sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • SCEPTRE S6 Referans Monitör (ÇİFT)

  * Son Derece Simetrik Ses Alanı ve Mikro Tanımlı İmaj İçin DSP Time Correction ve Point Source Tasarımı Birleştiren CoActual Teknolojisi Bulunur


  *  "Coaxial Speaker Coherence Alignment" Özellikli 8" (veya 6.5") Midrange Sürücü ve 1" Horn Loaded HF Sürücüsünü Entegre Eden Benzersiz Bir Coaxial Tasarım.


  *  Akustik Kontroller

  *  Bünyesinde Bulunan Dahili Soğutuculu 180 W RMS Class D Amplifikatör


  *  RF Ekranlama, Çıkış Akımı Sınırlama, Yüksek Isı Koruma Devreleri Bulunur


  *  Balanslı XLR ve ¼'' TRS Line Level Giriş


  *  Açılış Sırasında "POP" Seslerini Önleyen Amplifikatör "Soft Start" Özelliği


  * 102 dB Max Devamlı SPL

   
                       
  sceptres6

  Coaxial Bilmecesi
  Hoparlör Üreticileri Epey Bir Zamandır Coaxial Tasarımın Getirdiği Tutarlı Bir Akustik Merkezin ve Simetrik Bir Dağılım Modelinin Avantajlarının Farkındaydılar. Ancak Bugüne Kadar Coaxial Sistemlerin Akustik Anormalliklerini Giderecek Bir Tasarım Ortaya Çıkarmak Çok Pahalı Olmaktaydı. Coaxial Tasarımdaki Problemleri Çözmek İçin Çok Yüksek DSP Gücü ve Zekice Tasarlanmış Gelişkin Sürücü Tasarımı Gereklidir. İşte Tam Bu Yüzden Coaxial Tasarımlar Şimdiye Kadar Sadece Harici İşlem Üniteleri İçeren High End Sistemlerde Kullanılıyordu. Fulcrum Acoustic'in Benzersiz Yüksek Teknolojisi, Coaxial Sistemlerin Klasik Tasarım Problemlerinin Tümünün Üstesinden Gelmemizi Sağlayarak Coaxial Tasarımın Oldukça Eşsiz Özelliklerinin Avantajlarından Faydalanabilmemizi Sağlamıştır. Fulcrum Kurucusu Dave Gunnes Tarafından Yaratılan TQ Algoritmaları ve Özel Yapım Sürücüler Sayesinde Sceptre CoAxial Monitörleri, Şimdiye Kadar Sadece Ultra-High-End Sistemlerde Bulunan Berraklık ve Tutarlılığı Sunmaktadırlar.

  Sceptre Ailesi
  Sceptre Serisi İki Modelden Oluşmaktadır. Sceptre S8 CoActual Stüdyo Monitörü, 8'' Boyutunda Bir Low / Mid Sürücü ile 1'' Boyutunda Bir Horn Loaded Yüksek Frekans Sürücünün Coaxial Bir Üniteye Bobin Ekseninde Sıralanması ile Oluşturulmuştur. Sceptre S6 Bünyesinde Aynı Teknolojiyi Kullanan 6.5" Low / Mid Sürücüye Sahip Modeldir. Her İki Model Ön Taraftan Çıkışlı Akustik Portlara Sahiptirler. Sistemler Biamplified (Çift Amplifikatörlü Tasarım) Olarak Üretilmişlerdir. Her Sürücü 90W RMS Güce Sahip D Sınıfı Güç Amplifikatörleri ile Sürülmektedirler. Her Sceptre Kendi Güç Kaynağına Sahip Olup Standart Elektrik Prizi Girişine, Açma Kapama Düğmesi ve Led'ine Sahiptirler. Sceptre Monitörlerde Balanslı XLR ve TRS Line Seviye Girişler Bulunur. Bu Özel Yapım Sürücü, Özel Tasarlanmış Yazılım Çalıştıran Güçlü DSP'ler ve Birinci Sınıf Amplifikasyona Zengin Akustik Düzenleme Kontrolleri ve Full Monitör Koruma Devrelerini Eklediğimizde Ortaya Her Türlü Stüdyoda Kullanılabilecek ve Yeni Bir Standart Oluşturan Bir Monitör Çıkmaktadır.
   
                       
  sceptres6

  TQ ile Doğru Coaxial Çözüm
  Her Sceptre Monitöründe Fulcrum Acoustic'in TQ Algoritmalarını Çalıştıracak Güçlü Bir DSP Mevcuttur. Bu İşlemci "Horn" Yansımalarını, Lineer Zaman ve Genlik Anormalliklerinin Düzeltilmesi, Performans Şekillendirmelerini ve Dinamik ile Esneme Limitleme İşlemlerini Gerçekleştirmektedir. Sonuç Olarak Ortaya Çıkan ise Piyasadaki Hemen Hemen Tüm Monitörlerden Daha İyi Bir Stüdyo Referans Monitörü Olmuştur.

  Sceptre Ailesi
  Sceptre Serisi İki Modelden Oluşmaktadır. Sceptre S8 CoActual Stüdyo Monitörü, 8'' lik Bir Low / Mid Sürücü ile 1'' lik Bir Horn Loaded Yüksek Frekans Sürücünün Coaxial Bir Üniteye Bobin Ekseninde Sıralanması ile Oluşturulmuştur. Sceptre S6 Tıpkı Aynı Teknolojiyi Kullanan 6.5" Low / Mid Sürücüye Sahip Bir Modeldir. Her İki Model Ön Taraftan Çıkışlı Akustik Portlara Sahiptirler. Sistemler Biamplified (Çift Amplifikatörlü Tasarım) Olarak Üretilmişlerdir. Her Sürücü 90W RMS Güce Sahip D Sınıfı Güç Amplifikatörleri ile Sürülmektedirler. Her Sceptre Kendi Güç Kaynağına Sahip Olup Standart Elektrik Prizi Girişine, Açma Kapatma Düğmesi ve Led'ine Sahiptirler. Sceptre Monitörlerde Balanslı XLR ve TRS Line Seviyesi Girişler Mevcuttur. Bu Özel Yapım Sürücü, Özel Tasarlanmış Yazılım Çalıştıran Güçlü DSP'ler ve 1. Sınıf Amplifikasyona Zengin Akustik Düzenleme Kontrolleri ve Full Monitör Koruma Devrelerini Eklediğimizde Ortaya Her Türlü Stüdyoda Kullanılabilecek ve Yeni Bir Standart Oluşturan Bir Monitör Çıkmaktadır.
   
                       


  Girişler
  Frekans Cevabı (-3 dB)
  Frekans Cevabı (-10 dB)
  Crossover Frekans
  LF Amplifikatör
  HF Amplifikatör
  Maximum SPL
  Alçak Frekans Sürücü
  Yüksek Frekans Sürücü
  Giriş Empedansı
  HF Kontrol
  Low Cut
  Akustik Space
  Koruma  Kasa
  Boyutlar
  Ağırlık

  Scpetre S6
  1 x XLR Balanslı
  1 x 1/4" TRS Balanslı
  52 Hz ila 20 kHz
  42 Hz ila 23 kHz
  2.2 kHz
  90 Watt
  90 Watt
  109 dB
  6.25" Cam ile Güçlendirilmiş Kağıt
  1" Diyafram Compression Sürücü
  10 k ohm
  Flat, +1, -1.5, -4 dB
  Flat, 60, 80, 100 Hz
  Flat, -1.5, -3, -6 dB
  RF Ekranlama
  Çıkış Akım Sınırlama
  Yüksek Voltaj
  Yüksek Isı Koruması
  Açma Kapatma Transient Koruma
  Subsonic Filtre
  Harici Sigorta
  Vinil Lamine, Orta Yoğunluklu MDF
  230 x 260 x 335 mm
  8,53 kg
   
                       


  Girişler
  Frekans Cevabı (-3 dB)
  Frekans Cevabı (-10 dB)
  Crossover frekans
  LF Amplifikatör
  HF Amplifikatör
  Maximum SPL
  Alçak frekans sürücü
  Yüksek frekans sürücü
  Giriş empedansı
  HF kontrol
  Low Cut
  Akustik Space
  Koruma  Kasa
  Boyutlar
  Ağırlık

  Scpetre S8
  1 x XLR Balanslı
  1 x 1/4" TRS Balanslı
  46 Hz ila 20 kHz
  38 Hz ila 23 kHz
  2.2 kHz
  90 Watt
  90 Watt
  116 dB
  8" cam ile güçlendirilmiş kağıt
  1" diyafram compression sürücü
  10 k ohm  290 x 300 x 400 mm
  11 kg
 • İADE YAZISI
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.