4.5_Referans_Monitör_(çift)

TEKNİK ÖZELLİKLER:

Girişler

1 x 1/4" TRS Balanslı

1 x RCA Phono Balanssız

Frekans Cevabı : 
70 Hz ila 22 kHz


Crossover Frekans: 2.8 kHz

Amplifikatör: 25 Watt

Maximum SPL: 100 dB @ 1 mt.

Alçak Frekans Sürücü: 4.5" Kevlar

Yüksek Frekans Sürücü: 1" İpek Kubbe

Giriş Empedansı: 10 k ohm

EQ: HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

Koruma: RF Ekranlama

Çıkış Akım Sınırlama

Yüksek Isı Koruması

Açma Kapama Transient Koruması

Subsonic Filtre

Harici Sigorta

Kasa: Vinil Lamine MDF

Boyutlar: 163 mm x 180 mm x 241 mm

Ağırlık: 5,9 kg

 

Garanti Bilgisi
24 Ay
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.