sadsad x
asdasd
Havale ile 6.039 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ERIS E4.5 Referans Monitör (çift)
   


  Yeni Eris E4.5 İki Yollu Aktif 4.5" Monitörler Son Derece Kontrollü ve Hassas Bir Bas Cevabı ile Oldukça Temiz ve Net Bir Tiz Cevabı Sunmaktadır. Kevlar'dan Üretilmiş Alçak Frekans Dönüştürücüler Sayesinde Oldukça Düşük Kütleli İpek Kubbeli Tweeter'lar ve Hassas AB Sınıfı Amplifikatörler ile Birleştiğinde Ortaya Son Derece Çok Kullanışlı ve Her Yere Uyum Sağlayabilen Bir Aktif Monitör Çıkmıştır. E4.5'in Kasası Vinil-Lamineli MDF'den İmal Edilmiştir. 4.5" Kevlar Alçak Frekans Sürücüsü 25 Wattlık AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Eşlenmiştir. Ayrıca Yüksek Frekanslar İçin 1"'lik İpek Kubbeli Tweeter 25 Watt'lık AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Sürülmektedir. E4.5 Serisi Hoparlörler 70Hz ile 20kHz Arası Bir Frekans Cevabına Sahiptirler. Eris E4.5'ler Hem Balanslı 1/4" TRS Hem Balanssız RCA Tipi Girişlere Olanak Sağlar. Ayrıca Ön Tarafta Bulunan 1/8" lik Girişler Sayesinde Her Türlü Taşınabilir Medya Oynatıcınızı veya Bilgisayarınızı Eris 4.5'lere Bağlayabilirsiniz.

  Akustik Ayar Kontrolleri
  Eris Monitörleri Akustik Ayar Kısmında 3 Adet EQ Kontrolü Sunmaktadır: Yüksek, Orta ve Düşük CutOff. Bu Ayarlar Sayesinde Monitörünüz Yerleştirildiği Ortama Göre Ayarlanabilir. Düşük CutOff Aynı Zamanda Sub Bass'lar ile Birlikte Kullanıldığında Daha Faydalı Olmaktadır. High Kontrolü, 4.5 kHz Üzerindeki Sinyalleri 6 dB Kadar Arttırıp Azaltabilen Bir Shelving Filtredir. Orta CutOff ise 1 kHz'in Bir Oktav Üstü ve Altındaki Frekansları Arttırıp Azaltabilen Bir Peak Filtredir. Düşük CutOff ise 80 veya 100 Hz'in Altındaki Frekansları 12 dB / Oktavlık Bir Eğim ile Kesen Bir Filtre Görevi Görmektedir. Bu Kontrol Özellikle E4.5'ler Bir Sub Bass ile Birlikte Kullanıldığında Son Derece Fayda Sağlamaktadırlar.

  Akustik alan kontrolü
  Bu üç konumlu Akustik alan kontrolü 800 Hz'in altındaki frekansları 2 veya 4 dB kesen ikinci dereceden, low shelving filtredir. Akustik alan kontrolü monitörlerin özellikle duvar kenarları veya köşelerine yerleştirildiğinde ortaya çıkan yüksek bas cevabını dengelemek için kullanılır.


  Son Derece Kusursuz Koruma Devreleri
  RF Ekranlama Sayesinde Radyo Frekansı (RC) Dalgaların Monitörün Devrelerini Etkileyip Duyulabilir Bir Gürültü Oluşması Engellenmiştir. Eris monitörleri Yüksek Isı Koruması, Çıkış Akım Sınırlayıcı ve Subsonic Korumaya Sahiptir. Ayrıca Monitörlerin Açıldıklarında Duyulan "POP" Sesini Önleme Amaçlı "Soft Startup" Özelliği Bulunmaktadır.
                                       ERIS_E4.5_Referans_Monitör_(çift)

  ERIS_E4.5_Referans_Monitör_(çift)

  TEKNİK ÖZELLİKLER:

  Girişler

  1 x 1/4" TRS Balanslı

  1 x RCA Phono Balanssız

  Frekans Cevabı : 
  70 Hz ila 22 kHz


  Crossover Frekans: 2.8 kHz

  Amplifikatör: 25 Watt

  Maximum SPL: 100 dB @ 1 mt.

  Alçak Frekans Sürücü: 4.5" Kevlar

  Yüksek Frekans Sürücü: 1" İpek Kubbe

  Giriş Empedansı: 10 k ohm

  EQ: HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

  HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

  Koruma: RF Ekranlama

  Çıkış Akım Sınırlama

  Yüksek Isı Koruması

  Açma Kapama Transient Koruması

  Subsonic Filtre

  Harici Sigorta

  Kasa: Vinil Lamine MDF

  Boyutlar: 163 mm x 180 mm x 241 mm

  Ağırlık: 5,9 kg

   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.