sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • SCEPTRE S8 Referans Monitör (çift)
   


  Sceptre Serisi CoActual 2 Yollu Stüdyo Monitörlerini ilk Dinlediğinizde Klasik Tasarımlı Hoparlörler ile Duyamadığınız Sesleri Keşfedeceksiniz. Sceptre'lerin Panoramik Ses İmajı Sayesinde İnce Detayları ve benzersiz Dinamiği Sizi Hayretler İçerisine Düşürecektir. Bu Benzersiz Performansın Kaynağı Olan Fulcrum Acoustic'in TQ Temporal Equalization Technology Çalıştıran 32Bit İşlemci ile Beraber Çalışan Yüksek Teknoloji Coaxial Tasarımdır. Tüm Sceptre Serisi Stüdyo Monitörlerinin Kalbi Plan PreSonus CoActual Teknolojisi, Mükemmel Coaxial Tasarımla Birlikte Kullanılan Oldukça Özel Bir Yapım Dönüştürücüler ile TQ Algoritmalarını Çalıştıran Güçlü ve Dayanıklı DSP'lerin (Dijital Sinyal İşlemcileri) Birleşimidir.

  Coaxial Bilmecesi
  Hoparlör Üreticileri Çok Uzun Zamandır Coaxial Tasarımın Getirdiği Tutarlı Bir Akustik Merkezin ve Simetrik Bir Dağılım Modelinin Avantajlarının Son Derece Farkındaydılar. Ancak Günümüze Dek Coaxial Sistemlerin Akustik Anormalliklerini Giderecek Bir Tasarım Ortaya Çıkarmak Çok Aşırı Pahalı Olmaktaydı. Coaxial Tasarımdaki Problemleri Çözmek İçin Çok Yüksek DSP Gücü ve Oldukça Zekice Tasarlanmış Gelişkin Sürücü Tasarımı Gereklidir. İşte Bu Yüzden Coaxial Tasarımlar Şimdiye Kadar Sadece Harici İşlem Üniteleri İçeren High End Sistemlerde Kullanılabiliyordu. Fulcrum Acoustic'in Benzersiz Yüksek Teknolojisi Sayesinde Coaxial Sistemlerin Klasik Tasarım Problemlerinin Hepsinin Üstesinden Gelmemizi Sağlayarak Coaxial Tasarımın Eşisiz Özelliklerinin Avantajlarından Faydalanabilmemizi Sağlamıştır. Fulcrum Kurucusu Dave Gunnes Tarafından Yaratılan TQ Algoritmaları ve Özel Yapım Sürücüler Sayesinde Sceptre CoAxial Monitörleri, Şimdiye Kadar Sadece Ultra-High-End Sistemlerde bulunan Berraklık ve Tutarlılığı Sunmaktadırlar.

  Sceptre Ailesi
  Sceptre Serisi İki Modelden Oluşmaktadır. Sceptre S8 CoActual Stüdyo Monitörü, 8'' Boyutunda Bir Low / Mid Sürücü ile 1'' Boyutunda Bir Horn Loaded Yüksek Frekans Sürücünün Coaxial Bir Üniteye bobin Ekseninde Sıralanması ile Oluşturulmuştur. Sceptre S6 Aynı Teknolojiyi Kullanan 6.5" Low / Mid Sürücüye Sahip Modeldir. Her İki Model Ön Taraftan Çıkışlı Akustik Portlara Sahiptirler. Sistemler Biamplified (Çift Amplifikatörlü Tasarım) Olarak Üretilmişlerdir. Her Sürücü 90W RMS Güce Sahip D Sınıfı Güç Amplifikatörleri ile Sürülmektedirler. Her Sceptre Kendi Güç Kaynağına Sahip Olup Standart Elektrik Prizi Girişine, Açma Kapama Düğmesi ve Led'ine Sahiptirler. Sceptre Monitörlerde Hem Balanslı XLR ve TRS Line Seviyesi Girişler Mevcuttur. Bu Özel Yapım Sürücü, Özel Tasarlanmış Yazılım Çalıştıran Güçlü DSP'ler ve 1. Sınıf Amplifikasyona Zengin Akustik Düzenleme Kontrolleri ve Full Monitör Koruma Devrelerini Eklediğimizde Ortaya Her Türlü Stüdyoda Kullanılabilecek ve Yeni Bir Standart Oluşturan Bir Monitör Çıkmaktadır.

  TQ ile Doğru Coaxial Çözüm
  Her Sceptre Monitöründe Fulcrum Acoustic'in TQ Algoritmalarını Çalıştıracak Güçlü Bir DSP Mevcuttur. Bu İşlemci "Horn" Yansımalarını, Lineer Zaman ve Genlik Problemlerinin Düzeltilmesi, Performans Şekillendirmelerini ve Dinamik ile Esneme Limitleme İşlemlerini Gerçekleştirmektedir. Sonuç Olarak Ortaya Çıkan ise Piyasadaki Hemen Hemen Tüm Monitörlerden Daha İyi Bir Stüdyo Referans Monitörü Olmuştur.

  Sceptre ile Uyum Sağlayın
  Kullanılan DSP Yalnızca Monitörün Coaxial Tasarımının Kusursuz Bir Şekilde Çalışmasını Sağlamakla Kalmayıp Aynı Zamanda Kullanıcının Monitörü Kullanıldığı Alana Göre En İyi Performansı Verecek Şekilde Düzenleme Yapmasını Sağlayacak Ayarlar da Sunmaktadır. Bu Sayede Scpetre Monitörleri Her Türlü Stüdyo Koşullarında En İyi Performansı Verecek Şekilde Kullanılabilir. Dört Pozisyonlu Bir Akustik Alan Düğmesi 100 Hz.'de Merkezlenmiş 2. Dereceden Bir Filtreyi Kontrol Eder. 0, -1.5 dB, -3 dB, ve -6 dB'lik Ayarlar Sayesinde Monitörün Duvar Dibi veya Kenarlara Konulduğunda Ortaya Çıkan Bass Yoğunluğunun Önüne Geçilebilir. Yüksek Frekans Sürücü Ayarı, Tweeter'in Genel Seviyesini Lineer (0 dB), +1 dB, -1.5 dB veya -4 dB Olacak Şekilde Ayarlayarak Tweeter'in Çıkış Seviyesi ile Mid / Low Sürücü Seviyesi Arasındakı Dengeyi Kontrol Edebilmenizi Sağlar. Yüksek Geçirgen Filtre Düğmesi ise Seçilen Frekans'tan (60, 80 veya 100 Hz) Daha Düşük Frekansları -24 dB / Oktav'lık Bir Eğim ile Filtreler. Bu Kontrol Özellikle Sub Bass ile Birlikte Kullanımda Çok Önemlidir. Böyle Durumlarda Bu Ayarı Sub Bass Crossover Frekansına Ayarlamanız Gereklidir. Eğer Sub Bass Yoksa Flat Konumda Kullanılmalıdır.

                                       VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  VideoMic Stereo Pro Mikrofon (Rycote Shockmount)

  TEKNİK ÖZELLİKLER:

  Girişler

  1 x 1/4" TRS Balanslı

  1 x RCA Phono Balanssız

  Frekans Cevabı : 
  70 Hz ila 22 kHz


  Crossover frekans: 2.8 kHz

  Amplifikatör: 25 Watt

  Maximum SPL: 100 dB @ 1 mt.

  Alçak Frekans Sürücü: 4.5" Kevlar

  Yüksek Frekans Sürücü: 1" İpek Kubbe

  Giriş Empedansı: 10 k ohm

  EQ: HF: -6, 0, +6 dB Sürekli Ayarlanabilen

  Koruma: RF ekranlama

  Çıkış Akım Sınırlama

  Yüksek Isı Koruması

  Açma Kapatma Transient Koruma

  Subsonic Filtre

  Harici Sigorta

  Kasa: Vinil Lamine MDF

  Boyutlar: 163 mm x 180 mm x 241 mm

  Ağırlık: 5,9 Kg

   

 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.