sadsad x
asdasd
5.630 TL
5.269 TL
%6
Havale ile 5.164 TL
Stok Durumu : Stokta Var.
hızlıkargo.png (1 KB)
garanti.png (2 KB)
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • T7V Aktif Referans Monitörü  T Serisi'nin Amiral Gemisi Olan ADAM Audio'nun Uygun Fiyatlı Profesyonel 2 Yollu Aktif Stüdyo Monitörleri Serisi Olan T7V, Etkileyici Bir 39 Hz'ye Kadar Bas Uzatması Sağlayan 7" Polipropilen Düşük Frekanslı Bir Sürücüye Sahipken, U-ART Hızlandırmalı Şerit Tweeter'ını Kullanıyor 25 kHz'e Kadar Uzatılmış Bozulmamış Yükseklikler Sunar. Bu Fiyat Aralığında Bir Monitör İçin Oldukça Dikkat Çekici. Tweet'in Geniş, Tek Biçimli Dağılım Deseni, ADAM'nin Premium S Serisi Stüdyo Monitörlerinde Kullanılan Yüksek Frekans Yayılım (HPS) Dalga Kılavuzunda Modellenen Hassas Bir Dalga Kılavuzu ile Desteklenir.  Göze Çarpanlar


  * 1 x 7" Polipropilen Woofer ve U-ART Tweeter ile Dikey 2 Yollu Sistem

  * U-ART Hızlandırılmış Şerit Tweeter ile Hassas HPS Dalga Kılavuzu

  * Arkadan Basılan Büyük Bas Refleks Portu

  * Yüksek Verimli 70W Sınıf D Çift Amplifikasyon

  * 39Hz – 25kHz Doğrusal Frekans Tepkisi

  * 1m ≥ 110dB'de Çift Başına Maksimum Tepe Ses Basıncı

  * Analog XLR ve RCA Girişleri

                       

  T7V Aktif Referans Monitörü
  T7V'nin Eğimli Kabini, Analog Giriş Bağlantılarını ve DSP Kontrollü Sürücü Geçitlerini ve Dengelemesini Barındıran Kalın Bir Metal Arka Plakaya Yapıştırılmış Bir Arkadan Ateşleme Bas Refleks Portuna Sahiptir. Woofer'ın 50W Sınıf D Amplifikatörü, 20W Sınıf D Tweeter Amp ile Birlikte, Bir Metrede 110dB'lik Etkileyici Bir Maksimum SPL Elde Etmek İçin Bir Çift T7V Sağlar. T7V'nin Genişletilmiş Frekans Tepkisi, Sağlam Dinamik Aralık, Örnek Geçici Tepki, Geniş Tatlı Nokta ve Kompakt Ayak İzi, Müzik Üretimi, Video Yayını ve Yayın Uygulamaları İçin Küçük Kontrol Odalarında Kullanım İçin İdealdir.   Teknik Özellikler


  Powered: Evet
  Güç Yapılandırması: Çift Amperli
  LF Sürücü Boyutu: 7" Woofer
  LF Sürücü Tipi: Polipropilen
  HF Sürücü Boyutu: 1.9" U-ART Tweeter
  LF Sürücü Güç Ampi: 50W
  HF Sürücü Güç Ampi: 20W
  Frekans Tepkisi: 39Hz-25kHz
  Geçiş Frekansı: 2600Hz
  Maksimum Tepe SPL: ≥110dB SPL @ 1m
  Giriş Türleri: 1 x XLR, 1 x RCA
  Muhafaza Tipi: Arka port

   
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.