sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • ERIS E8 Referans Monitör (ÇİFT )


  Yeni Eris E8 İki Yollu Aktif 8" Monitörler Oldukça Kontrollü ve Hassas Bir Bass Cevabı ile Temiz ve Net Bir Tiz Cevabı Sunmaktadır. Kevlar'dan Üretilen Alçak Frekans Dönüştürücüler, Oldukça Düşük Kütleli İpek Kubbeli Tweeterlar ve Hassas AB Sınıfı Amplifikatörler ile Akustik Ayar İmkanları Birleştiğinde Ortaya Son Derece Kullanışlı ve Her Yere Uyum Sağlayabilen Bir Aktif Monitör Çıkmıştır. E8'in Kasası Ön Taraftan Havalandırmalı Vinil Lamineli MDF'den İmal Edilmiştir. 8" Kevlar Alçak Frekans Sürücüsü 75 Watt Gücünde AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Eşlenmiştir. Ayrıca Yüksek Frekanslar İçin 1.25"' Boyutunda İpek Kubbeli Tweeter 65 Watt Gücünde AB Sınıfı Bir Amplifikatör ile Sürülmektedir. E8 Serisi Hoparlörler Temiz Olarak 105 dB Şiddetinde Bir Güç Verebilirler. Eris E8'ler Balanslı XLR, ve Balanslı 1/4" TRS hem de Balanssız RCA Tipi Girişlere Sahiptir.
   
                       
  ERIS E8 Referans Monitör (çift )

  Acoustic Ayar Kontrolleri
  Eris Monitörleri Akustik Ayar Kısmında 3 Adet EQ Kontrolü Sunmaktadır: Yüksek, Orta ve Düşük CutOff. Bu Ayarlar Sayesinde Monitörünüz Yerleştirildiği Pozisyona Göre Ayarlanabilir. Low CutOff Aynı Zamanda Sub Bass'lar ile Birlikte Kullanıldığında Oldukça Faydalı Olmaktadır. Yüksek CutOff Seçeneğinde 4.5 kHz Üzerindeki Sinyalleri 6 dB Kadar Arttırıp Azaltabilen Bir Shelving Filtredir. Orta CutOff Seçeneği ise 1 kHz'in Bir Oktav Üstü ve Altındaki Frekansları Arttırıp Azaltabilen Bir Peak Filtredir. Düşük Cutoff ise 80 veya 100 Hz'in Altındaki Frekansları 12 dB / Oktavlık Bir Eğim ile Kesen Bir Filtre Görevi Görmektedir. Bu Kontrol Özellikle E8'ler Bir Sub Bass ile Beraber Kullanıldığında Çok Fayda Sağlamaktadırlar.

  Akustik Alan Kontrolü
  Eris Monitörleri Akustik Ayar Kısmında 3 Adet EQ Kontrolü Sunmaktadır: Yüksek, Orta ve Düşük CutOff. Bu Ayarlar Sayesinde Monitörünüz Yerleştirildiği Mekana Göre Ayarlanabilir. Düşük CutOff Aynı Zamanda Sub Bass'lar ile Birlikte Kullanıldığında Faydalı Olmaktadır. High Kontrolü, 4.5 kHz Üzerindeki Sinyalleri 6 dB Kadar Arttırıp Azaltabilen Bir Shelving Filtredir. Mid Kontrol ise 1 kHz'in Bir Oktav Üstü ve Altındaki Frekansları Arttırıp Azaltabilen Bir Peak Filtredir. Low CutOff ise 80 veya 100 Hz'in Altındaki Bütün Frekansları 12 dB / Oktavlık Bir Eğim ile Kesen Bir Filtre Görevi Görmektedir. Bu Kontrol Özellikle E8'ler Bir Sub Bass ile Kullanıldığında Çok Fayda Sağlamaktadırlar.

  Kusursuz Koruma Devreleri
  RF Ekranlama ile Radyo Frekansı (RC) Dalgaların Monitörün Devrelerini Etkileyip Duyulabilir Bir Gürültü Oluşması Engellenmiştir. Eris Monitörleri Yüksek Isı Koruması, Çıkış Akım Sınırlayıcı ve Subsonik Korumaya Sahiptir. Ayrıca Monitörlerin Açıldıkları Zaman Duyulan "POP" Sesini Önleme Amaçlı "Soft Startup" Özelliğide Bulunmaktadır.

  Teknik Özellikler:

  Girişler


  1 x XLR Balanslı

  1 x 1/4" TRS Balanslı

  1 x RCA Phono Balanssız

  Frekans Cevabı :
  35 Hz ila 22 kHz

  Crossover Frekans: 3 kHz

  LF Amplifikatör : 75 Watt

  HF Amplifikatör: 65 Watt

  Maximum SPL: 105 dB @ 1 mt.

  Alçak Frekans Sürücü: Çift 8" Kevlar

  Yüksek Frekans Sürücü: 1.25" İpek Kubbe

  Giriş Empedansı: 10 k ohm

  EQ: HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

  MF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

  Low Cut: Flat, 80 Hz, 100 Hz Switch'li

  Akustik Space: Flat, -2 dB, -4 dB Switch'li

  Koruma: RF Ekranlama

  Çıkış Akım Sınırlama

  Yüksek Isı Koruması

  Açma Kapama Transient Koruma

  Subsonic Filtre

  Harici Sigorta

  Kasa: Vinil Lamine MDF

  Boyutlar: 250 mm x 299 mm x 384 mm

  Ağırlık: 10,7 kg
 • İADE YAZISI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.