sadsad x
asdasd

Android Cihazlar İçin Müzik Yapma Programları

05 Haziran 2021
Android Cihazlar İçin Müzik Yapma Programları

Günümüz dünyasında mobil cihazlar artık çok çeşitli işleri yapabilmektedir. Tek bir hamleyle tüm işlerinizi yapabilir ya da aynı anda birden fazla şeyleri yapabilirsiniz. İşte sonuç böyleyken müzik yapmakta bir o kadar kolay oluyor. Sizler için hazırladığımız bu yazıda özellikle Android işletim sistemli cihazlar için müzik yapma programlarını listeledik.

 

BandLab

BandLab

Bir müzik üretim ve paylaşım platformu olan BandLab, ayrı ayrı yapılan enstrüman ve vokal kayıtlarını birleştirmek için oldukça iyi bir uygulama. Kayıtların üzerinde düzenleme imkanı olduğu için çoğu uygulamanın önüne geçmektedir. İster hazır sample ister sıfırdan bir müzik kullanın, BandLab ile müzik yapmak oldukça basittir. Birden fazla kişi birlikte aynı projenin üzerinde çalışıp kayıtları düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

 

N-Track Studio

N-Track_Studio

Kullanımı son derece basit olup, her çeşit ses kartıyla rahatlıkla çalışmaktadır. Kaydettiğiniz projeler üzerinde her kanal için ayrı ayrı efektler uygulayabilir ve mixing yapabilirsiniz. Dilerseniz ses kartlarına göz atabilir ve N-Track Studio ile kayıt almaya başlayabilirsiniz.

 

FL Studio Mobile

FL_Studio_Mobile

FL Studio Mobile ile bilgisayar versiyonuna göre oldukça kolay bir şekilde akıllı telefonunuzda müzik yapabiliyorsunuz. Oldukça sade bir arayüze sahip olan uygulamanın kullanımı bu yüzden oldukça kolay. Sesler, davullar veya eşleştirilen diğer enstrümanlarla kolaylıkla kayıt alabilir ve aynı zamanda efekt uygulayabilirsiniz.

 

Caustic

Caustic

Caustic ile synthesizer ve örneklemeleri kombine ederek şarkılarınızı kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Gerçek zamanlı kullanım için optimize edilmiş olduğu için arayüzde farklı enstrümanları çalışmanıza dahil ederek harika işler ortaya koyabilirsiniz.

 

Nanoloop

Nanoloop

Nanoloop uygulaması ile kendi aranjmanlarınızı / elektronik müziklerinizi oluşturabilir, internette yayınlayabilir ya da kendi koleksiyonunuza dahil edebilirsiniz. Nanoloop ile altı adet aktif kanal mevcut, bunlar eşleştirilebilir ya da sentezlenebilir. Her kanalda iki farklı enstrüman için sekiz adete kadar düzen belirleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.