sadsad x
asdasd
 • Ürün Özellikleri
 • İADE & TESLİMAT
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar

 • LIGHTWAVE DJ Hoparlör


  * Dahili Olarak Çift LED Array Sayesinde Parlak Işık Gösterisi

  * 5 Farklı Işıklandırma Modu: Mood, Meter, Mix, Pulse, Party

  * Parlaklık Ayarı ve Dilediğiniz Zaman LED'leri Kapatabilme Özelliği

  * Ayarlanabilir Renk Kontrolü Sayesinde Kırmızı, Yeşil ve Mavi Renkleri Dilediğiniz Şekilde Karıştırabilme

  * Her Türlü Performansa Oldukça Güçlü Ses ve Işık İmkanı

  * Son Derece Taşınabilir Olması Sayesinde Kolay Kullanım

  * Özel Toplantılar, Ev Partileri ve Karaoke'ler Gibi Etkinlikler İçin Oldukça İdeal

  * (1) XLR+1/4" Combo, Stereo RCA ve 1/8" Girişler

  * Giriş Seviye Ayarı İçin Çift Volüm Kontrol

  * Diğer Lightwave veya Subwoofer'ları Bağlayabilmek İçin XLR Link

  * Lastik Taban ve 36mm Pole Soketi Bağlantısı

  * 3 Adet 61/2" Woofwer ve 1" Tweeter

  * 200W Peak, 100W Continuous Çıkış Gücü

  * Ağırık: 11 Kg 

  * Boyut: 21 cm x 73 cm x 25 cm

                                 

  lightwave


  Gösteri Zamanı

  Lightwave Tüm Işıklandırma Operasyonları ve Farklı Modlarını Otomatik Olarak Gösteren DEMO Moduna Sahiptir. Lightwave'de 5 Farklı Ayarları Değiştirilebilen Işıklandırma Modu Bulunmaktadır: Mood, Meter, Mix, Pulse ve Party.


  Benzersiz Ses

  Lightwave'in Görüntüsünün Muhteşemliği Kesinlikle Tartışılamaz, aynı zamanda Sound'u ve Verdiği Seste Benzersizdir: İçerisinde Son Derece Hassas BiAmp Modda Çalışan 200 Watt Gücünde Class D Amplifikatör Vardır. Bu Amplifikatör 3 adet 6 1/2 İnç'lik Bas Sürücüyü Sürerek Tüm Gece Boyunca Mümemmel Bir Bass Sound'u Verir. 1 İnç'lik Horn Yüklemeli Tiz Sürücü ise Müziğinize Gereken O Son Parıltıyı Ekleyip Gerçeğinden Farksız Bir Ses Reprodüksiyonu Sağlayarak Herkesi Parti Moduna Sokmayı Başarır. Vokallar İster Kayıtlı Mecradan İster Canlı Bir Guruptan İster Bir DJ'den Geliyor Olsun Her Zaman Temiz ve Berrak Olarak Duyulur. Lightwave ile Herkes Her Şeyi Kolaylıkla, Net ve Güçlü Bir Şekilde Duyabilir.


  Son Derece Kolay Kullanım

  Mükemmel Işık Gösterisine Sahip. İnanılmaz Güzel Bir Sound'u Var ama En Can Alıcı Noktası ise Diğer Ekipmanlar ile Çok Farklı Konfigürasyonlarda ve Çok Kolay Bir Şekilde Birlikte Çalışabilmesidir. RCA ve 1/8" Girişlere DJ Mixlerleri, Mikrofonları veya Enstrümanları Bağlayabilirsiniz. XLR Link Çıkışı ile Ek Lightwave'leri Bağlayabilir veya Harici Subwoofer Ekleyebilirsiniz. Altında Bulunan 36 mm. lik Pole Soketi Sayesinde Stand Mount Olarak'ta Kullanılabilir.
 • Tüm Garanti İptal, İade ve Değişim Koşulları

  Sescibaba koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiş olduğundan aldığınız her ürün, Sescibaba garantisi altındadır.

  Sescibaba, Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir.

  Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.

  Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.

  Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

  Kullanılmış, tahrip edilmiş ve bunun benzeri şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

  Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür. Değişim Koşulları

  14 gün içerisinde değiştirme hakkı: Değiştirmek istediğiniz ürünleri faturasıyla birlikte fatura üzerindeki adrese göndererek değişimini talep edebilirsiniz.

  Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ürünlerin iadesi ve değişimi kabul edilmemektedir.

  Faturasız Değişim Kabul Edilmemektedir.

  Ürün İade Koşulları

  14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, iade ve değişim formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürünle birlikte iade edebilirsiniz.

  İade koşulları: Satın almış olduğunuz ürünleri kullanılmamış ve satılabilirlik özelliklerini kaybetmemiş olmaları halinde iade edebilirsiniz.

  Ürünlerin etiketlerinin ve logolarının zarar görmemiş olmaları; ürüne ait tüm aksesuarların (kablo, adaptör, koruma çantası vs.) ürün ile beraber iade edilmesi zorunludur.

  Hijyen sebebiyle kulaklıkların iadeleri kabul edilmemektedir.

  Kulak İçi Kulaklık Kategorisindeki Ürünler

  7/11/2013 tarihli ve 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanunun ilgili maddeleri gereğince düzenlemiş Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğindeki; sağlık veya hijyen açısından iadesi uygun olmayıp, tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan 14 (on dört) günlük Cayma Hakkı kapsamında değildir.

  Cayma Hakkı Kapsamında İade Edilemeyecek Ürünler

  Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği'nin 15. maddesi uyarınca cayma hakkı kullanılamayacak ürünlerin, tek kullanımlık ürünlerin, kopyalanabilir yazılım ve programların, hızlı bozulan ve son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  - Her türlü yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler, bilgisayar ve kırtasiye malzemeleri, ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olmaları halinde iade edilebilir.

  Yazılım ve programlar (ürünün arızalı ve ayıplı çıkması durumu haricinde) kurulumu yapıldıktan sonra iade alınmaz.

  Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.

  İade Talebinde Ücret İadesi Prosedürü

  İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler Sescibaba tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 7 iş günü içerisinde siparişi gerçekleştirdiğiniz kanal üzerinden (kredi kartı - havale) yapılacaktır.

  Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda Sescibaba ile iletişime geçebilirsiniz.

  İptal Koşulları

  Sipariş verildikten sonra 4 saat içerisinde siparişinizin hazırlanma ve kargo süreçleri başlamış olacağından siparişinizi sipariş verdikten sonra 4 saat içerisinde iptal edebilirsiniz.

  Faturası kesilerek kargoya teslimat süreci başlamış siparişleriniz iptal edilememektedir.

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz.

  Ürün iptal ve iade işlemleri hakkında detaylı için 0212 706 10 52 nolu Sescibaba Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09.00 - 18.00, cumartesi günleri ise 10.00 – 13.00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

  Destek: İletişim bölümünden ilgili departmanı seçerek mesaj yollayabilir veya 0212 706 10 52 numaralı telefonumuzdan siparişiniz hakkında bilgi edinebilir, görüş ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

  Faturası ile gönderilmeyen ürünlerin iadesi alınamamaktadır. İadelerinizi faturası ile birlikte göndermeniz rica olunur.

  Teslimat Adresimiz: Hamidiye, Girne Cd. No:49, 34408 Kâğıthane/İstanbul 0212 706 10 52
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.