sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ERIS E8 Hoparlör 2 Yollu Aktif Profesyonel Monitor (ÇİFT)
   

  Eris Serisi Monitörler Yumuşak, Doğru Bir Frekans Tepkisi, Güçlü Class AB Amplifikasyonu ve Oda Anomalilerini Azaltmak İçin Bir Dizi Akustik Ayar Kontrolleri Sunar.
  Eris Serisi Stüdyo Monitöründe Düşük Frekanslı Sürücü Kullanılır. Eris E8'in 8'' Woofer'ının Örgüsü ve Doğası Yansıyan Enerjinin Parçalanmasına Yardımcı Oluyor, Böylece Daha Az Gecikmeli Yansımalar Dinleyicinin Kulağına Ulaşıyor. Bu, Frekans Aralığı Boyunca Daha Sabit Bir Dağılım Deseni Sağlar, Böylece Daha Az Zaman Bulaşmış Ses ve Daha Temiz Genel Ses Elde Edilir.
  Eris Monitör, Sesi Geniş Bir Dağılım Deseni ile Yaymak ve Daha Büyük Bir Tatlı Nokta Oluşturmak İçin Tasarlanmış Bir İpek Kubbe Tweeter ile Donatılmıştır. Sonuç Olarak Geçici ve Yüksek Frekansları Doğru Şekilde Üreten Yumuşak ve Zarif Bir Sestir.


                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)  Günümüzün Müzik Yapımcıları Çok Çeşitli Müzik Türleriyle Uğraşmakta ve Çoğu Zaman Zorlu Karıştırma Ortamlarında Çalışmaktadır. Bu Yüzden Eris Serisi Stüdyo Monitörleri Geniş Akustik Ayar Kontrolleri Sunar. Üç Konumlu Akustik Alan Düğmesi, Bir Monitör Bir Köşeye veya Duvara Yakın Yerleştirildiğinde Oluşabilecek Sınır bas Kuvvetini Telafi Etmeye Yardımcı Olur. Yüksek ve Orta Kontroller Oda Bozukluklarını Daha da Hafifletmeye Yardımcı Olur. Düşük Kesme Filtresi, Bir Temblor Subwoofer'ı Monitör Kurulumunuza Entegre Etmeyi Kolaylaştırır.
  Üç Farklı Ses Girişi Türüyle, Eris Monitörlerine Ses Arabirimi, Mikser, Monitör Denetleyicisi veya Hemen Hemen Tüm Diğer Satır Düzeyi Kaynaklarından Ses Beslemesi Kolaydır. Eris E8 Monitörleri Dengeli XLR, Dengeli ¼” TRS ve Dengesiz RCA Hat Seviyesi Girişleri Sağlar. Bu Seçim Eris Hoparlörlerinizi Neredeyse Tüm Hat Seviyelerindeki Kaynaklara Bağlamanıza Gerek Kalmaz.  TEKNİK ÖZELLİKLER

  Girişler: 1 x XLR Balanslı / 1 x 1/4" TRS Balanslı / 1 x RCA Phono Balanssız
  Frekans Cevabı: 35 Hz ila 22 kHz
  Crossover Frekans: 3 kHz
  LF Amplifikatör: 75 Watt
  HF Amplifikatör: 65 Watt
  Maximum SPL: 105 dB @ 1 mt.
  Alçak Frekans Sürücü: 8" Kevlar
  Yüksek Frekans Sürücü: 1.25" ipek kubbe
  Giriş Empedansı: 10 k ohm
  EQ: HF: -6, 0, +6 dB sürekli ayarlanabilen / MF: -6, 0, +6 dB sürekli ayarlanabilen / Low Cut: Flat, 80 Hz, 100 Hz switch'li / Akustik Space: Flat, -2 dB, -4 dB switch'li
  Koruma: RF ekranlama / Çıkış Akım sınırlama / Yüksek ısı / Açma kapama transient koruma / Subsonic filtre / Harici sigorta
  Kasa: Vinil lamine MDF
  Boyutlar: 250 mm x 299 mm x 384 mm
  Ağırlık: 10,07 kg.
           
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.