sadsad x
asdasd

Kayıt Mikrofonları

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 385 ürün görüntüleniyor.
1 2

Kayıt Mikrofonları Hakkında

Müzikle uğraşan herkesin bileceği üzere, mikrofonlar stüdyoda gerçekleştirilen ses kayıtlarında oldukça büyük önem taşır. Vokal ve enstrümanlar için farklı olabilecek mikrofonlar aynı zamanda dinamik ve condenser olarak da farklılık gösterebilir. Stüdyoda kayıt yapılırken genellikle vokal için condenser mikrofonlar tercih edilmektedir. 

Condenser ve dinamik kayıt mikrofonlarının performansları kullanıldıkları enstrümana bağlı olarak değişebilir. Örneğin, bateri, elektro gitar gibi daha sert ve yüksek seslerin kaydında dinamik mikrofonlar tercih edilirken, akustik gitar, piyano, vokal gibi seslerin kaydında condenser mikrofonlar tercih edilir. Yani buradan da anlaşılacağı üzere, stüdyoda ses kaydı yapılırken daha sert, yüksek ve düşük frekanslı seslerin kaydında dinamik kayıt mikrofonları, yüksek frekanslı ve daha çok detay gerektiren enstrüman ve seslerin kayıtlarında ise condenser kayıt mikrofonları tercih edilmektedir. 

Sesçi Baba’da, condenser, dinamik ve diğer pek çok çeşitteki kayıt mikrofonlarını bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizdeki ürünleri incelemek ve aradığınız özelliklere en uygun olanı seçip, müzik maceranızı bir üst seviyeye taşımak. 

Stüdyo kayıt mikrofonları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, yazımızı okumaya devam edin. 

Kayıt Mikrofonu Önerileri

Sesçi Baba’da AKG, Lewitt, Shure, Rode, Sennheiser, sE Electronics, Neumann, Audio Technica, Behringer ve Presonus gibi dünyaca ünlü markaların kayıt mikrofonları mevcuttur. Bu markaların yüksek performanslı dinamik ya da condenser stüdyo kayıt mikrofonlarına Sesçi baba’dan ulaşabilirsiniz. Sesçi Baba’da, dünyanın en iyi stüdyo kayıt mikrofonları bulunmaktadır. Bu mikrofonlar arasında beklentileriniz, kullanacağınız enstrüman/vokal ve fiyatlara uygun tercihi yapmak tamamen size kalmış. Herhangi bir sorunuz olursa, Sesçi Baba Destek birimiyle bütün sorularınızı cevaplamayı ve satın alma deneyiminizi tamamen kolaylaştırmayı hedefliyor. Hemen siparişinizi vermeye ne dersiniz?

Kayıt Mikrofonu Fiyatları

Sesçi Baba’da AKG, Lewitt, Shure, Rode, Sennheiser, sE Electronics, Neumann, Audio Technica, Behringer ve Presonus gibi dünyada önde gelen markaların her bütçeye uygun stüdyo kayıt mikrofonları mevcuttur. Fiyatları 500 ila 58 bin lira arasında değişen stüdyo kayıt mikrofonları sunan Sesçi Baba sayesinde, vokal ve enstrüman ses kaydınızı en iyi şekilde yapabileceksiniz. Sesçi Baba’daki stüdyo kayıt mikrofonları geniş bir fiyat aralığına sahip olsa da performans açısından bakıldığında hepsi oldukça yüksek performansa sahiptir. Bu yüzden, Sesçi Baba’dan ürün alırken içiniz rahat olabilir. Sektördeki bilgi birikimi ve yeriyle her zaman bir adım önde olan Sesçi Baba, sizi asla yarı yolda bırakmaz. 

İster hem vokal hem de enstrüman kayıtlarını yapabilecek yüksek performanslı kayıt mikrofonu arayan profesyonel bir müzisyen, ister sektöre yeni atılan ve stüdyosunu yeni kuran bir müzisyen olun, Sesçi Baba’da stüdyonuz ve ses kaydınız için en uygun ve en başarılı ses kayıt mikrofonlarını bulacaksınız. Hiç vakit kaybetmeden sitemizde yer alan ürünlere göz atın ve siparişinizi vererek maceranıza hemen başlayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.