sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • SCEPTRE S6 Referans Monitör (çift )
   


  Coaxial Bilmecesi
  Hoparlör Üreticileri Epey Bir Zamandır Coaxial Tasarımın Getirdiği Tutarlı Bir Akustik Merkezin ve Simetrik Bir Dağılım Modelinin Avantajlarının Farkındaydılar. Ancak Bugüne Kadar Coaxial Sistemlerin Akustik Anormalliklerini Giderecek Bir Tasarım Ortaya Çıkarmak Çok Pahalı Olmaktaydı. Coaxial Tasarımdaki Problemleri Çözmek İçin Çok Yüksek DSP Gücü ve Zekice Tasarlanmış Gelişkin Sürücü Tasarımı Gereklidir. İşte Tam Bu Yüzden Coaxial Tasarımlar Şimdiye Kadar Sadece Harici İşlem Üniteleri İçeren High End Sistemlerde Kullanılıyordu. Fulcrum Acoustic'in Benzersiz Yüksek Teknolojisi, Coaxial Sistemlerin Klasik Tasarım Problemlerinin Tümünün Üstesinden Gelmemizi Sağlayarak Coaxial Tasarımın Oldukça Eşsiz Özelliklerinin Avantajlarından Faydalanabilmemizi Sağlamıştır. Fulcrum Kurucusu Dave Gunnes Tarafından Yaratılan TQ Algoritmaları ve Özel Yapım Sürücüler Sayesinde Sceptre CoAxial Monitörleri, Şimdiye Kadar Sadece Ultra-High-End Sistemlerde Bulunan Berraklık ve Tutarlılığı Sunmaktadırlar.

  Sceptre Ailesi
  Sceptre Serisi İki Modelden Oluşmaktadır. Sceptre S8 CoActual Stüdyo Monitörü, 8'' Boyutunda Bir Low / Mid Sürücü ile 1'' Boyutunda Bir Horn Loaded Yüksek Frekans Sürücünün Coaxial Bir Üniteye Bobin Ekseninde Sıralanması ile Oluşturulmuştur. Sceptre S6 Bünyesinde Aynı Teknolojiyi Kullanan 6.5" Low / Mid Sürücüye Sahip Modeldir. Her İki Model Ön Taraftan Çıkışlı Akustik Portlara Sahiptirler. Sistemler Biamplified (Çift Amplifikatörlü Tasarım) Olarak Üretilmişlerdir. Her Sürücü 90W RMS Güce Sahip D Sınıfı Güç Amplifikatörleri ile Sürülmektedirler. Her Sceptre Kendi Güç Kaynağına Sahip Olup Standart Elektrik Prizi Girişine, Açma Kapama Düğmesi ve Led'ine Sahiptirler. Sceptre Monitörlerde Balanslı XLR ve TRS Line Seviye Girişler Bulunur. Bu Özel Yapım Sürücü, Özel Tasarlanmış Yazılım Çalıştıran Güçlü DSP'ler ve Birinci Sınıf Amplifikasyona Zengin Akustik Düzenleme Kontrolleri ve Full Monitör Koruma Devrelerini Eklediğimizde Ortaya Her Türlü Stüdyoda Kullanılabilecek ve Yeni Bir Standart Oluşturan Bir Monitör Çıkmaktadır.

  TQ ile Doğru Coaxial Çözüm
  Her Sceptre Monitöründe Fulcrum Acoustic'in TQ Algoritmalarını Çalıştıracak Güçlü Bir DSP Mevcuttur. Bu İşlemci "Horn" Yansımalarını, Lineer Zaman ve Genlik Anormalliklerinin Düzeltilmesi, Performans Şekillendirmelerini ve Dinamik ile Esneme Limitleme İşlemlerini Gerçekleştirmektedir. Sonuç Olarak Ortaya Çıkan ise Piyasadaki Hemen Hemen Tüm Monitörlerden Daha İyi Bir Stüdyo Referans Monitörü Olmuştur.

                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  GENEL ÖZELLİKLER:

  * Son Derece Simetrik Ses Alanı ve Mikro Tanımlı İmaj İçin DSP Time Correction ve Point Source Tasarımı Birleştiren CoActual Teknolojisi Bulunur
  *  "Coaxial Speaker Coherence Alignment" Özellikli 8" (veya 6.5") Midrange Sürücü ve 1" Horn Loaded HF Sürücüsünü Entegre Eden Benzersiz Bir Coaxial Tasarım.

  *  Akustik Kontroller

  *  Bünyesinde Bulunan Dahili Soğutuculu 180 W RMS Class D Amplifikatör
  *  RF Ekranlama, Çıkış Akımı Sınırlama, Yüksek Isı Koruma Devreleri Bulunur

  *  Balanslı XLR ve ¼'' TRS Line Level Giriş

  *  Açılış Sırasında "POP" Seslerini Önleyen Amplifikatör "Soft Start" Özelliği

  * 102 dB Max Devamlı SPL

  TEKNİK ÖZELLİKLER:

  Girişler:

  1 x XLR Balanslı
  1 x 1/4" TRS Balanslı

  Frekans Cevabı (-3 dB): 52 Hz ila 20 kHz

  Frekans Cevabı (-10 dB): 42 Hz ila 23 kHz

  Crossover frekans: 2.2 kHz

  LF Amplifikatör: 90 Watt

  HF Amplifikatör: 90 Watt

  Alçak Frekans Sürücü: 6.25" Cam ile Güçlendirilmiş Kağıt

  Maximum SPL: 109 dB

  Kasa: Vinil Lamine, Orta Yoğunluklu MDF

  Boyutlar: 230 x 260 x 335 mm

  Ağırlık: 8,53 kg

   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.