sadsad x
asdasd

Pasif Hoparlörler

urunbuton Sun
Sıralama seçin
Toplam 89 ürün görüntüleniyor.

Pasif Hoparlör Nedir?

Pasif hoparlör, gücünü harici bir amplifikatörden alır ve amplifikatöre hoparlör kablosu ile bağlanır. Pasif hoparlörler genellikle evde kullanım içindir. Pasif hoparlörler, içlerinde amplifikatör bulunmadığı için oldukça hafiftir. Bu yüzden, taşıma ve kullanım açısından oldukça kolaydırlar. Eğer devamlı gezen bir müzisyenseniz, konserlerinizde pasif hoparlör kullanmak istiyorsanız ya da pasif hoparlörleri müzik dinleme amaçlı kullanmak istiyor fakat çok fazla seyahat ediyorsanız, pasif hoparlörler bazı kolaylıklar sunmaktadır. Pasif hoparlörleri daha yakından tanımak ve aktif hoparlörlerden ne gibi farklılıkları var öğrenmek istiyorsanız, Sesçi Baba sizin için anlattı.

Aktif ve Pasif Hoparlör Arasındaki Fark Nedir?

Aktif ve pasif hoparlörler arasındaki fark, aktif hoparlörlerin güç gerektirmesi, pasif hoparlörlerin ise gerektirmemesidir. Bunun nedeni ise, aktif modellerin yerleşik amplifikatörlere sahip olması, pasif modellerin ise harici amplifikatörlere ihtiyaç duymasıdır. Genellikle pasif hoparlörler, aktif hoparlörlere oranla daha hafif ve ucuzdur.

Pasif Hoparlör Mü Aktif Hoparlör Mü Daha Avantajlıdır?

Pasif hoparlörler çalışmak için güce ihtiyaç duymazken, aktif hoparlörler güce ihtiyaç duyarlar. Pasif hoparlörlerin fiyatları aktif hoparlörlere oranla daha uygundur. Ayrıca pasif hoparlörleri dilediğiniz yere yerleştirdikten sonra, her hoparlörde ayrı ayrı değişiklik yapmanıza gerek yoktur. Kontrol merkezini kullanarak sadece bir yerden tüm hoparlörlerin ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Pasif Hoparlör Önerileri

Sesçi Baba’da dünyaca ünlü markaların en iyi pasif hoparlörlerine ulaşabilirsiniz. Behringer, Yamaha, Mackie, QSC gibi dünyanın en iyi pasif hoparlörlerine sahip markaların çeşitli fiyat aralıklarında ürünleri mevcuttur. Bu ürünler arasında bütçenize ve beklentilerinize en uygun pasif hoparlörü seçmek size kalmış. Eğer kafanız karışıksa, Sesçi Baba’da yer alan Destek kısmından yardım alabilirsiniz. Sesçi Baba her zaman size en kaliteli şekilde hizmet vermeyi amaçlar.

Pasif hoparlörü kullanacağınız yer ve alan açısından değerlendirerek farklı tercihlerde bulunabilirsiniz. Örneğin, alandan kısmak için kule tipi pasif hoparlörleri tercih edebilirken, sahne performanslarınızda yassı şekildeki pasif hoparlörleri seçebilirsiniz. 

Pasif Hoparlör Fiyatları

Sesçi Baba’da fiyatları 1000 lira ila 38 bin lira arasında değişen pasif hoparlörler mevcuttur. Ürünlerimizin hepsi yüksek performanslı olsa da, bütçenize ve beklentilerinize uygun olan hayallerinizdeki ürünü bulabilirsiniz.

 

İster bir müziksever, isterse profesyonel bir müzisyen olun, müzik vazgeçilmezi olan herkes için hoparlör oldukça önemlidir. Sesçi Baba da, hem aktif hoparlörlere kıyasla daha uygun fiyatlı hem de daha kolay taşınabilir olan pasif hoparlörlerin piyasadaki en iyi versiyonlarını sizlere sunmakta. Sizin ise tek yapmanız gereken sitemizdeki pasif hoparlörlere göz atıp kendinize en uygun olan ürünü tercih etmek. Müzik maceranızı çok daha heyecanlı bir noktaya getirmenin peşindeyseniz, pasif hoparlörler tam size göre. Yeni hoparlörünüz sayesinde, müziğinizi dilediğiniz yere taşıyacak ve kullanım kolaylıkları sayesinde derin bir nefes alabileceksiniz. Hiç vakit kaybetmeden Sesçi Baba’daki pasif hoparlörleri incelemeye ve hemen siparişini oluşturmaya ne dersiniz?

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.