sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • S2V Aktif Referans Monitörü  ADAM Audio S2V, Yakın Alanlardaki Uygulamalar İçin Tasarlanmış Aktif Bir Dikey 2 Yönlü Stüdyo Monitörüdür. Kompakt Ayak İzine Rağmen, S2V Profesyonel Mühendislerin Hassas Referans Sınıfı Monitörlerden Talep Ettikleri Gücü ve Hassasiyeti Sunar. Çarpıcı Netlikle Yüksek Çözünürlüklü, Tam Bant Genişliğinde Ses Üretilir. Berlin'de En Katı Toleranslara Göre Tasarlanan ADAM'nin 3. Nesil S Serisi Monitörleri, Yeni Genişletilmiş Lineer Excursion (ELE) Woofer ve S-ART Tweeter'ı da İçeren En Son Teknolojiye Sahiptir. ADAM'ın Beğenilen, Hızlandırılmış Şerit Tasarımının Güncellenmiş ve Daha Hassas Bir Sürümü. 35Hz – 50kHz Frekans Aralığı, Ultra Geniş ve Kararlı Stereo Görüntüleme, güçlü PWM ICE Çift Amplifikasyon ve Ultra Düşük Bozulma Özelliği ile ADAM Audio S2V, Seanstan Sonra Oturumunuza Güvenebileceğiniz Birinci Sınıf Bir İzleme Sunar.  Göze Çarpanlar


  * 1 x 7" HexaCone Woofer ve S-ART Tweeter ile Dikey 2 Yönlü Sistem

  * Sert Bir Alüminyum Bloğundan Frezelenmiş Yeni Tasarlanmış HPS Dalga Kılavuzu

  * Ismarlama Genişletilmiş Lineer Gezi (ELE) Bas Sürücüsü

  * Özel Tasarım Simetrik Mıknatıs Grubu (SMA)

  * Ön Bölmedeki Geniş Bas Refleks Bağlantı Noktaları

  * Yüksek Verimli 350W PWM ICE Power Çift Amplifikasyon

  * 35Hz – 50kHz Doğrusal Frekans Tepkisi

  * 1m ≥ 120dB'de Çift Başına Maksimum Tepe Ses Basıncı

  * Özel DSP Motoru

  * Analog XLR Girişleri

  * AES3 Dijital I/O

                       

  S2V Aktif Referans Monitörü
  S Serisi Monitörler, Girdilerine Sunulan Herhangi Bir Sinyali Kusursuz Bir Şekilde Üreten, Yüksek Hassasiyetli Profesyonel Referans Monitörler Olmak İçin Ödün Vermeksizin Tasarlanmıştır. Yerleştirme ve Çalıştırmada Olağanüstü Şeffaflık, Dinamik Tepki ve Esneklik Ayrıca Kulaklarınızı Memnun Etmeye Devam Edecek ve Uzun Kayıt ve Karıştırma Oturumlarında Zahmetsizce Karar Vermenize İzin Verecek Açık, Doğal ve Yorulmayan Bir Sonik Sunum Bekleyebilirsiniz. ADAM Audio'nun Kabine Yapısı, İstenmeyen Titreşimleri En Aza İndirgemek İçin ve Bilimsel Renklendirmelerini Sağlarken Yuvarlak Kenarları Kırınım Bozulmasını Azaltır.   Teknik Özellikler


  Güç Yapılandırması: Çift Amperli
  LF Sürücü Boyutu: 7" woofer
  LF Sürücü Tipi: Hexacone
  HF Sürücü Boyutu: 2.2" S-ART tweeter
  LF Sürücü Güç Ampi: 300W
  HF Sürücü Güç Ampi: 50W
  Frekans Tepkisi: 35Hz-50kHz
  Geçiş Frekansı: 3000Hz
  Maksimum Tepe SPL: 20120dB SPL @ 1m
  Giriş Türleri: 1 x XLR, 1 x XLR (AES / EBU)
  Çıkış Türleri: 1 x XLR (AES / EBU)
  USB: 1 x B Tipi
  Muhafaza Tipi: Portlu
   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.